Obecnie rozmawiamy o:

Primark

7 minut temu

Czy to nie jest dziwne?

14 minut temu

Ślub 2015 cz. II

23 minut temu

Teściowa nas wykończy

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To ja jestem jakaś nienormalna.. odkurzam i myję podlogę codziennie.

Dużo dałabym za małe mieszkanko, w moim wielkim domu po umyciu samej kuchni i przedpokoju już padam.
Dziękuje Wam za odpowiedź, myślę w przyszłości nad zakupem tego mopa parowego, ale to się jeszcze zobaczy :)

Cytat
dakota_aa

E tam,jeśli masz w domu np.małe dziecko codzienne sprzątanie jest raczej koniecznością ;)

o jakim mopie parowym piszecie?
o tym?

http://www.amazon.co.uk/H2O-206129UK-MOP%C2%AE-X5/dp/B004MMOD0A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1341158499&sr=8-1

jesli tak to polecam .Mam go i jest rewelacyjny , uzywam go do czyszczenia piekarnika nawet .

Ja mam w całym domu szlifowane deski na podłoże, więc odkurzacz z włosiem na końcówce, a raz w tyg wilgotny mop z ajaxem:)

Cytat
dakota_aa

U mnie w rodzinnym domu też podłoga była odkurzana i myta codziennie. Teraz mieszkam z dwoma koleżankami, nie ma nas całymi dniami, zwykle gdzieś w nocy wracamy, albo czasem w ogóle ;) więc nie dałybyśmy rady myć codziennie, bo więcej nas nie ma nić jesteśmy, ale akurat co dwa dni sprzątamy całe mieszkanko i myjemy podłogi, na zmianę.

Jak urządzałam mieszkanie i wybierałam panele nawet nie brałam pod uwagę tego, że mogą być takie, które się czyści łatwiej i trudniej. Niestety akurat wybrałam te drugie. Są piękne, imitują stare deski, lecz mają delikatną fakturę. Żadne Pronta i zwykłe mopy nie dawały sobie rady. Ale mama poratowała mnie jakimś wynalazkiem, który się nazywa Duotex, nie wiem z czego jest zrobiony i jak on to robi, ale czyści podłogę idealnie i nie zostawia smug, do tego mam też jakiś magiczny płyn. A co fajniejsze, to że wodę w płynem wlewa się do środka kija i tylko przyciśnięciem spryskuje podłogę :)

Naprawdę polecam :)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

jaki to kolor?