Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ptasiek84
lubię szare -ale dąłabym taki popielaty i połączyła z białym lub śmietankowym (żadnych zieleni czerwieni i pomarańczy nie lubie to nie moje kolory) i nigdy nie będę miała takich u siebie
mnie sie podoba takie połacznie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 11:28 przez ptasiek84.

Ja bym zrobiła ściany białe, a ewentualnie jedną w kolorze szarym, byle nie za jasnym. Do tego jakieś dodatki w ostrym kolorze, a może kolorowa kanapa?

Są szarości i szarości ;) Ja bym pokombinowała na zasadzie kontrastu- jeśli meble masz ciemniejsze- jasny szary na ścianę, jeśli jasne- ciemny. Można też bawić się fakturą- gąbki, wałki- przejrzyj sobie jakieś "fachowe" pisemko, pomysłów jest naprawdę od groma.

Cytat
j_ulka
ja mam w salonie jedną ścianę (za telewiorem) w kolorze bardzo ciemnego morskiego koloru w palecie nazywał się niagara blue czy jakos tak, pozostałe dwie ściany mam w najjaśniejszym kolorze z tej palety.

bardzo fajny jest ten szary z 1 zdj, ja bym malowała :) ale tyko jedną ścianę

wrzucam zdj swojego koloru - uważam że jest piękny i bardzo uspokaja.
zdj są jszcze w czasie remontu dlatego nie patrzcie na bałaga :)
[attachment 794157 S7301966.JPG]

też własnie myslałam zeby zrobic np. jedna szara i 3 inne w sumie 2 bo na jednej calosc bedzie kuchnia. i wlasnie nie wiedzialam jaki kolor .. ten co masz faktycznie b. ladny mysle jeszcze nad żółtym ;)
Cytat
evca
Może połącz dwa kolory - szary z jagodowym. Albo daj jakąś ciekawą tapetę.

tapety nie chce ;) jagodowy w sumie ładny .. :)
Cytat
j_ulka
świetnie wygląda połaczenie szarego z zółtym ! rewelacja

własnie tez mi sie bardzo podoba.. i troche ozywi ;)
Cytat
pati_kinia
Hmm.. będziesz miała fioletową sypialnie? Chyba wiem czemu :P Fioletowa sypialnia A tak na poważnie to może połącz szary z turkusem, albo pomarańczowym?

no czemu.. ? ;)
poodoba mi się ten kolor.. góre właśnie sypialnie już mam pomalowaną sami mieszaliśmy kolor wyszedł super - lawendowy i sufit jasniutki beż :)

turkus mi się średnio podoba.. a pomarańcz mieli rodzice i troche dość mam tego koloru ;)
Cytat
MrsCytrynoowa
świetne jest to zestawienie szarości z jaskrawymi kolorami, jak na drugim zdjęciu. Za to ten pokój na trzecim zdjęciu sprawia wrażenie nieładu.. ;)
najładniejszy będzie amarant lub taki żywy fiolet według mnie ;)

chyba się skusze na żółty ;) ten trzeci też tak mi się kojarzy.

fiolet odpada.. a amarant .. hmm bym musiała zobaczyc jakieś takie połączenie.
Cytat
Zuosnica
Szare ściany, szara podłoga, szare meble, szary dywan, biało-czarny stolik, szara kuchnia, szare płytki... To lekka przesada z tym szarym.

inni sobie robią brązowo wszędzie.. i mi sie to podoba ale juz jeest nudny..
poprostu jedno będzie jasne drugie ciemne..
panele już mamy kupione jasne szare z komfortu, płytki ciemne szare z castoramy jak znajde jakies zdjecia to wrzuce ;)

i własnie myśle nad scianami na pewno bedzie szary pigment juz kupiony znowu sami wymieszamy ;) i druga sciana bedzie inna dlatego napisalam zebyscie podsunęły mi pomysł jaki kolor ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 12:28 przez Kurkuma.

Mi się podoba ten fiolet ;) Ale Jeśli mówisz ,że odpada to nie wiem ;)
Może faktycznie coś pokombinować ;) U znajomych widziałam 2 ściany szare (te które były zakryte meblami) a pozostałe 2 różowe ;) FAjny efekt;)

te juz mamy kupione płytki i panele ;)

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 13:15 przez Kurkuma.

szary jest wg mnie świetny no i zawsze na czasie. do tego możesz pozwalać sobie częściej na zmianę dekoracji bo zmieniasz tylko dodatki a nie malujesz ściany. wg mnie super pomysł ;)

Kurkuma
ja bym zrobiła tak:
1. ścianę na przeciwko kuchni (podejżewam że będzie to ściana z tv)
pomalowałabym na ciemny szary, ściany pozostałe na szary z tej samej palety ale o 3,4 tony jaśniejszy.
2. kanapę jaką masz? jak jeszcze nie masz to może kup w kontrastowym kolorze albo jak to za wiele to dodaj tylko poduszki kolorowe - np żółte i różowe - moim zdaniem bardzo fajnie wygląda to połączenie.
3. Jak chcesz łączyć szary z kolorem to musi być to kolor żywy, energiczny bo jak np dasz szary z fioletem tak jak niektóre dziewczyny pisały to moim zdaniem będzie ponuro i smutno. Szary fajnie właśnie wygląda z złótym, różowym, zielonym,
4. Do tego na ścianie ciemnej szarej powiesiłabym kolorowe obrazy
a na podłogę np żółty/ różowy dywan ;)
różowy nie musi wyglądać infantylnie jeżeli jest dobrze zestawiony ;)

wrzucam parę pomysłów na kolorowe obrazy któe można zrobić samemu.
zapraszam do wątku DIY Art - tam jest wiele pomysłow na dekoracje diy

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

wianek jak wam sie podoba