Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:24:06

Jeden z moich ulubionych stylów ogólnie, choć gdybym miała coś tak urządzać to zdecydowanie ograniczyłabym ilość bieli, bo z doświadczenia wiem jak to się lubi brudzić i jak ciężko to potem doczyścić. Ogólnie strasznie mi się podoba prowansalski i skandynawski styl, na pewno kiedyś będę chciała je połączyć urządzając mieszkanie.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:24:23

Uwielbiam taki styl... Gdy wchodzę do takich wnętrz ''czuję'' świeżość, czystość... No i ta bijąca czystość samych pomieszczeń. Coś cudownego. Delikatność wystroju ponad wszystko :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:25:39

Jest świetny1 Uwielbiam mieszkania urządzone w takim stylu. Jest bardzo przytulnie i tak 'jak w domu'. Kolory są niesamowite i idealnie ze sobą współgrają, drewno w naturalnym kolorze jest swietne, ale to pomalowane na bialo ma swoj charakter i tez jest swietne.
Wybralas swietny sty; do urzadzenia mieszkanka :D

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:27:48

bardzo ładnie to wyglada :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:27:49

Jest bardzo efektowny i ładny, ale dla mnie chyba zbyt sterylny. Też bym się bała, że zaraz coś ubrudzę, a znając siebie i swojego chłopaka - naszą niezdarność, przynajmniej 2 razy dziennie byśmy musieli prać/szorować jakiś mebel... ;]

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:29:28

Cytat
christina91
Kurcze niby fajnie to wygląda, ale jak dla mnie to za zimny styl, ja raczej stawiam na ciepłe kolorki, aby było przytulnie....nie wiem czy masz dzieci, ale biały jest dość ryzykowny przy szkrabach...wiem co mówie:)

w kazdym badz razie jezeli cos takeigo Ci sie podoba to może zrób tak tylko jeden pokój, salon czy co tam masz w planach:) na prawdę dość zimno to wyglada


Dzieci nie mam, pokoj w100% dla mnie i tylko dla mnie :) Tez wydaje mi sie ,ze nadmiar bieli ochladza wnetrze,a lubie cieple kolory, takze planuje pomalowac sciany na kawe z mlekiem, a co do wystroju to planuje lampiony + swiece, moze gdzies oswietlenie ledowe,zeby tez ocieplic wnetzre :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:29:49

Wolę cieplejsze klimaty. Jakoś mi szpitalem zalatuje ta białość.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:31:34

mnie się podoba tylko największym problemem jest połączenie tego stylu z tv, kompem czy radiem

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:32:29

Mam marzenie żeby w przyszłości jak już będę na swoim urządzić tak mieszkanie :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:33:23

paradoksalnie bardziej widac zwykly kurz na ciemnych lub sredniego koloru meblach niz na jasnych, mialam tak urzadzony pokoj kiedy mieszkalam u moich rodzicow, do tego mialam wrzosowe ściany z recznie malowanym roslinnym ornamentem na scianie, znajomi jak to widzieli byli zachwycenia, pokoj przytulny i wcale nie wymagal jakiegos wiekszego sprzatania aha podlogi mialam koloru zlamanej szarosci, jasne meble - polecam :)
biel mebli moze byc zlamana szaroscia, bezem , cappucino, wtedy nie beda widoczne tak bardzo zabrudzenia aha no i polecam meble z widocznymi słojami drewna, np impregnowane meble przemalowane olejobejcą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 21:35 przez villemo-86.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:34:12

prowansalski i norweski są ekstra

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:37:39

wtedy nie nawet stale zabrudzenie nie bedzie widoczne

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:38:01

Cytat
blueye7
Wolę cieplejsze klimaty. Jakoś mi szpitalem zalatuje ta białość.

to samo powiedziala mi moja perzyjaciolka ;D malpa jedna ,no ;D

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:38:01

Bardzo ciekawy styl :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:39:12

super ja planuje kuchnię w tym stylu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Darowizna-podatek