Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:00:20

Na wymiar, czy jakiś gotowy zestaw?
Ile was kosztował i dlaczego wybrałyście akurat taki zestaw? ;-)

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:05:20

na wymiar, koszt około 5000zl po znajomosci. wybrałam taki bo ma wiekszą pewnosc ze sie nie rozwali za chwilę. kuchnia ma juz prawie 3 lata i wyglada jak nowa.

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:06:11

Jedyne i niepowtarzalne;) zaprojektowane przeze mnie i nikt takich nie ma.Koszt około 14tyś z wyposażeniem płyta,piekarnik itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 16:08 przez asija777.

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:07:37

ja od 3 miesięcy mieszkam w kupionym z rynku wtórnego mieszkania, ale meble w kuchni mamy na wymiar, z drewanianymi blatami,parapetami i stołem dla 6 osób :)

mój narzeczony jest stolarzem, projektuje, robi i montuje kuchnie, i zawsze odradza meble gotowe(ikea czy agata meble, ich kuchnie też montuje), bo są zwyczajnie słabszej jakości :) ale wiadomo - nie każdego stac na meble na wymiar :)

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:20:21

na wymiar. moje miasto nie wielkie konkurencja nie śpi ok 5tys kosztowały. Dolne szafki w kolorze kawa z mlekiem górne pistacjowe jaśniutkie. uchwyty chromowane blat nie wiem jaki to materiał ale porządniejszy bo nawet jak się na nim kroi coś to nie ma zarysowań.

Jakie macie meble w kuchni?

14 gru 2013 - 08:34:10

Zgadzam się.Meble kuchenne polecam tylko na wymiar poniewaz gotowe zestawy nigdy nie dorównaja im jakością i funkcjonalnością. I wcale nie musi to byc taki drogi interes. poza tym meble zrobione przez stolarza bedą nam słuzyc bardzo długo w przeciwieństwie do mebli kupnych. Jestem zdania że lepiej wydać raz konkretne pieniadze i miec naprawde dobre i trwałe meble niz wymieniac co 2 lata bo ciagle cos sie psuje i odpada. Kupiłam mieszkanie z kuchnia na wymiar ale juz troche podniszczoną i ogólnie nie w moim stylu. Chciałam ją wymienić ale Pan z firmy którą wynajęłam po obejrzeniu doradził aby nie montowac nowej kuchni tylko przerobić starą. Wymienił blaty, fronty i wszystkie akcesoria meblowe oraz wprowadził kilka udogodnień i tym sposobem za połowę ceny mam nową kuchnię Smile

---
płyty meblowe śląsk



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-14 08:35 przez nataleks2.

Jakie macie meble w kuchni?

14 gru 2013 - 08:51:29

ja mam na wymiar koszt ok 15 tys bez wyposazenia meble proste białe z czarnym blatem

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

16 gru 2013 - 16:04:21

No właśnie - my również mamy meble na wymiar, tyle że zamówione przez internet i m.in. temu meble to kuchni o wymiarach 3x3 metry kosztowały nas 3200 złotych ;-) Do tego oczywiście jeszcze sprzęt, ale same meble kosztowały właśnie tyle ;-)

Jakie macie meble w kuchni?

16 gru 2013 - 16:22:17

moja przyszła teściowa za same meble na wymiar z Black Red White zapłaciła 14 tys zł, jak dla mnie to gruba przesada, nie są w połowie tyle warte.

Cytat
ulankas
No właśnie - my również mamy meble na wymiar, tyle że zamówione przez internet i m.in. temu meble to kuchni o wymiarach 3x3 metry kosztowały nas 3200 złotych ;-) Do tego oczywiście jeszcze sprzęt, ale same meble kosztowały właśnie tyle ;-)

można wiedzieć z jakieś strony internetowej je zamówiłaś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-16 16:23 przez patiii1000.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

17 gru 2013 - 16:05:09

Kuchnie.pl 14 koła za meble do jednego pomieszczenia to gruba przesada.
Chyba że pomieszczenie ma 30 metrów i wykorzystano perfekcyjnie całą powierzchnię.
Bo w przeciwnym wypadku - nie rozumiem jak można wydać takie pieniądze.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie meble w kuchni?

18 gru 2013 - 21:12:16

Masz jakieś zdjęcie całego zestawu? Bo tak na podstawie opisu ciężko oceniać.
Ładnie wszystko wyszło? Jakie fronty? Meble się nie niszczą?

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

19 gru 2013 - 16:09:04

Fotki nie mam, zrobię. Gdyby po roku meble mi się zniszczyły to byłabym z lekka... Ale nie, z nimi wszystko jest w najlepszym porządku, ładnie wyglądają, jestem z nich zadowolona. No i przede wszystkim - nie przepłaciliśmy za nie.

Jakie macie meble w kuchni?

19 gru 2013 - 16:15:09

Cytat
asija777
Jedyne i niepowtarzalne;) zaprojektowane przeze mnie i nikt takich nie ma.Koszt około 14tyś z wyposażeniem płyta,piekarnik itp.

za 14 tys to można pół mieszkania umeblować :/

Jakie macie meble w kuchni?

20 gru 2013 - 10:50:46

Jeszcze nie mam, ale jestem na etapie wybierania i projektowania. Planujemy kupić meble z Ikei, koszt ze sprzętem coś około 15 tys., mam nadzieję, że nie więcej...

Jakie macie meble w kuchni?

20 gru 2013 - 11:04:36

Mam meble kuchenne nowoczesne-wymarzone, robione na wymiar wg mojego gustu. Koszt ok. 20 tys wraz ze zmywarka, piekarnikiem itd. Biały lakier. Uwazam,ze kuchnia to miejsce, w ktorym bardzo czesto sie przebywa i jesli kogos stac to warto w nia zainwestowac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?