Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oświetlenie w pokoju

20 wrz 2013 - 11:36:20

Cytat
agniecha1502
Siostra ma chyba racje.. Takie coś już wyszło z mody.

powiedziałabym raczej sklepowe, biurowe

oświetlenie w pokoju

20 wrz 2013 - 11:49:41

okropne:P Siostra dobrze mówi. Kup lepiej jakąś listwę z reflektorami, mały sufit podwieszany itp. jak jak byłam z rok temu szukać lamp dla siebie do mieszkania to widziałam tyle fajnych nowoczesnych oświetleń-nawet w Leroy Merlin i Castoramie mieli spory wybór:)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 5/5

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:00:04

O nie, nie, to oświetlenie z pierwszego zdjęcia na pewno nie. Już dawno wyszło z mody.
Poszukaj raczej tu: http://www.lampix.pl/oswietlenie-do-salonow.html . Sama niedawno tam zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Każdy, kto nas odwiedza pyta skąd taka fajna lampa :P

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:04:59

Not :)

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:07:42

Oj nie. Wybrałabym raczej podwieszany sufit albo coś co przypomina podwieszenie a jest tylko przykręcane do sufitu, jedna dziewczyna wyżej takie dodała;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:07:58

Żadna z propozycji mi się nie podoba, a ta 'rozetka' to już w ogóle koszmarek, zwłaszcza na drugim zdjęciu. Zresztą ja w ogóle nie lubię takiego pseudo modnego katalogowego stylu jaki reprezentuje ten róż..

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:12:18

co to za koszmar?

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:12:38

siostra ma rację !!!!

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:15:17

w innej, prostej formie tak, ale to co dałaś jest brzydkie

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:17:54

nie wygląda to zbyt stylowo, może spróbuj znaleźć coś innego, może jakieś halogeny?

oświetlenie w pokoju

13 lis 2013 - 19:18:18

Stary wątek;)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

oświetlenie w pokoju

04 gru 2013 - 10:46:30

Wątek stary, ale pewnie wiele z nas ma problemy z dobraniem oświetlenia :D Ja dopiero jestem na linii startowej jeśli chodzi o remont mieszkania, ale jak tak przeglądam pomysły dla domu to stwierdzam, że nawet dobór oświetlenia to nie jest taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać :P Jeszcze do wczoraj nie wiedziałam, że jest teraz tyle różnych rozwiązań :) Spodobały mi się ledowe podświetlenia szafek w salonie, bardzo fajnie to wygląda, lubię też stylowe lampy stojące i wiszące i naprawdę nie wiem, jak za jakiś czas to wszystko ogarnąć i na co się zdecydować :) A tydzień temu śmiałam się z rodziców, że od miesiąca jeżdżą po sklepach i szukają odpowiedniej lampy... A teraz Ich rozumiem :D

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

oświetlenie w pokoju

02 maj 2014 - 01:01:13

polecam oświetlenie firmy Bright. Posiadają duży asortyment modeli i kolorów, a wybór będzie szybki i prosty. Wejdź na stronę http://www.lampy-bright.pl/ i kup wymarzone lampy bez konieczności wychodzenia z domu.

oświetlenie w pokoju

02 maj 2014 - 01:10:39

nie podoba mi się rozeta tak bardzo jakbym chciała ale jest piękna ;p jeśli chodzi o takie lampki w pokoju to to jest teraz bardzo bardzo modne ...ja mam z 15 lampek takich równomiernie rozmieszczonych po całym pokoju ..cały dom jest z tego praktycznie zrobiony ;p nie licząc pięknych karniszy i żyrandolu jak z diamentów w salonie ;p chodź jeśli chodzi o ten żyrandol zbyt dużą uwagę przykuwa bo jest naprawdę wystawny ....co do tematu jestem na tak! ale bezpośrednio w suficie ;p rozetki to dla mnie zbyt duże wydziwianie ;p no ma być pokój nowoczesny i praktyczny i do mieszkania w nim a nie tylko do podziwiania dziwolągów na suficie ..jak coś ma być wyjątkowe inne niż inne ...to napewno nie teń deseń

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

oświetlenie w pokoju

09 maj 2014 - 16:11:05

Mi bardzo podoba się oświetlenie w stylu glamour - czyli wyglądające na niby stare jednak sięgające do tradycji dawnych dworków.
Zamierzam sobie w najbliższym czasie kupić taki nowy żyrandol do salonu. Niesamowicie wprost spodobały mi się takie lampy wiszące w sklepie nexterio: http://nexterio.pl/16392,16355,16355,Oswietlenie-wewnetrzne_Lampy-wiszace.html - szczególnie ta na zdjęciu poniżej:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urządzenie pokoju