Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

remont

17 mar 2013 - 22:00:53

taaak, w tym tygodniu czeka mnie remont - czyli to, co chyba lubię najbardziej :D
wszystko w mieszkaniu już wybrane, kolory ścian, przemeblowanie itp, została tylko moja sypialnia. wcześniej miałam sporo akcentów fioletowych w pokoju, ale ściany beżowe, teraz chciałabym dać fiolet na ścianę tylko.. z czym go połączyć? na jednej ścianie chciałabym zrobić poziome, grube pasy. (coś takiego jak niżej na zdjęciu, te niebieskie)

Jak myślicie, z jakim kolorem połączyć taki fiolet? Myślałam o szarym/jaśniejszym fiolecie/zielonym (tak jak na zdjęciu) i sama nie wiem , pomóżcie bo jutro jadę po farby :)



remont

17 mar 2013 - 22:03:05

extra pierwsze zdjecia z zielenia;) myślę ze to dobre zestawienie, bo z szarym to takie troszke smutne polaczenie;)

remont

17 mar 2013 - 22:04:45

Ładny ten z zielonym, ale to zależy jakie planujesz meble. Chyba lepiej fiolet i do tego bardziej neutralny kolor

remont

17 mar 2013 - 22:06:02

zależy od odcieniu fioletu. taki 'brudny' będzie się ładnie komponował z szarym i 'brudnym' niebieskim.

remont

17 mar 2013 - 22:08:54

ja sobie zrobilam takie identyczne paski jak na pierwszym zdjeciu :) i powiem ze jesli chcesz zastosowac wlasnie paski w takim kolorze musi byc to jasny pokoj, u mnie wyszedl taki problem ze mam dosc ciemny pokoj a przy tych kolorach jest bardzo zimny :)

remont

17 mar 2013 - 22:11:51

Ja w pokoju mam ciemny fioletowy połączony z takim delikatnym pastelowym szarym. Malowałam 3 lata temu a do dzisiaj mi się nie znudziło. Kolory te pięknie współgrają ze sobą i gdybym miała teraz wybrać nowy kolor ścian to kompletnie nie miałabym pomysłu, ponieważ nic bym nie chciała zmienić ;)

remont

17 mar 2013 - 22:11:55

fiolet z limonką to jest mistrzostwo świata, strasznie podoba mi się wnętrze z pierwszej i drugiej fotki, jeśli nie boisz się wesołych kolorków równie dobrze będzie wyglądał z żółtym czy pomarańczowym


ja mam jedną ścianę w sypialni fioletową a całość w przygaszonym różu, też dobrze wygląda

remont

17 mar 2013 - 22:12:11

chce mniej więcej taki fiolet jak jest na zdjęciach z zielonym :)
meble mam takie dosyć uniwersalne bo boki ciemne a przody jasne, nie mam niestety żadnych zdjęć ich :<
co do tej zieleni to też mi się strasznie podoba to połączenie, ale nie wiem czy to nie takie hm.. za szalone :D zawsze miałam raczej stonowane kolory na ścianach i tak jakoś nie mogę sie przemóc :)

Cytat
ktomz
ja sobie zrobilam takie identyczne paski jak na pierwszym zdjeciu :) i powiem ze jesli chcesz zastosowac wlasnie paski w takim kolorze musi byc to jasny pokoj, u mnie wyszedl taki problem ze mam dosc ciemny pokoj a przy tych kolorach jest bardzo zimny :)

nie, ten problem u mnie odpada bo słońce przez cały dzień mam właśnie w swoim pokoju także jest słonecznie :)
Cytat
fcaa
Ja w pokoju mam ciemny fioletowy połączony z takim delikatnym pastelowym szarym. Malowałam 3 lata temu a do dzisiaj mi się nie znudziło. Kolory te pięknie współgrają ze sobą i gdybym miała teraz wybrać nowy kolor ścian to kompletnie nie miałabym pomysłu, ponieważ nic bym nie chciała zmienić ;)

też właśnie mam ochotę na połączenie go z szarym :) szkoda, że nie da się popróbować na ścianach z meblami dodatkami itp a potem dopiero się zdecydować! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-17 22:14 przez vooy.

remont

17 mar 2013 - 22:14:26

pomysł z dekoratorni



remont

17 mar 2013 - 22:28:47

na szybko przerobiłam jeszcze te zdjęcia z pasami, jak myślicie, jak lepiej ?



remont

17 mar 2013 - 22:30:54

jasniejszy fiolet:)

remont

17 mar 2013 - 22:31:15

2 opcja

remont

17 mar 2013 - 22:35:47

Ja mam w pokoju kolory z pierwszego zdjęcia. Właśnie na tym katalogu się wzorowałam. Nie zrobiłam jednak pasów na ścianie tylko sam fiolet a podłogę wymalowałam na ostrą zieleń ( na podłodze drewno ) Świetny efekt ale już mi się znudził i będę kombinować z brązami.

remont

17 mar 2013 - 22:43:41

Tylko z zielonym,z szarym to mdłe takie

remont

17 mar 2013 - 22:55:17

kurcze, już sama nie wiem co wybrać! :D niby podoba mi się to z zielonym (bardziej takim, który jest na pierwszym zdjęciu w treści tego posta) ale i z szarym, choć obawiam się że będzie strasznie mdło ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kanalizacja i woda