Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

przyjazne przedszkole

34 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie drzwi wybrać?

26 lis 2013 - 16:26:53

Pomyślałam, że się zapytam, może nawet nie tyle, jakie drzwi wybrać, co raczej, co macie u siebie i jak się sprawdza? Dodam, że chodzi mi o drzwi zewnętrzne. Dobre zamki - to na pewno powinny mieć i ogólnie powinny być wytrzymałe, ale przydałoby się, żeby też były dźwiękoszczelne, bo niestety mieszkamy w bloku. Jak jest u was z drzwiami?

Jakie drzwi wybrać?

26 lis 2013 - 16:35:16

Ja mam zwykłe od wewnętrznej strony obite korkiem - tragedia, słyszę wszystko co się dzieje na klatce, ale nie jest to moje mieszkanie więc zbyt wiele nie mogę z nimi zrobić :/ Jeśli chodzi o zamki to tylko Gerda.

Jakie drzwi wybrać?

05 gru 2013 - 18:47:22

Gerda ma dobre zamki - to fakt, ale co do dźwiękoszczelności, to też in plus w porównaniu do wielu drzwi, także i pod tym kątem nie powinnaś się na nich zawieść.

Jakie drzwi wybrać?

19 gru 2013 - 14:52:07

Drzwi przede wszystkim muszą wg mnie być porządne :) trwałe no i mieć dobre zamki.. ja wybrałam takie :) może i Ty znajdziesz cos dla siebie.

Jakie drzwi wybrać?

08 sty 2014 - 10:24:25

Jeśli zależy Ci aby ciepło i cicho było w domu to weź pod uwagę drzwi Internorm. Poza tym, ze prezentują się bardzo nowocześnie są wykonanie z solidnych materiałów.

Jakie drzwi wybrać?

08 sty 2014 - 10:27:47

mam antywlamaniowe czyli tysiąc zamków z każdej strony.

Jakie drzwi wybrać?

27 sty 2014 - 18:08:51

Wspomniano już gerdę i ja mogę się pod tym podpisać. Dla tych, co myślą o bezpieczeństwie i dobrej szczelności, na pewno beda dobrym wyborem.

Jakie drzwi wybrać?

27 sty 2014 - 18:31:49

powiem wam jedna rzecz apropo zamkow gerdy
wynajmowalismy z mezem pare lat temu mieszkanie gdzie były drzwi z zamakmi antywlamaniowymi firmy gerda i pewnego dnia niestety sie do nas włamali policja po ogledzinach powiedziala ze zbyt wielkiegoprolemu z wywazeniem tych zamkow nie mieli

Jakie drzwi wybrać?

27 sty 2014 - 18:37:30

W Naszym drugim salonie z tego co kojarzę, dobre drzwi są PORTY, koszt ok 2500-3000 tys.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie drzwi wybrać?

24 lut 2014 - 17:09:24

Ja również chwalę sobie Gerdę, szczególnie z tą wmontowaną szybką, bo dzięki temu do domu wpada też światło słoneczne. Trochę się wcześniej obawiałam, że taką szybę można łatwo wybić, ale już kilka razy uderzyła w nie piłka tenisowa i nic im się nie stało, nawet rys nie ma żadnych.

Jakie drzwi wybrać?

05 mar 2014 - 17:54:01

A ja mam takie pytanie, bo solidne materiały to mogą być jednak różne... - z czego są zrobione takie drzwi? Można liczyć na energooszczędność czy nie bardzo?

Jakie drzwi wybrać?

06 mar 2014 - 08:12:13

Materiał może być różny. Jeżeli masz okna pasywne, to również warto zainwestować w tego typu drzwi. Wszystko zwróci się w rachunkach za ogrzewanie.

Jakie drzwi wybrać?

19 mar 2014 - 08:52:46

Tak, ja rozumiem. Dlatego pytam w jakie najlepiej inwestować? Drewno, czy może jakieś połączenia z aluminium? Na co warto zwrócić tak bardziej uwagę?

Jakie drzwi wybrać?

19 mar 2014 - 09:02:02

Ja osobiście z całą odpowiedzialnością mam drzwi Porta są to drzwi zewnętrzne bo mieszkam w domu one są w środku wytłumione i są całe metalowe pokryte czymś co przypomina drewno i świetnie się to czyści i nie obija ani nie drapie mino że pies ciągle po nich skacze , moje kosztowały 4 lata temu 1800 jest to koszt z zamkami antywłamaniowymi i z atestem . wiem że do bloków wewnątrz klatkowe są nawet do 500 zł tańsze bo są lżejsze ale rownie dobre bo ma mój brat . Polecam Porta

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie drzwi wybrać?

22 lip 2014 - 12:48:05

Cytat
bluepearl33
Tak, ja rozumiem. Dlatego pytam w jakie najlepiej inwestować? Drewno, czy może jakieś połączenia z aluminium? Na co warto zwrócić tak bardziej uwagę?

U mnie są drzwi panelowe od Gerdy. W środku są stalowe natomiast na zewnątrz posiadają drewniane panele ze zdobieniami. To rozwiązanie jest o tyle dobre, że można później wymienić te zewnętrzne panele, gdyby się znudziły lub w jakiś sposób uszkodziły.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Storczyki - pomocy!!