Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

17 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyposażenie wnętrz

01 kwi 2013 - 22:14:20

W jakich sklepach internetowych kupujecie wyposażenie i dekoracje do domu? Możecie jakieś polecić? Chodzi mi głównie o tekstylia w niezbyt wygórowanych cenach.

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:29:39

Za wiele to Ci nie pomogę, ale z tych bardziej znanych to internetowy home & you jest niezły i Flo. Dość często kupuję jakieś dodatki w Stylowej Zastawie, ale oni posiadają raczej takie kuchenne akcesoria. Tekstyliów w żadnym z w/w sklepów nie widziałam niestety. Ale wpisz w google "tekstylia sklep online" i na pewno coś się pokaże. :)

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:32:07

jesliu chodzi o neta to kiedys klub dla ciebie
nie wiem czy to jeszcze istnieje
ja wole sie przejechac do ikei i sobie podotykac pierw :)

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:48:25

Home & You ( teraz są kupony zniżkowe w gazecie, można coś kupić taniej),
Nanu-nana
Flo.

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:50:03

Home You polecam, ale też fajne rzeczy są w Ikea :)

Wyposażenie wnętrz

04 kwi 2013 - 12:53:01

W ikea można złapać inspirację ale szukałabym mniej taśmową produkcję.

Wyposażenie wnętrz

12 wrz 2013 - 14:11:25

A ja mogę z własnego doświadczenia zaproponować Artist's Workshop. Ogromny wybór, produkty dobrej jakości, a jaka różnorodność.

Wyposażenie wnętrz

27 wrz 2013 - 11:49:54

Ja ostatnio korzystam z usług tego sklepu i jestem zadowolony, polecam.

Wyposażenie wnętrz

29 mar 2014 - 20:57:34

Ja kupuję zawsze w dekeaPL bo tam mają nie tylko tanio ale do tego jeszcze towar ich jest wyjątkowo dobrej jakości i tak na przykład te fototaptety są ogromnie wytrzymałe nawet na ciekawskie rączki mojego dziecka. Poza tym mają bardzo dużo ciekawych grafik do wyboru. Niektóre z tych fototapet są tak niesamowicie realistyczne że aż szok. Ze resztą sama sobie wejdź najlepiej na tą stronę i w zakładce "inspiracje" znajdziesz kilka przykładów jak takie tapety wyglądają we wnętrzach.

Wyposażenie wnętrz

31 mar 2014 - 13:47:28

Ja kupuję w ikea :) muszę na żywo zobaczyć coś, dotknąć

Wyposażenie wnętrz

31 mar 2014 - 13:54:35

Pepco,sklepach wszystko po 4 zł, marketach, kwiaciarniach, gdzie się da, j poza tym sama sobie też robię różne rzeczy. Jeśli chodzi o Ikeę, to nie mogę już patrzeć na te wszystkie dodatki które się powtarzają w co drugim domu. Kiedyś kupiłam tam ramki i są fatalnej jakości.

Wyposażenie wnętrz

31 mar 2014 - 14:02:37

Pepco rządzi:P
Szkoda, że Ikea daleko :(

Wyposażenie wnętrz

10 kwi 2014 - 10:46:37

Jeżeli szukasz oryginalności w doborze dekoracji do domu to polecam sklep Lilak. Bardzo klimatyczne miejsce z dodatkami do domu ale również meblami.

Wyposażenie wnętrz

08 maj 2014 - 13:12:36

To ja dorzucę mały kameralny sklep z dywanami i dywanikami. Uwielbiam ręcznie tkane rzeczy, zwłaszcza te z naturalnych materiałów http://dywanik.sklep.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie wnętrz

24 lut 2016 - 22:50:41

Fajny sklep www.welovebeds.pl mają wyroby super jakości. Warto odwiedzić. Pozdrawia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kredyt na mieszkanko