Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie macie meble w kuchni?

04 mar 2014 - 10:10:22

Meble na zamówienie ciemna venga z jasnym beżowym blatem koszt około 10tys bez sprzętów.

Jakie macie meble w kuchni?

04 mar 2014 - 13:14:47

Ładne te meble!

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie meble w kuchni?

25 mar 2014 - 05:11:53

ja postawiłam na meble "szyte na miarę" ;) mam kuchnię o niezbyt typowych wymiarach i nie miałam innego wyjścia jak skorzystać z opcji mebli zamawianych na wymiar, zrobiłam to przez stronę iform.com.pl wysyłka praktycznie od ręki, a z montażem poradziłam sobie sama z mężem, więc nie jest to bardzo skomplikowane

Jakie macie meble w kuchni?

25 mar 2014 - 06:36:15

Cytat
ulankas
Cytat
Szalowo
Sprawdza się - my musieliśmy część rzeczy z kuchni usunąć, ale to były głównie graty.
Chcieliśmy segregować dla zasady, nie jest to wygodne, tym bardziej w bloku, ale jeśli nie będzie tak, że każdy zaczyna od siebie, to nigdy nie będzie efektu.

W takim razie będziemy musieli właśnie taki zestaw kupić - przegięta sprawa z tą segregacją odpadów. Jak dla mnie mocno przesadzili - to nie jest rozwiązanie pod bloki, powinno to wyglądać całkowicie inaczej, a czy będzie?

Przecież w blokach segreguje się tylko na suche i mokre i nic więcej,więc to chyba nie jakiś szczególny problem pod zlewem ustawić dwa wiaderka.

Jakie macie meble w kuchni?

25 mar 2014 - 07:54:16

Cytat
dootii
Cytat
ulankas
Cytat
Szalowo
Sprawdza się - my musieliśmy część rzeczy z kuchni usunąć, ale to były głównie graty.
Chcieliśmy segregować dla zasady, nie jest to wygodne, tym bardziej w bloku, ale jeśli nie będzie tak, że każdy zaczyna od siebie, to nigdy nie będzie efektu.

W takim razie będziemy musieli właśnie taki zestaw kupić - przegięta sprawa z tą segregacją odpadów. Jak dla mnie mocno przesadzili - to nie jest rozwiązanie pod bloki, powinno to wyglądać całkowicie inaczej, a czy będzie?

Przecież w blokach segreguje się tylko na suche i mokre i nic więcej,więc to chyba nie jakiś szczególny problem pod zlewem ustawić dwa wiaderka.

serio? To ciekawe :D mieszkam w bloku od zawsze i od około 12 lat segregujemy śmieci. Teraz mieszkam już na swoim, i nadal segreguję. suche i mokre? No nie bardzo.
Nawet gdyby to niektórzy segregują aby segregować a nie dlatego, że gminy każą. I tak, takie kosze zajmują dużo miejsca, w mojej kuchni też, ale mam nadzieję, że niedługo rozwiążę już ten problem.

Jakie macie meble w kuchni?

25 mar 2014 - 07:57:59

Cytat
dootii
Cytat
ulankas
Cytat
Szalowo
Sprawdza się - my musieliśmy część rzeczy z kuchni usunąć, ale to były głównie graty.
Chcieliśmy segregować dla zasady, nie jest to wygodne, tym bardziej w bloku, ale jeśli nie będzie tak, że każdy zaczyna od siebie, to nigdy nie będzie efektu.

W takim razie będziemy musieli właśnie taki zestaw kupić - przegięta sprawa z tą segregacją odpadów. Jak dla mnie mocno przesadzili - to nie jest rozwiązanie pod bloki, powinno to wyglądać całkowicie inaczej, a czy będzie?

Przecież w blokach segreguje się tylko na suche i mokre i nic więcej,więc to chyba nie jakiś szczególny problem pod zlewem ustawić dwa wiaderka.

Dziwne, mieszkam od zawsze w bloku i co jakiś czas roznoszą nam ulotki jak segregować odpady i obecnie mamy w mieszkaniu zwykłe śmieci, tworzywa, papier i szkło, które też przed wrzuceniem trzeba podzielić na białe i kolorowe. U moich rodziców w innym mieście jest tak samo. Pierwsze słyszę żeby gdzieś kazali dzielić odpady na suche i mokre.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie meble w kuchni?

26 mar 2014 - 12:06:30

Chcieliśmy zrobić meble do kuchni na zamówienie ale gdy zobaczyłam cenę chyba zrezygnuję . Byłam w salonie meblowym agata Meble i wpadły Mi w oko zestaw do jadalni Filadelfia , a meble kuchenne chyba też tam poszukam .

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie macie meble w kuchni?

26 mar 2014 - 16:18:54

gosienka - mam kosz pod blokiem. My segregujemy, a ci od śmieci, wszystko mieszają ;-) stana - zapewniam cię, że przez kuchnie.pl, meble na wymiar kupisz w cenie gotowego zestawu. Zrób sobie wycenę i porównaj ;-)

Jakie macie meble w kuchni?

19 sie 2014 - 12:33:56

Ja będę miała montowane za dwa tygodnie, zamówione na wymiar, koszt to 22 tysiące, ale z pełnym wyposażeniem AGD. Mam nadzieję, że będą warte swojej ceny.

Jakie macie meble w kuchni?

19 sie 2014 - 12:36:28

wymiar 8 tys. musiałamz robić wymiar bo kuchnia mała i potrzebowałam wysokiej zabudowy a gotowej takiej nie kupie ;)

nie załuje i mam wszystko tak jak chciałam i funkcjonalne i pojemne :) przy 'gotowcu' zawsze byłoby coś co by mi nieodpowiadało

z agd i płytkami wyszło ok 12 tys. agd kupowane przez internet :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-19 12:39 przez kamiqa.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie macie meble w kuchni?

20 sie 2014 - 16:21:17

swoją kuchnię pokazałam w tym wątku http://szafiarenka.pl/38/7923929/jak-urzadziliscie-mieszkanie.html , kosztowałą 11 tyś bez sprzętu, na wymiar.

Jakie macie meble w kuchni?

20 sie 2014 - 16:35:22

Mam meble na wymiar.5 lat temu kosztowaly mnie prawie 3 tys.wybralam sobie fronty kolorowe gladkie.nie lubie ala drewno lub brazow.mam niebiesko zolte.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

27 paź 2014 - 15:34:48

Mam dosyć niewymiarową (i niestety małą kuchnię), dlatego nie mogłam zdecydować się na zakup mebli gotowych, bo praktycznie wszystkie modele nie mieściłyby się w kuchni, a te które miały odpowiednie wymiary to całkowicie mi się nie podobały... To skłoniło mnie do zamówienia mebli na wymiar. Na początku nie wiedziałam czy to dobry pomysł, ale efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania :). Moje meble zostały wykonane przez Max Kuchnie, pomogli mi oni również w doborze odpowiedniego oświetlenia, aby optycznie powiększyć moją kuchnię i muszę przyznać, że się udało :).

Jakie macie meble w kuchni?

28 paź 2014 - 09:36:26

Na wymiar, czarno-czerwone bez wyposażenia - 6tys

Jakie macie meble w kuchni?

28 paź 2014 - 10:06:04

Na wymiar, bez wyposażenia kosztowały 5600.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leżak na taras