Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:41:59

witam Was drogie laseczki! chcialabym zwrócic sie do Was z pytaniem.mianowicie macie jakies sposoby na pozbycie sie...much? dla mnie to najobrzydliwze ze stworzen,ale chodzi o to,ze na weekend imprezowalismy troche w altanie (nie jest calkiem zabudowana.stalo duzo jedzenia,a muchy ni dawaly nam zyc!!! bylo tego pelno!!! mysllam,ze zwariuje. macie jakies sposob na odstarazenie intruzów? jakies spraye raczej nie wchodza w gre,nie bede pryskac nad jedzeniem i na ludzi,moze jakies dodmowe mikstury,cokolwiek?:)

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:44:37

sposób na pozbycie się much z podwórka , z altanki...chyba nie ma :| przynajmniej ja nie znam

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:45:33

ja mam w kuchni na parapecie świeżą bazylię ;) w całym domu w lecie mam muszki i muchy, a w kuchni ani jednej ;)

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:45:40

idzie szału dostac z nimi:/
musze w takim razie obsadzic bazylia cala altane:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 10:46 przez lena1604.

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:46:51

możesz wypróbować spirale. Na komary działały.

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:47:29

ostatnio w castoramie jak byłam widziałam taką świeczkę na komary i muchy ogólnie napisane było 'na owady latające' , hmm możne tego spróbować ;)

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:50:38

Jedyne, co przychodzi mi do głowy to porozwieszać lepy na muchy. Stary i skuteczny sposób, chociaż niezbyt estetycznie to wygląda, zwłaszcza jak sie poprzyklejają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 10:51 przez mimi2506.

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:53:09

Jest taki płyn co smaruje się framugi okien i drzwi i muchy nie wlatują. Parę zawsze tam wleci no ale jak jest ogrom to to naprawdę pomaga.

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 10:55:36

Cytat
puma73
Jest taki płyn co smaruje się framugi okien i drzwi i muchy nie wlatują. Parę zawsze tam wleci no ale jak jest ogrom to to naprawdę pomaga.
tak Dwuskaładnik z Brosa

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 11:14:46

Też słyszałam o tym do smarowania ram okiennych. Ja mam w domu kota, który wszystko wyłapuje, więc problemu nie mam. Na zewnątrz, to trochę ciężka sprawa ale z tym płynem można spróbować, do tego kilka lepów powiesić, tak, żeby nikt się nie przykleił, do tego te spiralki na owady latające (jak kadzidełka) i powinno dać radę :)

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 11:19:22

przydał by Ci się mój pies:) wczoraj za muchą nawet do szafy wleciał:) nie nawidzi much i wszystkie wyłapuje:)

skuteczny sposob naaaa............

11 cze 2012 - 12:15:18

haha to pozyczam psa,ale ostatnio posmarowalismy altane tym plynem,niedosc ze i tak troche ich zostaklo,to byly jakby nacpane i takie jakies na pol zywe, popadlay na stoly i lezały na plecach,wygladaly jakby wymiataly break dance'a

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

skuteczny sposob naaaa............

07 lis 2012 - 20:21:43

chyba każda z nas miała problem z tymi okropnymi stworzeniami, ja przy okazji ostatnich zakupów z działu chemicznego zamówiłam Spray na meszki Brosa http://www.to-ma.com.pl/kategoria,k137,1.html#produkty

skuteczny sposob naaaa............

07 lis 2012 - 20:37:40

a ja mam w domu jeszcze kilka much i pare komarów ..kiedy to zdechnie???!!!

btw...ktoś szalony odświeżył ten watek hehehehehehe

skuteczny sposob naaaa............

07 lis 2012 - 20:38:42

dym z papierosów ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomysł na pustą ścianę. :)