Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:22:43

Jestem w trakcie remontu domu, właśnie mam etap malowania korytarza i zastanawiam się jak go pomalować.
Chciałabym pomalować sufit na inny kolor niż biały. Co wy o tym myślicie? Czy nie będzie to zbyt dużym "szaleństwem"? Czy może macie sufity pomalowane na inny kolor niż biały? Pokażcie zdjęcia może zaczerpnę z nich inspiracje. Korytarz mam z dużym oknem, więc jest dosyć jasny ;)

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:26:36

w przedpokoju mam o ile się nie myle pieczarkowy a w salonie pastelowy jaśmin :p

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:28:54

Widziałam turkusowy.

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:30:14

ja nigdzie nie mam białego, zawsze malujemy sufit na kolor zblizony do scian, tzn. mieszamy białą farbę z farbą, ktora malujemy sciany

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:30:35

A ja mam sufit żółty :)

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:30:44

Teraz już tylko maluje się sufity w takim samym kolorze co ściany, mam tak całe mieszkanie. Na początku myślałam, że będzie wyglądać jak pudełko, ale jest super i wcale nie zwraca się na to uwagi. :)

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:31:52

teraz w modzie kolorowe sufity-ja mam taki-to jest kolo kwiat pustyni taki lekko kawowy z brązem-cynamonowy zapach ,sciany tez mam rozne jedna jasna druga brąz




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-24 20:34 przez danossa.

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:33:47

ja mam sufit w takim samym kolorze jak ściany

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:33:54

jasne że nie musi być biały ale pamiętaj że jak pomalujesz go na ciemny kolor to "spadnie" ci na głowę :) to optycznie zmniejszy pomieszczenie więc dobrze sprawdza się w pokojach wysokich np 4-5 m raczej takich loftach z otwartą przestrzenią.
Uważam że nie będzie to dobrze wyglądać, przedpokój jest raczej ciemnym pomieszczam, najczęściej bez okien. Nie wiem jak jest u Ciebie :)
Jeżeli masz chęć zaryzykuj i spróbuj :)

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:34:22

u siebie mam korytarz caly pomalowany na miodowy kolor lacznie z sufitem i baaardzo ladnie to wyglada mimo ze nie ma okna, nie jest ciemno. w swoim pokoju rowniez sufit i sciany mam pomalowane na turkusowy i amarantowy kolor na przemian (sufit akurat wyszedl turkusowy). moze jest troszeczke ciemno ale to ze wzgledu na to ze mam malutkie okno, mimo to wyglada rewelacyjnie.

ps takie "szalenstwa" sa fajne:D
pozdrawiam

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:38:05

możesz pomalować jak tylko chcesz, ja mam aktualnie prawie cały korytarz niebieski i dwie ściany brązowe

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:39:16

Ja mam sufit pomalowany tak jak reszta pokoju - na brzoskwiniowo.

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:41:50

Cytat
ecri16
A ja mam sufit żółty :)

Czy sufit zawsze musi być biały?

24 kwi 2012 - 20:42:02

ja mam sufit fioletowy, tak samo jak ściany, moim zdaniem fajnie wygląda jak sufit nie jest biały, nie jest wtedy tak nudno i standardowo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orzech włoski a inne drzewka?