Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowe jacuzzi

24 wrz 2012 - 19:01:20

Witam.
Moje pytane brzmi : macie może wannę z jacuzzi w domu ? ja mam w wynajmowanym mieszkaniu.
Jeśli macie, to czy któraś może mi powiedziec jak o to dbać. Dla mnie to udręka, ponieważ nie używam tego w ogóle, a za każdym razem gdy chcę nalać calą wannę wody musze czyścic je strumieniem wody odkrącając od węzyka prysznic, bo wylatują śmieci z rurek i strasznie mi to śmierdzi wtedy. Są jakieś specjalne środki lub sposoby na oczyszczenie tego ??
Prosze o pomoc

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

domowe jacuzzi

24 wrz 2012 - 19:09:18

ja mam z hydromasażem, i 2razy w tyg. nalewam wannę pełną wody i płyn specjalny do takich wanien,włączam masaż i tak sobie to chodzi 15min i te brudy całe z rur wyłażą.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

domowe jacuzzi

25 cze 2013 - 12:28:40

Wystarczy porządny hydromasaż, a taki można kupić już za 1000 zeta. Niżej macie właśnie taką wannę. Np. jacuzzi ogrodowe w polskich warunkach uważam za zbytek...


domowe jacuzzi

25 cze 2013 - 12:30:18

podbijam

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

domowe jacuzzi

25 cze 2013 - 12:32:00

moja babcia ma :D i tez nalewa pełna wannę i czegoś dolewa

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

domowe jacuzzi

26 lip 2013 - 16:23:29

Taki apartament z jacuzzi to musi być świetna sprawa. Mnie chyba nigdy nie będzie stać na pokój z jacuzzi. Póki co jacuzzi spotykam tylko idąc na basen.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

domowe jacuzzi

29 paź 2013 - 10:36:42

Dziewczyny, lepsze od wanny z hydromasażem jest postawienie w ogrodzie dżakuzi z prawdziwego zdarzenia :D Oczywiście, żeby zrealizować takie marzenie, trzeba mieć najpierw dom i ogród, ale jeśli się to posiada, to takie rozwiązanie jest świetne i na pewno lepsze niż wanna w domu i zwykły basen w ogrodzie. Moja znajoma ma właśnie taki sprzęt jak podrzuciłam do pokazania i to jest główne miejsce, wokół którego toczą się imprezy ogrodowe, a najlepsze jest to, że można takiego jacuzzi używać cały rok, bo ma podgrzewaną wodę :D Czaicie? Zima, śnieg, wszyscy się trzęsą, a Wy siedzicie sobie np. ze swoją drugą połówką w takim baseniku spa i popijacie szampana...Mmmm, aż się rozmarzyłam, sama zbieram na taki sprzęt :D

domowe jacuzzi

09 lis 2021 - 12:21:58

Jacuzzi bardziej nadaje się do ogrodu niżeli w mieszkaniu ;/ Jak się woda wyleje to przynajmniej, trawa, taras (cokolwiek) wchłonie :D Ostatnio widziałam ciekawe jacuzzi do ogrodu - http://totalspa.pl/swimspa-baseny-spa-z-przeciwpradem/ i sama się zastanawiam, czy sobie taki nie kupić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zameldowanie w wynajmowanym mieszkaniu.