Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co ile myjecie podłogi ?
Jak myjecie ?
Czym myjecie ?

u mnie w domu myje sie raz w tygodniu mamy specjalny odkurzacz parowy ;) jak sie cos rozleje to szmata :P

Myje 2 razy w tygodniu. Mop z mikrofibry + płyn Pronto do paneli +odkurzanie codziennie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-01 17:13 przez Aga2209.

aga i nie masz "mazów" na panelach?
szykam wlasnie jakiegos idealnego rozwiazania na panele

Cytat
jolieetolie
u mnie w domu myje sie raz w tygodniu mamy specjalny odkurzacz parowy ;) jak sie cos rozleje to szmata :P
Jak ci się prawdza? Jesteś zadowolona? Czytałam o tym na forum konsumentów i nie mogę się zdecydować, bo odniosłam wrazenie, że te pozytywne odpowiedzi pochodzą od osób zainteresowanych sprzedażą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-01 17:16 przez szasa.

jestem zadowolona, sprawdza sie i na panelach, plytkach i na dywanie. plusem jest tez to, ze usowa plamy bez potrzeby uzycia srodkow chemicznych ;)

ja raz w tygodniu pronto do paneli taki brązowe, nie ma smug a panele się pięknie błyszczą, ale w zimę czasami jest niebezpieczne bo w skarpetkach można się pośliznąć :D

Różnie,minimum raz w tygodniu,zdarza się,że myjemy 3-4 razy w tygodniu jak bardziej się brudzi. Używamy płynu Ajax i mopa obrotowego,dzięki czemu bardzo bardzo szybko schnie :)

Ja ok. 3 razy w tygodniu. Używam albo pronto albo jakiegoś uniwersalnego płynu.

ja myję na kolanach, bo uważam że mopy i inne tego typu rzeczy są do kitu, jak nie wytrę szmatą na kolanach, to jestem chora
myję często, 3-4 x w tyg.

Cytat
Aga2209
Myje 2 razy w tygodniu. Mop z mikrofibry + płyn Pronto do paneli +odkurzanie codziennie.

Codzienne odkurzanie o.O życia Ci nie szkoda na sprzątanie;p
Ja płynem z biedronki raz max dwa razy w tygodniu.

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mzap88
ja myję na kolanach, bo uważam że mopy i inne tego typu rzeczy są do kitu, jak nie wytrę szmatą na kolanach, to jestem chora
myję często, 3-4 x w tyg.

O rany to strasznie dużo czasu Ci musi schodzić na mycie podłóg chyba że masz nieduże mieszkanko. Kiedyś mi się mop zepsuł i też musiałam na kolanach umyć podłogę - skończyłam swój pokój myć wstałam, plecy zaczęły mnie boleć :/
NIGDY WIĘCEJ ;) Po to są mopy żeby nam ułatwić życie, a co najwyżej krawędzie można przetrzeć szmatą :)

Odkurzacz+ płyn do podług i mop. A częstotliwość zależy od zabrudzenia. Czasem co drugi dzień, czasem raz w tygodniu. A czasem wystarczy szmatą przejechać i wodą.

A ja nie używam mopa, zniechęciłam się do tego w zeszłym roku, więc szmata zawsze idzie w ruch :P Używamy ścierki z mikrofibry + płyn Sidolux mydło marsylskie (pomarańczowe ma świetny zapach). Panele bardzo dobrze po nim wyglądają.

DZASTINKE- jestem przyzwyczajona- zawsze tak myłam podłogi, moja mama zresztą też :)
właśnie że dom mam ogromny, ale co tam, lubię porządek ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to kolor?