Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

26 minut temu

zabawki dla chłopców

46 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 13:27:30

Szukam inspiracjii jak tanio udekorowac swoje mieszkanko poniewaz na jakies meble i drogie ozdoby mnie nie stac. Mieszkam w bloku takze dużego pola do popisu nie mam:) pokazcie jak wyglada wasz przedpokój kuchnia sypialnia i co tam chcecie:)

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 13:31:19

My właśnie niedawno urządzaliśmy z mężem prawie cały dom..
Większość mebli kupowaliśmy w Black Red White i Ikei..


Zależy jakim budżetem dysponujesz i co potrzebujesz do mieszkania,jakie meble itp..

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 13:32:03

gdzieś tu był wątek, gdzie dziewczyny pokazywały mieszkania, było chyba ze 30 stron i niektóre były pięęęękne!:)

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 13:35:48

Cytat
Hooney_M
My właśnie niedawno urządzaliśmy z mężem prawie cały dom..
Większość mebli kupowaliśmy w Black Red White i Ikei..


Zależy jakim budżetem dysponujesz i co potrzebujesz do mieszkania,jakie meble itp..
ogolnie potrzebuje inspiracjii tu nie chodzi nawet o meble

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 13:46:45

My kupujemy w Ikei, często na "sprzedaży okazyjnej" - niektóre meble mają mała ryskę na plecach i już przecena, 30% :) No i oczywiście dodatkowe promocje dla klubowiczów Ikea Family - tam też można dorwać coś ciekawego (nie chodzi o asortyment z termosami i parasolkami, tylko ten, co się co miesiąc zmienia)
Całkiem sporo można na tym zaoszczędzić, zwłaszcza, jak się ma do umeblowania całe mieszkanie czy dom.
A jeżeli chodzi o dekoracje - ja np. przy łóżku mam zasłonkę- baldachim, czarny drążek zasłonowy z Ikei za całe 20 zł, rolka szyfonu z JYSK z promocji za 10 zł, i już robi wrażenie :D Ozdobne poduszki uszyte z materiałów z lumpeksów, za parę groszy, pudełka powyklejane też materiałami i próbkami tapet, kartonowe segregatory z Ikei (te najtańsze) wykleiłam papierem w groszki produkcji własnej (drukarka ;) i ozdobiłam wstążeczkami, najtańsze klosze z Ikei, te papierowe (4 zł za sztukę), pomalowałam farbami akwarelowymi w kwiaty :) można naklejkami wykleić, albo czymkolwiek. Sposobów na tanie udekorowanie mieszkania jest mnóstwo, trochę wyobraźni trzeba, lub inspiracji z internetu :D



pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 13:54:56

Geenger super Ci to wyszło:)

