Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:12:48

Witajcie poszukuje mieszkanek Krakowa:)
Powiedzcie mi jak się tam mieszka?warto sie przeprowadzić?jacy są ludzie?jakie ceny żywność mieszkanie?czy jest możliwość znalezienia pracy?:)za wszelką pomoc serdecznie dziękuje:)

zweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 1/5

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:18:24

Podbijam, chętnie się czegoś dowiem, wybieram się do Krakowa na studia :) O ile się oczywiście dostanę... :)

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:22:06

nie doradze, od pazdziernika bede zamieszkiwac Wrockaw ;P
ale Krakow - piekne miasto serce to to na pewno :)

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:25:38

byłam w Krakowie-piękne miasto ale nic więcej nie wiem

zweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 1/5

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:31:25

Ja też byłam kilka razy i zakochałam się w tym mieście, dlatego też chcę tam studiować. Wiem, że jeżeli chodzi o życie nocne to jest bardzo ciekawie :D Duuuużo się dzieje.

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:35:48

Merrylin wyjęłaś mi to z ust:)zakochałam się w tym mieście,żadne inne tylko Kraków!!:)

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:38:09

no cóz, jestem mieszkanka Krakowa i powiem tak, jedni to miasto kochaja inni nienawidza, zalezy do jakiej grupy nalezysz...
a jesli chodzi o ceny mieszkan i wynajem, mniej wiecej na 4 os, 2- pokojowe mieszkanie to 400 - 500 zl.
a cen zywnosci Ci niestety nie porownam , powniewaz nigdy nie mieszkalam w innym miescie

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 01:40:47

olakrl a ile miesięcznie wydajesz na jedzenie?:)przepraszam ze pytam ale warto mieć rozeznanie:)albo chociaż powiedz ile kosztuje u was chleb np to sobie porównam;D za co nienawidzą Kraków?to miasto jest cudowne:)

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 02:00:40

Mieszka się cudownie :) niestety ceny wynajmu są jakie są, ja za swój osobny pokój w bloku płacę koło 550zł plus mam jeszcze przechodni do swojej dyspozycji. Ceny za jedzenie takie jak wszędzie jeśli kupuję się w lidlach, kauflandach i tesco ;) na szczęście mam te sklepy w pobliżu. Polecam w każdym razie, klimat jest niesamowity, ludzie bardzo w porządku. Łatwo poznać kogoś nawet i przysłowiowo na ulicy, bo ludzie są bardzo otwarci

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 11:18:24

dziewczyny któraś jeszcze mieszka w Krakowie?:)podzielcie się informacjami:)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 11:22:30

Odwiedzam Kraków co jakiś czas, Przeeeesliczne miasto ! :)
Zawsze miło wspominam :) Uwielbiam !

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 11:26:02

więcej z Was nie mieszka w Krakowie?dziewczyny pomóżcie prosimy:)

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 11:27:53

Niedługo wybieram się na studia i też marzy mi się Kraków niestety mam dosyć daleko ok 300km;/ Ale chętnie poczytam wasze opinie ;]

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 11:30:07

ja mieszkam od 6 lat w Krakowie i powiem Ci że na początku kochałam to miasto, teraz już mnie bardziej denerwuje niż zachwyca.
ludzie są różni jak to w każdym innym zakątku świata. na pewno trzeba się przyzwyczaić do wrzasków na ulicy o 2-3 w nocy i do bardzo cienkich ścian w blokach. jak trafią Ci się fajni sąsiedzi to jest super ale jak trafisz na pajaca który słucha techno na cały regulator do 2 w nocy to możesz trochę nerwów stracić ;).
ceny żywności są dość zróżnicowane. są różnego rodzaju supermarkety jak biedronka czy lewiatan także tanio też da się zrobić zakupy.
z pracą jest tak że jak nie masz zbyt dużych wymagań (np. możesz pracować 'na słuchawce';) to na pewno coś znajdziesz. zwykle pracodawcy chcą zatrudniać studentów (bo mają już ubezpieczenie) na zlecenie.

Kraków co sadzicie?:)

20 maj 2012 - 11:30:12

mieszkam w Krk od 2 lat, ceny mieszkań są zależne od Twoich wymagań, jeśli chcesz mieszkać sama w pokoju to 600-700 zł, jeśli z kimś w pokoju to 300 - 500 zależy też od lokalizacji, a jeśli chodzi o ceny żywności to wiadomo, że w Krk jest drożej niż w mniejszych miastach typu Rzeszów, ale da się żyć :) nie jest źle, życie studenckie się kręci cały czas a to jest najważniejsze :D :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do dziewczyn z łodzi