Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FOTOTAPETA

20 kwi 2013 - 15:20:21

Jestem w trakcie urządzania mieszkania, chcemy do salonu fototapete i tu pojawia się problem..
mamy bardzo dlugą ścianę 7,20 długosci i 2,57 wysokości,
Czy jest opcja kupienia fototapety na całość czy to jednak nie bedzie mialo wyglądu? Gdzie najlepiej kupić w nie powalającej cenie i na jakim materiale wykonaną? Patrzylam ceny w internecie to wychodzi strasznie drogo (ponad 1000zl), a zobaczylam fototapety w NOMI (156zl 366x254) i jakos dziwnie tanio w porownaniu do innych, może kupowalyście tam i mozecie cos powiedziec jak wygladają itp ?

FOTOTAPETA

20 kwi 2013 - 15:23:07

tez jestem ciekawa

FOTOTAPETA

20 kwi 2013 - 15:30:05

nikt nigdy nie mial z tym nic wspolnego? halo ...

FOTOTAPETA

20 kwi 2013 - 15:35:55

lepiej wygladaja taki ena srodku lepszy efekt niz po calosci ja kupowalam fototapete na srodek w sklepie nie bede nazwy podawac i placilam 500zl ale mamy taka brozowa w we wzory, znajomi mowia ze idealnie pasuje do bezowych scian, wyglada elegancko z klasa ale i przytulnie jak bedziesz zainteresowana to pisz na priv dam ci namiary bo tak kosztuja ponad 800 -a maz tam pracuje wiec mam znizke, moge ci zalatwic taniej

FOTOTAPETA

12 lis 2013 - 20:43:20

u nas w mieście była fototapeta bardzo tanio, może warto poszukać w lokalnych sklepach?
Na pewno papierowe są tańsze

FOTOTAPETA

23 lis 2013 - 15:04:00

ja mam mala sciane, jakies 2,5x5 i kupiłam fototapetę za 100 zl i jest bardzo w porządku,mam ja od 4 lat, nie slyszalam nigdy o takich drogaśnych tapetach.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 5/5

FOTOTAPETA

06 gru 2013 - 09:29:15

Nie mam pojęcia gdzie takie drogie fototapety widziałaś chyba ze złota, ja jak remontowałam mieszkanie kupiłam tutaj reproteka.pl dość tanio wyszły fototapety, zamawiałam również obrazy, istotne było dla mnie to przy wyborze że były wizualizacje i można było zobaczyć jak tapeta wygląda w otoczeniu mebli itp.

FOTOTAPETA

06 gru 2013 - 09:36:50

na allegro zamawiając fototapetę na wymiar wychodzi strasznie drogo ja za swoją dałam 400zł a ścianę mam niewielką, są jednak aukcje gdzie można kupić z góry narzucony wymiar tapety. Mój chłopak za 2x większą zapłacił tylko 120zł

FOTOTAPETA

16 kwi 2014 - 10:16:56

u mnie rodzice kupili do salonu jakoś w grudniu do salonu w MERKURY MARKET za około 130zł tyle że nie powiem ja jakość bo do tej pory nie przyklejona :D hahahha

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

FOTOTAPETA

22 kwi 2014 - 09:10:38

Zanim w ogóle wybierze się jakąś fototapetę, trzeba zastanowić się nad wzorem. Czy fototapeta ma być wielka na całą ścianę, czy stanowić mniejszy element, to i tak musimy ją przykleić i nie chcemy zmieniać ją co chwilę.

Oprócz tego warto skupić się na dobrym kleju, bo pamiętam jak przyklejałam fototapetę i po 2 latach zaczęła mi się odklejać przy rogu pokoju O.O

Szperając po necie trafiłam na bardzo fajny wątek, odnośnie plusów i minusów fototapety: ewamebluje.pl/fototapeta
Polecam się z nim zapoznać, aby nie popełniać błędów, które będą nas kosztowały nie tylko pieniądze, ale i czas oraz nerwy :)

Obecnie nie mam w ogóle fototapety, tylko wzór z farb z własnoręcznie wykonanego szablonu :D

FOTOTAPETA

22 kwi 2014 - 09:23:41

My tez kladlismy u synka... tez ta najwieksza jaka jest te 3,5 m. Ściana ma 5 no uparl się i co... kombinacje alpejscie i wkoncu zrobilism ja poprostu na srodku. jak dopasujesz kolor by jakos sie komponowalo to nie bedzie az tak zle.
Tylko mysle ze jesli Ty masz az 7 m... to wzielabym ta posrednia - bedzie wygladac bardziej jak meeega wielki obraz niz jak fototapeta i to jeszcze tak no nie w 5nie w 9 rozmiarowo.

a tez szczerze nigdy wiecej fototapety! strasznie sie zle kladzie, trzeba szczegoliki dopasowywac bardzo starannie.. jeszcze oczywiscie sciany sa tak proste ze szok duzo odciete kombinowane aaaaaaaahhhh

FOTOTAPETA

04 maj 2014 - 13:28:20

Wrociła moda jak nic, my kupowaliśmy na www.dcol.pl ceny umiarkowane a jakość świetna
kolory jak żywe. I Pani Grażynka przemiła :)

FOTOTAPETA

04 maj 2014 - 13:33:08

mój znajomy ma tapetę z widokiem na stare komnaty w kolorze brązu jest to takie wrażenie jakbyś chciała tam wejść taka głębia. zamawiał w internecie zapłacił około400 razem z lkejem na całą ścianę.

FOTOTAPETA

22 lip 2014 - 14:37:11

Witaj,
fototapety o tak dużych rozmiarach są drogie, nie wiem, czy kupisz jakiś porządny model tanio, zwłaszcza, że teraz weszły w modę. Na pictory.pl kupiłam sobie fajną. Przy wymiarach Twojej ściany proponuję jakąś fototapetę panoramiczną. Np. http://www.pictory.pl/motyw_f/66945854/sole%2C-savana%2C-animali. Mają różne materiały i rozmiar równiez możesz dobrać oraz inny wzorzec.

FOTOTAPETA

30 lip 2014 - 11:02:28

w sumie sklepów z fototapetami jest od groma. ja swojego czasu kupowałam na demural.pl i to jest jedyny sklep z jakiego w tym temacie korzystałam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ceglana ściana w salonie