Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 12:57:03

Ma go moja mama, szwagierka i teściowa - zadowolone w 100%. Z tym że teściowa i szwagierka zamawiały w Mango, natomiast mamie kupiłam na all za 60zł - te z Mango są porządniejsze ;)

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 12:58:36

Kiedy moje dzieko zaczeło raczkować kupiłam Jana Niezbędnego i... zakochałam się. Serio, z czystym sumieniem mogę Ci odradzić ten drogi bardziew. Jan kosztuje ok. 30 zł i jest po prostu rewelacyjny, nie do zdarcia i sprząta tak ładnie, że aż się chce nim myć podłogę cały czas. To nie jest reklama:)



Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:04:40

Cytat
Wisienka_na_torcie
ja zajmuje się sprzątaniem mieszkań i powiem ci że najlepiej to płaski bo nie pozostawia smug , ale wiadomo ze cięzko go sie namacza itd.
Dlatego najlepiej zwyczajny i długimi frędzlami ,koszt okolo 20-30 zł . Mop który pokazałaś niczym się nie rózni od tego zwykłego

Ja tez się tym zajmuje i płaski z viledy ze specjalnym wiaderkiem jest super.
Nie moczysz rąk :) bardzo dobrze się nim myje i pastuje np.

Polecam!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 13:05 przez BeatkaGG23.

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:10:21

mam w domu tego mopa, osobiście uważam, że jest wygodny, chociaż na początku wydawał mi się jakby ciężki..... ale szybko się przyzwyczaiłam, ..... sam się płuka, sam odwirowuje, mnie się używa go świetnie. Idealny do większych powierzchni.

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:13:29

wiesz co ja proacowalam w sklepie z takimi rzeczami i jak mialam dostawe tych mopow to kobity kupowaly jak szalone wiec mysle, ze jest fajny poza tym vileda to bardzo dobra firma i na duza powierzchnie jak najbardziej ok ;p

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:19:00

Ja dostałam ostatnio mopa firmy DUOTEX.
Miałam problem z czyszczeniem paneli, bo są fakturowane i żaden mop nie mógł sobie w nimi poradzić, ten radzi sobie bez problemu. Do tego mam jakiś magiczny płyn BRIAL. Na pół litra wody dodaje się dosłownie łyżeczkę tego płynu. A wodę wlewa się w 'kij' mopa, potem tylko się spryskuje podłogę i wyciera.

Wygląda niepozornie, ale ja jestem zachwycona.
Polecam


Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:21:50

Posiadam i polecam !:)

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:26:42

Jak chcesz kupić, to niedługo w Tesco będą promocje na różne sprzęty Viledy.

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:26:50

ja tam polecam mopa parowego, zwłaszcza przy raczkującym dziecku. Nietylko świetnie czyści, szybko wysycha, bo to wkońcu gorąca woda, która wyparowuje błyskawicznie, to jeszcze zabija zarazki. Kupiłam na all i jestem b. zadowolona. Można go kupić nawet za cenę niższą niż ty podałaś za tego obrotowego. Przemyśl sprawę, bo przy maluszku to naprawdę super rzecz:)

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:29:39

ja taki mop mam i zachwalam, jest świetny, dobrze wyciska wodę i łatwo się nim myje podłogi :)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:30:41

Jest rewelacyjny. Naprawdę wart swojej ceny. Mam go od 4 m-cy i jestem mega zadowolona.

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 13:33:57

szok...

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 15:39:59

Cytat
FuckLimits
Jak chcesz kupić, to niedługo w Tesco będą promocje na różne sprzęty Viledy.

A wiesz może kiedy dokładnie????

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

18 paź 2012 - 19:52:01

najlepsze są najprostsze sprawdzone płaskie mopy, polecam te z hurtowni internetowej to-ma http://www.to-ma.com.pl/kategoria,k2,2.html#produkty

Mop rotacyjny Vileda

29 paź 2013 - 12:04:02

Zastanawiam sie nad tym płaskim z Viledy albo rotacyjnym. Vileda trochę expensive...

z kolei byłem dziś w biedronce i oglądałem obrotowy. czy ktoś już kupił i testował??? warto?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szare:(