Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:37:04

Hej! :)
Mam trochę niecodzienne pytanie, ale co robicie, aby w Waszym mieszkaniu ładnie pachniało? Niedawno kupiłam sobie kulki na mole, niestety po nich został hm.. niezbyt ciekawy zapach - kulki wyrzuciłam, odświeżacze powietrza nie działają.. A więc co robicie żeby w Waszym mieszkanku ładnie pachniało? :D Mam np. koleżankę, u której zawsze ładnie pachnie jakimiś egzotycznymi owocami - może to kadzidełka? Liczę na szybką pomoc bo ten zapach jest naprawdę "niezbyt" ciekawy ;)

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:38:46

kadzidełka to dobra opcja. są świetne! tylko, żeby to nie było wielkie, dymiące kadzidło, wtedy robi się nieciekawie :P

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:41:03

otwórz okno !.
a tak na serio to hmm odswierzacze jakies.

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:41:29

a może by tak wybrać się jeszcze raz do tej koleżanki,i delikatnie podpytać :D ?

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:43:31

wtyczki do kontaktu polecam brise albo jakieś inne, lub odświeżacze które psikają co ileś tam minut

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:45:15

kominek (to taki swiecznik na gorze jest miejsce mozna tam nalac olejek zapachowy wymieszany z woda a na dole sie wkłada zwykła swieczke tzw.podgrzewacz)
a olejków jest mnustwo

ja mam kawowy naprawde wystarczy raz na jakis czas zapalic i ładnie pachnie

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:45:27

ja zazwyczaj uzywalam tych elektrycznych odswierzaczy, naprawde dzialaja.
no i mysle, ze to tez zalezy od tego czy ma sie nowe , swierzo po remoncie mieszkanie, czy raczej starsze.
u mnie np zawsze jak sie suszy pranie to tez ladnie pachnie w domu:)

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:45:52

ale te zapachy są tylko chwilowe tez sie chetnie dowiem czy macie jakies swoje sposoby:) ja mam fajny zapach taki flakonik z olejkiem i wystające patyczki- wiecie o co chodzi? dośc ładnie i odczuwalnie pachnie:):)



Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:46:11

zawsze używam proszku do prania Ariel i jak powiesze ciuchy na suszarce w domu to całe mieszkanie pięknie pachnie. Oprócz tego myję panele Sidoluxem i tez daje zapach.

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:49:14

ja mam odświeżacz,który psika co 15 minut,wystarczy przy takiej częstotliwości na miesiąc,a wkład kosztuję około 17 zł, cudny zapch,który co chwilę się nasila:) poza tym kadzidełka to też dobry pomysł,tylko wtedy zapach jest trochę inny:)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:49:47

ooo fuuuu nienawidzę kadzidełek.. ich zapach jest tak duszący :/
najlepiej zapytaj koleżanki co robi by u niej tak ładnie pachniało.
ja urzynam brisa do kontaktu i ładnie pachnie, raczej na korytarzu go używam.. w łazienkach mam te psikadła, a w swoim pokoju tylko rozpylam przed snem specjalny specyfik waniliowy, żeby łatwo się usypiało. bo jak miałam odświeżacze to mnie dusiło

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:51:17

Cytat
kasiulekasiek
ale te zapachy są tylko chwilowe tez sie chetnie dowiem czy macie jakies swoje sposoby:) ja mam fajny zapach taki flakonik z olejkiem i wystające patyczki- wiecie o co chodzi? dośc ładnie i odczuwalnie pachnie:):)

miałam taki olejek o zapachu brzoskwini ale sie nie sprawdził ,nic nie było czuć ,jakaś tandeta

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 2/5

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:52:44

ja mam pełno zapachowych świeczek no i kadzidła też dobry pomysł

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Ładny zapach w mieszkaniu??

12 cze 2012 - 19:55:21

ja kupiłam za 14.99 i bardzo się sprawdza mam go na oknie i zawsze pieknie zawiewa:):) a olejki mozna zmieniać:) a jak czuje kadzidelka to mnie na wymioty ciagnie i glowa boli;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

klej do tkanin