Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić lampion??

01 gru 2011 - 09:09:54

Cześć dziewczyny. Bardzo lubię robić różne rzeczy do domu takie jak ozdoby czy np. flakony. Kupuję gazety o takiej tematyce, wiecie "cztery Kąty" itp. Ostatnio oglądałam w TV program jakiś (już nie pamiętam na jakim kanale) i tak prowadząca robiła lampion. Bardzo mi się to spodobało i też bym takie coś sama zrobiła, ale program oglądałam nie od początku, tylko mniej więcej od połowy, więc nie wiem dokładnie jak się do tego zabrać :// Może robiłyście już kiedyś lampiony i wiecie jak to ogarnąć?? Są bardzo romantyczne :))

Jak zrobić lampion??

01 gru 2011 - 09:15:15

ale jaki lampion? z papieru? z puszki? ze słoika? wpisz w google "jak zrobić lampion" i zaznacz grafikę

Jak zrobić lampion??

01 gru 2011 - 09:45:26

Taki papierowy lampion powiązany sznurkiem, drutem i klejem chyba.. Szukałam ale to jeszcze nie to...

Jak zrobić lampion??

16 gru 2011 - 20:19:04

z kawałka drucika, świeczka do środka i balon z cienkiej bibuły- są na necie instrukcje i filmy

gotowe można kupić na portalach z akcesoriami ślubno-weselnymi i na allegro za około 3-4zł za sztukę

Jak zrobić lampion??

26 gru 2011 - 12:47:56

Cytat
PatrycjaForsycja
z kawałka drucika, świeczka do środka i balon z cienkiej bibuły- są na necie instrukcje i filmy

To, o czym pisze koleżanka Patrycja to są tak zwane 'chińskie lampiony'. Może szukaj pod takim hasłem?

zweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić lampion??

27 gru 2011 - 12:17:04

Nie przesadzasz, lampion kosztuje nie więcej niż 5 zł. To w ogóle warto?
Zarówno takie do pokoju jak i takie latające tyle kosztują, i do tego możesz sobie sama je wymalować jak chcesz.

Jak zrobić lampion??

28 gru 2011 - 12:52:28

Cytat
atris_vampire
Nie przesadzasz, lampion kosztuje nie więcej niż 5 zł. To w ogóle warto?
Zarówno takie do pokoju jak i takie latające tyle kosztują, i do tego możesz sobie sama je wymalować jak chcesz.
Może i nie kosztuje majątku, nie wiem jak autorka wątku, ale ja lubię takie "robótki ręczne" :D i mam satysfakcjęjak coś sama zrobię :) a poza tym przynajmniej dzieci mają zajęcie :)

Jak zrobić lampion??

01 sty 2012 - 19:08:20

Cytat
atris_vampire
Nie przesadzasz, lampion kosztuje nie więcej niż 5 zł. To w ogóle warto?
Zarówno takie do pokoju jak i takie latające tyle kosztują, i do tego możesz sobie sama je wymalować jak chcesz.

może koleżanka nie chce wydawać kasy na te lampiony, tylko chce sama je zrobić i mieć satysfakcje?

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić lampion??

05 sty 2012 - 22:42:58

Moze cos na spryciarze jest??

Jak zrobić lampion??

07 sty 2012 - 11:45:53

A ja się zastanawiam, gdzie ja taki lampion chiński mogę znaleźć? ;p


Ja bym robiła ten lampion metodą prób i błędów ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-07 11:46 przez komiczka.

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić lampion??

07 sty 2012 - 20:32:32

znam strone na której jest wiele takich inspiracji, ostatnio ją odkryłam i ejstem zakochana w niej! :0. jak chcesz to pisz priv! :)

Jak zrobić lampion??

07 lut 2012 - 14:51:16

Cytat
Natala810
znam strone na której jest wiele takich inspiracji, ostatnio ją odkryłam i ejstem zakochana w niej! :0. jak chcesz to pisz priv! :)

Ja poproszę o stronę na priv. :)

Jak zrobić lampion??

10 lut 2012 - 20:02:40

Cytat
Natala810
znam strone na której jest wiele takich inspiracji, ostatnio ją odkryłam i ejstem zakochana w niej! :0. jak chcesz to pisz priv! :)
ja też bardzo proszę o link na priv do tej stronki :)) chętnie coś pomajsterkuje póki zimno :)

Jak zrobić lampion??

12 lut 2012 - 23:13:49

sprzyiarze . pl ;)!

Jak zrobić lampion??

23 lut 2012 - 23:56:28


może Ci się spodoba :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 23:57 przez hjota.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokój- POMOCYYY!! ;)