Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:24:50

Nie polecam. Łatwo się pośliznąć, a uderzenie w nie głową jest dużo bardziej niebezpieczne. Wiem coś o tym, bo gdy jako uczennica szk. podstawowej spadłam w szkole z takich schodów doznałam urazu pęknięcia czaszki(uderzyłam o kant stopnia).
Podłoga drewniana daje wrażenie przytulności i ciepła.

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:27:17

ja mam drewniane niestety 2 schodki jak sie idzie to skrzypią co zrobić a niechcialbys takich chodniczków na schody w formie poł kola takie dywaniki

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:27:45

U mojej babci były takie schody, ale były dość strome, kręte i przez płytki śliskie, a często bywałam tam ja z siostrą kiedy byłyśmy dziećmi, więc koniec końców i tak zostały obite wykładziną:) Nie zdecydowałabym się na takie u siebie.

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:32:50

Cytat
lena-222
nie bedzie, bede miala ogrzewanie podlogowe
kurcze nikt nie pomoze ??

bynajmniej nie chodziło mi o rzeczywistą temperaturę, tylko o odczucia.. Kamienne elementy sprawiają wrażenie zimnych a jak już będziesz miała płytki z wysokim połyskiem wszędzie to wrażenie będzie się potęgowało. Poza tym tak jak dziewczyny piszą- na takich powierzchniach widać każdy pyłek, nie mogą być widoczne żadne zacieki.

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:34:03

Płytki, zwłasza te śliskie nie są dobrym pomysłem. Masz, lub planujesz dzieci? Wiesz jakie to cholerstwo jest śliskie? Moja ciocia ma i już kilka razy się wypierniczyłam :D (i nie ja jedna). Zjeżdża się po nich aż miło, dlatego przy chodzeniu trzeba trzymać się poręczy

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:34:46

Cytat
izzie_
Cytat
lena-222
nie bedzie, bede miala ogrzewanie podlogowe
kurcze nikt nie pomoze ??

bynajmniej nie chodziło mi o rzeczywistą temperaturę, tylko o odczucia.. Kamienne elementy sprawiają wrażenie zimnych a jak już będziesz miała płytki z wysokim połyskiem wszędzie to wrażenie będzie się potęgowało. Poza tym tak jak dziewczyny piszą- na takich powierzchniach widać każdy pyłek, nie mogą być widoczne żadne zacieki.

powiem tak, ze akurat takie wnetrza mi sie bardzo podobaja
lubie minimalizm, przestrzen i nowoczesnosc - stad taki tez pomysl

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:40:09

schody stare drewniane najleoiej wycyklinowac i pomalowac lakierem beda piękne

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:41:29

Cytat
lasdeszczowy
Płytki, zwłasza te śliskie nie są dobrym pomysłem. Masz, lub planujesz dzieci? Wiesz jakie to cholerstwo jest śliskie? Moja ciocia ma i już kilka razy się wypierniczyłam :D (i nie ja jedna). Zjeżdża się po nich aż miło, dlatego przy chodzeniu trzeba trzymać się poręczy

powiem wam, ze z drewnianych schodow tych co mam aktualnie tez nie raz zjechalam

ale przekonalyscie mnie do półmatu

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:42:00

A daj spokój! Zjeżdża się aż miło! ;d

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:45:33

Cytat
Nuudziara
ja mam i dlatego odradzam ale mam wrazenie że Ty nie oczkujesz opinii a aprobaty dla tych płytek i pochwały ze chcesz je zrobic:)

zgadzam sie

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:47:26

ja bym nie zmieniała na płytki! zostaw drewno, może odśwież i połóż nowy lakier. o wiele lepiej będzie się prezentowało :)

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:50:46

ja mam w domu schody z płytek i marzę tylko o zmianie na drewniane

Schody - POMOCY

06 paź 2012 - 17:54:26

W moim domku beda schody tylko i wyłacznie drewniane z elementami metalowymi:)
płytkowe schody kojarzą mi sie ze szpitalem,bankiem,pocztą itp
no, ale kazdy woli co innego :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-06 18:07 przez adkawi.

Schody - POMOCY

16 paź 2012 - 09:12:55

Ja bym mimo wszystko wycyklinowała i polakierowała, albo zostawiła takie surowe (zależy jakie masz drewno). Najlepiej zapytać specjalisy. Podsyłam Ci kilka firm, które się na tym znają i coś będą mogły Ci podpowiedzieć (http://www.eurobudowa.pl/firmy/kategoria/22/podlogi-schody-balustrady/).

Schody - POMOCY

16 paź 2012 - 09:18:26

ja mam nowe drewniane :) są cudne i nie zamieniłabym ich :) zróbcie nowe u stolarza to dom sporo zyska
każdy nam zazdrości schodów właśnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reda