Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

24 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej:)

z gory zaznaczam, ze nie wiem, czy watek w dobrym dziale, jesli nie, prosze o pzreniesienie:)
Mam do Was pytanko, ogolnie koncze powoli dekoracje mieszkania...poki co uzradzamy 1 pokoj, z uwagi na brak funduszy na umeblowanie 2 :( powiedzcie prosze, czy myslicie czy jest tu za duzo swiecacego i srebrnego? bo moj facet tak uwaza, mnie sie osobiesie podoba, ale ja lubie blyskotki;) a i dodam, ze TV sie pzrekrzywil, czekam na mojego, aby to naprawil i schowamy te kable pod TV i ramy drzwi na biało będą malowane:)
dziękuje za każdą opinię ;)

a i dodam, ze za lozkiem tez planuje powiesic slonce z luster i prętów czarnych, zmienić narzute na zcarna i zalony dluuugie czarne dac:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-26 20:36 przez truskaweczka8787.

Kurczę , Ja się nie znam jakoś bardzo na pierwszym zdjęciu jakoś własnie za bardzo "świeciście" jest ale ogółem mi się podoba:)

dziękuję za odpowiedz, ogolnie tez troszke inacej to wyglada na zywo niz na zdjeciu..... ale tak jak mowie, ja kocham wszystko, co sie swieci, wiec zdaje sobie sprawe, ze moglam pzresadzic:):)

kable z telewizora zabuduj

mi sie podoba ale ;) gorzej z czyszczeniem tego wszystkiego przy sprzataniu ;)

Mi się nie podoba zestawienie białego i srebrnego.. Dla mnie nie wygląda to ładnie, a wręcz mnie nawet coś drażni jak patrze na te zdjęcia.

tak, tak, napisalam, ze tam bedzie poleczka i listewka:):)

Cytat
ewelina_panasiuk2
mi sie podoba ale ;) gorzej z czyszczeniem tego wszystkiego przy sprzataniu ;)

powiem Ci kochana, ze wbrew pozorom na bialym tak nie widac kurzu wcale:):)
Cytat
lenkovv
Mi się nie podoba zestawienie białego i srebrnego.. Dla mnie nie wygląda to ładnie, a wręcz mnie nawet coś drażni jak patrze na te zdjęcia.

mnie troche drazni ta podloga, bardzo zlauje, ze taki kolor zostal polozony:( a co bialego i srebrnego, to moje ulubione polaczenie, mieszkanie takie czyste sie wydaje dzieki temu, tzn takie moje jest tylko zdanie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 19:04 przez truskaweczka8787.

Ogólnie fajnie, tylko te napisy love mnie rażą, takie trochę dziecinne.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
sasanka93
kable z telewizora zabuduj

Ja mam lepszy pomysł - powieś go prosto :P
Co do reszty nie wypowiem się - preferuję minimalizm i naturalne materiały, wszystko co sztuczne i błyszczące mnie odpycha, więc naturalne, że będę na nie.

Cytat
sylwi25
Ogólnie fajnie, tylko te napisy love mnie rażą, takie trochę dziecinne.

ok, dziekuję za opinię, może faktycznie usunę 1 napis love:)
Cytat
matra
Cytat
sasanka93
kable z telewizora zabuduj

Ja mam lepszy pomysł - powieś go prosto :P
Co do reszty nie wypowiem się - preferuję minimalizm i naturalne materiały, wszystko co sztuczne i błyszczące mnie odpycha, więc naturalne, że będę na nie.

tak, tak, napisalam, ze wisi kzrywo, bo czekam na mojego ,az wroci, bo cos sie tam poluzowalo z tylu i nie chce sama ruszac:)
ooo to faktycznie, to mamy calkiem odmienne gusta, wiec zapewne az Cie razi po oczach:);)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 19:06 przez truskaweczka8787.

Hmm osobiście nie podobają mi się białe meble do pokoju.Uważam ze ten kolor nadaje się tylko do łazienki albo kuchni.Tak samo jak nie podobają mi się drewno podobne w kuchni itp,ale to moje zdanie.
Szanując Twój gust doradziłabym tylko jakieś ciemniejsze dodatki (czarne,granatowe)i nieładnie wyglądają te wiszące kable ;/

Jak dla mnie piękny pokój :)

Cytat
adkawi
Hmm osobiście nie podobają mi się białe meble do pokoju.Uważam ze ten kolor nadaje się tylko do łazienki albo kuchni.Tak samo jak nie podobają mi się drewno podobne w kuchni itp,ale to moje zdanie.
Szanując Twój gust doradziłabym tylko jakieś ciemniejsze dodatki (czarne,granatowe)i nieładnie wyglądają te wiszące kable ;/

tak, tak o kablach i kzrywym telewizorze napisalam;) wszystko bedzie poprawione, tylko czekam na mojego ,az wroci z pracy z zagranicy:) dziękuję za opinię bardzo;) tzn co więcej czarnych dodatków dać, bo ogólnie czarnego trochę dodałam...

uważam, że to Tobie powinno się podobać ;) no i w sumie mężowi też ;)) dojdźcie do kompromisu - usuń trochę wystawki :)

Mi się osobiście nie podobają błyszczące dodatki, wolę drewno, kamień naturalne materiały więc dla mnie jest bardzo błyszcząco a przez to troszkę kiczowato, ale to moje zdanie i pamiętaj to Wam ma być tam dobrze :)

Cytat
RudaBrunetka
Jak dla mnie piękny pokój :)

dziekuje bardzo;):)
Cytat
j_ulka
uważam, że to Tobie powinno się podobać ;) no i w sumie mężowi też ;)) dojdźcie do kompromisu - usuń trochę wystawki :)

Mi się osobiście nie podobają błyszczące dodatki, wolę drewno, kamień naturalne materiały więc dla mnie jest bardzo błyszcząco a przez to troszkę kiczowato, ale to moje zdanie i pamiętaj to Wam ma być tam dobrze :)

no mi się podoba, jeszcze od porawienia sporo rzeczy, ale już nabiera powoli kształtu to mieszkanie:) ogólnie na 1 zdjęciu widać kawałek kuchi i tam calusieńka ściana wswiecacym dekorze jest;) więc wiem, ze nie każdemu to sie podoba napewno:);)

o drewienko i takie klimaty to właśnie mój narzeczony lubi:) dlatego cięzko było mu sie pzrestawić na tak styl napewno.... :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 19:11 przez truskaweczka8787.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wam się podobają świąteczne ozdoby?