Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:03:02

Kup nowy dywanik albo mate na podloge i akcesoria typu: mydelniczka na mydlo w plynie-sa takie fajne zestawy czasem w marketach, w tej samej kolorystyce. Zaslona prysznicowa-za pstrokata-w ikei sa fajne no i jakis kwiatek-troche zieleni zawsze pomaga. Ogolnie lazienka jest spoko tylko te kafelki takie jakies...moim zdaniem za pstrokato dlatego postaw na jeden kolor, moze braz lub bez-bedzie komponowac sie dobrze z kafelkami.

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:04:30

ja bym dodała czerwone dodatki ...zasłona prysznicowa cała czerwona lub parawan , chodnikiki czerwone i wiklinowe koszyczki dużo koszyczków można też pomyśleć o nalepce ściennej np. czerwono zielonej mogą to być konary drzewa...lub kąpiąca się kobietka przylepiłabym ją zaraz za wanną..fugi kolor można zmienić na mocniejszy..zmiana baterii na złote i wielkie lustro
a może coś takiego masz już podobny chodniczek




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-09 16:19 przez Ruth_.

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:06:36

z czerwonym? myslicie że będzie ok?

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:10:55

wyrzucic zaslonke na wanne, po co ci ona jesli i tak nikt nie wchodzi gdy sie kąpiesz??

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:21:00

A propo tej zaslony, pisalas cos o jakims szklanym parawanie, lepiej chyba zamontowac plekse, w praktikerze powinna byc, tylko to musialby Ci ktos zamontowac co sie zna albo kup tzw.rozdzielacz-tez cos w stylu pleksy-rolety z silikonu z nadrukiem, ja mam cos takiego w kuchni z brzozkami, fajny efekt a do lazienki widzialam z orchidea, kosztuje to 150zl i wymiary ma 100x180-mozna przyciac samemu na dowolna wysokosc i szerokosc.
http://www.ebay.de/itm/Deco-Home-Raumteiler-Mod-Elegance-3-Motive-100-x-240-/160636016637?pt=LH_DefaultDomain_77&var=&hash=item6b1bd57caa

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:25:20

Cytat
alicja70
Masz super łazienkę, z oknem. Na pewno w miejsce kosza wstawiłabym duży kwiat doniczkowy.Bambusową roletkę na okno i zdecydowanie jakiś jaskrawy dywanik , poszukaj jakichś rozwiązan kabin nawannowych - wtedy pozbędziesz się zasłnki z wanny, a łazienka zyska

A jak ktoś będzie robił kupę, to kwiat zwiędnie... :)
Szkoda kwiatka. Kosz jest bardziej funkcjonalny.

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:27:53

Cytat
IzKaAd
Cytat
alicja70
Masz super łazienkę, z oknem. Na pewno w miejsce kosza wstawiłabym duży kwiat doniczkowy.Bambusową roletkę na okno i zdecydowanie jakiś jaskrawy dywanik , poszukaj jakichś rozwiązan kabin nawannowych - wtedy pozbędziesz się zasłnki z wanny, a łazienka zyska

A jak ktoś będzie robił kupę, to kwiat zwiędnie... :)
Szkoda kwiatka. Kosz jest bardziej funkcjonalny.

hahaha...proponuje inne rozwiazanie-sztucznego storczyka, sama mam i polecam to rozwiazanie, nie zgnije od wigoci, nie wyschnie zapominalskim i caly rok kwitnie pieknie:) poza tym dobre deco:)

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:35:26

Ja bym zrobiła sobie łazienkę coś w ala greckim stylu;) wiklinowe białe koszyki, pleciona mata na podłogę, nowe lustro, szklana półeczka pod nie. Nowa bateria - dałabym coś bardziej nowoczesnego. Możesz też namalować jakiś wzór na szafce (na allegro jest pełno szablonów). + dodatki oczywiście - jakaś gliniana donica z kwiatem, sole kąpielowe i olejki w ładnych buteleczkach dodadzą niesamowitego klimatu;) POWODZENIA!

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:38:25

jest ładna, nie musisz nic zmieniać

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:39:15

Chodzi Ci tylko o dobór dodatków, czy całkowita zmiana? Typu płytki, zmiana wanny na kabinę itp?

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 20:51:52

dobór dodatków.
styl grecki bardzo mi sie podoba :)

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 20:56:26

Ten niebieski dywanik się gryzie z resztą.

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 20:59:45

zmieć baterię w umywalce, może te klosze od lamp przy lustrze, zasłonę od wanny, kup jakiś jednolity dywanik np taki włochaty, jakieś świeczki może do ozdoby i wazon z ozdobnymi gałązkami :)

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 21:09:31

zamień zasłonkę od prysznica u dywanik na jakieś bardziej stonowane i "wyszukane" :) to nie są duże koszty, a efekt od razu inny

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 21:14:32

ja proponuje inny parawan przy wannie albo w ogóle zlikwidować. inna bateria przy umywalce, dywanik tez usuń, może jakieś koszyki na kosmetyki postaw :) możesz też zmienić deskę sedesową

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szufladki na kosmetyki