Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dom drewniany - wnętrza

04 mar 2012 - 13:40:03

Witam,
nie wiem czy się powtarzam, ale wydaje mi sie, że jeszcze nie było takiego wątku. Otóż, moje pytanie brzmi: czy któraś z was mieszka w domu drewnianym lub takowy buduje ? Jeśli tak to jakie macie na wnętrza (ew. pomysły an nie)? Najbardziej chodzi mi tu o salon, kuchnię i sypialnię.

A może ktoś z was po prostu widział w internecie fajne wnętrza domów drewnianych ?

Czekam na zdjęcia i propozycje ! :))

PS. Jak wam się podoba taka sypialnia ?


Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:10:58

Ja lubię jak we wnętrzu są akcenty drewniane, dlatego ten projekt bardzo mi się spodobał (poniżej). Ogólnie uwielbiam gdy w domu jest zapach drewna, właśnie tak sobie wyobrażam wymarzony mój dom :) Zdjęcie wzięłam z galerii na facebooku z Nasciturus Design.



Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:14:35

Fajna ta sypialnia, tylko te "ramy" łózka jakieś takie dziwne.

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:15:49

Polecam program na DomoTV "Ucieczka na wieś", brytyjski, jest pokazane mnóstwo pięknych domków na angielskiej wsi. 99% ma piękne drewniane aranżacje.

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:22:11

Ja lubię drewniane elementy takie jak np. lampy, meble, dekoracje, itp. Na tym zdjęciu genialny jest stół:

Tu zahcwyca mnie lampa po prawej stronie zdjecia:

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:22:37

Polecam zobaczyć tą galerie zdjęc. Jest to jeden z domów szefa mojej siostry. Połozony jest we Francuskich Alpach. Kiedys tam bylam i tego ze zdjec akurat nie widzialam,a le bylam w dwoch innych. Całe zbudowane są z drewna (z polski, takiego jak stare po niemieckie stodoły) i kamienia. Wszystko wygląda bardzo fajnie przytulnie.

Usuń wszystkie spacje.
www.edenluxury homes.com/luxu ry-chalet-re ntal-megeve-mona.html

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:24:05

jest magazyn:domy drewniane. poszukaj w kioskach. na pewno wpadnie Ci do głowy jakiś pomysł.
moi rodzice kupują to czasopismo bo w przyszłości chcą postawić sobie drewniany domek.

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:26:31

Ja to wiecie z jednej strony uwilelbiam patrzeć na to jakie to pięknę ale z drugiej strony sama bym tak chciała i tutaj już ciężko się robi ;D

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:28:30

Cytat
lightmyfire
Polecam zobaczyć tą galerie zdjęc. Jest to jeden z domów szefa mojej siostry. Połozony jest we francuskich Alpach. Kiedys tam bylam i tego ze zdjec akurat nie widzialam,a le bylam w dwoch innych. Efekt jest niesamowity. Całe zbudowane są z drewna (z polski, takiego jak stare po niemieckie stodoły) i kamienia. Wszystko wygląda bardzo fajnie i przytulnie. Drewno jest tu świetnie polączone z nowoczesnymi elementami wyposażenia domu.

Usuń wszystkie spacje.
www.edenluxury homes.com/luxu ry-chalet-re ntal-megeve-mona.html
Cytat
lightmyfire
Cytat
lightmyfire
Polecam zobaczyć tą galerie zdjęc. Jest to jeden z domów szefa mojej siostry. Połozony jest we francuskich Alpach. Kiedys tam bylam i tego ze zdjec akurat nie widzialam,a le bylam w dwoch innych. Efekt jest niesamowity. Całe zbudowane są z drewna (z polski, takiego jak stare po niemieckie stodoły) i kamienia. Wszystko wygląda bardzo fajnie i przytulnie. Drewno jest tu świetnie polączone z nowoczesnymi elementami wyposażenia domu.

Usuń wszystkie spacje.
www.edenluxury homes.com/luxu ry-chalet-re ntal-megeve-mona.html


http://www.edenluxury homes.com/winter/sea rch/3/France-Megeve.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 13:36 przez lightmyfire.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

którą wybrać ?