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 14:01:11

Cytat
Geenger
My kupujemy w Ikei, często na "sprzedaży okazyjnej" - niektóre meble mają mała ryskę na plecach i już przecena, 30% :) No i oczywiście dodatkowe promocje dla klubowiczów Ikea Family - tam też można dorwać coś ciekawego (nie chodzi o asortyment z termosami i parasolkami, tylko ten, co się co miesiąc zmienia)
Całkiem sporo można na tym zaoszczędzić, zwłaszcza, jak się ma do umeblowania całe mieszkanie czy dom.
A jeżeli chodzi o dekoracje - ja np. przy łóżku mam zasłonkę- baldachim, czarny drążek zasłonowy z Ikei za całe 20 zł, rolka szyfonu z JYSK z promocji za 10 zł, i już robi wrażenie :D Ozdobne poduszki uszyte z materiałów z lumpeksów, za parę groszy, pudełka powyklejane też materiałami i próbkami tapet, kartonowe segregatory z Ikei (te najtańsze) wykleiłam papierem w groszki produkcji własnej (drukarka ;) i ozdobiłam wstążeczkami, najtańsze klosze z Ikei, te papierowe (4 zł za sztukę), pomalowałam farbami akwarelowymi w kwiaty :) można naklejkami wykleić, albo czymkolwiek. Sposobów na tanie udekorowanie mieszkania jest mnóstwo, trochę wyobraźni trzeba, lub inspiracji z internetu :D
no faktycznie super:)
Cytat
olkab18
Cytat
Geenger
My kupujemy w Ikei, często na "sprzedaży okazyjnej" - niektóre meble mają mała ryskę na plecach i już przecena, 30% :) No i oczywiście dodatkowe promocje dla klubowiczów Ikea Family - tam też można dorwać coś ciekawego (nie chodzi o asortyment z termosami i parasolkami, tylko ten, co się co miesiąc zmienia)
Całkiem sporo można na tym zaoszczędzić, zwłaszcza, jak się ma do umeblowania całe mieszkanie czy dom.
A jeżeli chodzi o dekoracje - ja np. przy łóżku mam zasłonkę- baldachim, czarny drążek zasłonowy z Ikei za całe 20 zł, rolka szyfonu z JYSK z promocji za 10 zł, i już robi wrażenie :D Ozdobne poduszki uszyte z materiałów z lumpeksów, za parę groszy, pudełka powyklejane też materiałami i próbkami tapet, kartonowe segregatory z Ikei (te najtańsze) wykleiłam papierem w groszki produkcji własnej (drukarka ;) i ozdobiłam wstążeczkami, najtańsze klosze z Ikei, te papierowe (4 zł za sztukę), pomalowałam farbami akwarelowymi w kwiaty :) można naklejkami wykleić, albo czymkolwiek. Sposobów na tanie udekorowanie mieszkania jest mnóstwo, trochę wyobraźni trzeba, lub inspiracji z internetu :D
no faktycznie super:)
a moze znacie jakies strony gdzie ludzie zajmujacy sie takimi rzeczami moga cos doradzic??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 14:02 przez olkab18.

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 14:04:50

Wstaw foto wnętrz, które chcesz urządzić. Zajmuję się dekoracją wnętrz.

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 14:05:00

proponuję poszukać ciekawych dodatków na pchlich targach, można znaleźć tam fajne rzeczy w niskich cenach:)

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 14:11:54

Cytat
at2010
Wstaw foto wnętrz, które chcesz urządzić. Zajmuję się dekoracją wnętrz.
o to moze mi pomozesz:)

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 15:32:37

jeszcze patrząc na te zdjęcia co dodałaś, korytarz możesz sama pomalować za niewielkie pieniądze, to naprawdę bardzo łatwe, a biały kolor zdecydowanie tam nie pasuje, a jeżeli to odpada to powieś obrazy w korytarzu, lub ramki ze zdjęciami. co do sypialni, to polecam zakup rolet kolorowych + te firany które masz są ok. na all są tanie te rolety, kupisz do sypialni na 2 okna i drzwi za ok 60zł. i udekoruj parapet, np połóż na nim jakiś pomarszczony materiał, kup kilka ładnych doniczek i włóż kwiaty, albo postaw kilka świeczników małych to ożywi na pewno wnętrze :)
dodaje kilka przykładowych zdjęć, akurat teraz na święta mam tak :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 15:46 przez agusiap89.

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 15:38:31

Cytat
agusiap89
ja też wiele rzeczy kupuje w ikei lub w sklepach papierniczych i wymyslam przeróżne aranżacje. np obrusy na stół z kawałków szyfonu dostępnych w papierniczych, to samo na parapetach, czy np kolorowe trawki do kwiatów, świeczniki różne. :)
polecam też PEPCO, niedrogo masa różnorodnych pierdółek :)
dzieki sprawdze:)

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 15:43:19

ja będę dopiero urządzać mieszkanie bo czeka mnie przeprowadzka

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 15:47:35

:)mam identycznie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 15:50 przez Agnieszaaa.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

pokazcie swoje mieszkanie:)

27 gru 2011 - 15:51:37

Agnieszka, świetnie masz urzadzone; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szkło hartowane zamiast glazury do kuchni prosze o pomoc