Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Oddac czy zostawic?

45 minut temu

Taniec hula

godzinę temu

powiekszenie piersi

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe jacuzzi

24 wrz 2012 - 19:01:20

Witam.
Moje pytane brzmi : macie może wannę z jacuzzi w domu ? ja mam w wynajmowanym mieszkaniu.
Jeśli macie, to czy któraś może mi powiedziec jak o to dbać. Dla mnie to udręka, ponieważ nie używam tego w ogóle, a za każdym razem gdy chcę nalać calą wannę wody musze czyścic je strumieniem wody odkrącając od węzyka prysznic, bo wylatują śmieci z rurek i strasznie mi to śmierdzi wtedy. Są jakieś specjalne środki lub sposoby na oczyszczenie tego ??
Prosze o pomoc

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

domowe jacuzzi

24 wrz 2012 - 19:09:18

ja mam z hydromasażem, i 2razy w tyg. nalewam wannę pełną wody i płyn specjalny do takich wanien,włączam masaż i tak sobie to chodzi 15min i te brudy całe z rur wyłażą.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

domowe jacuzzi

25 cze 2013 - 12:28:40

Wystarczy porządny hydromasaż, a taki można kupić już za 1000 zeta. Niżej macie właśnie taką wannę. Np. jacuzzi ogrodowe w polskich warunkach uważam za zbytek...

domowe jacuzzi

25 cze 2013 - 12:30:18

podbijam

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

domowe jacuzzi

25 cze 2013 - 12:32:00

moja babcia ma :D i tez nalewa pełna wannę i czegoś dolewa

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

domowe jacuzzi

26 lip 2013 - 16:23:29

Taki apartament z jacuzzi to musi być świetna sprawa. Mnie chyba nigdy nie będzie stać na pokój z jacuzzi. Póki co jacuzzi spotykam tylko idąc na basen.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

domowe jacuzzi

29 paź 2013 - 10:36:42

Dziewczyny, lepsze od wanny z hydromasażem jest postawienie w ogrodzie dżakuzi z prawdziwego zdarzenia :D Oczywiście, żeby zrealizować takie marzenie, trzeba mieć najpierw dom i ogród, ale jeśli się to posiada, to takie rozwiązanie jest świetne i na pewno lepsze niż wanna w domu i zwykły basen w ogrodzie. Moja znajoma ma właśnie taki sprzęt jak podrzuciłam do pokazania i to jest główne miejsce, wokół którego toczą się imprezy ogrodowe, a najlepsze jest to, że można takiego jacuzzi używać cały rok, bo ma podgrzewaną wodę :D Czaicie? Zima, śnieg, wszyscy się trzęsą, a Wy siedzicie sobie np. ze swoją drugą połówką w takim baseniku spa i popijacie szampana...Mmmm, aż się rozmarzyłam, sama zbieram na taki sprzęt :D

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zameldowanie w wynajmowanym mieszkaniu.