Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

36 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:40:38

cudowny zupełnie w moim stylu ^^

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:41:52

Moim zdnaiem cudo

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:43:05

Cytat
villemo-86
paradoksalnie bardziej widac zwykly kurz na ciemnych lub sredniego koloru meblach niz na jasnych, mialam tak urzadzony pokoj kiedy mieszkalam u moich rodzicow, do tego mialam wrzosowe ściany z recznie malowanym roslinnym ornamentem na scianie, znajomi jak to widzieli byli zachwycenia, pokoj przytulny i wcale nie wymagal jakiegos wiekszego sprzatania aha podlogi mialam koloru zlamanej szarosci, jasne meble - polecam :)
biel mebli moze byc zlamana szaroscia, bezem , cappucino, wtedy nie beda widoczne tak bardzo zabrudzenia aha no i polecam meble z widocznymi słojami drewna, np impregnowane meble przemalowane olejobejcą


dokladnie, mam w planach poszukac fajnych, starych mebli, zjechac papierem sciernym,zeby odslonic naturalne drewno i wtedy przemalowac zlamana biela, tak by przebijjalo gdzie nie gdzie drewno :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:43:33

ja wprost uwielbiam taki styl, troszkę w ten deseń mamy przedpokój urządzony ... bo sypialnie mamy ściany w pudrowy róż z jasno brązowymi mebelkami.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:43:46

uwielbiam ten styl. Sama teraz urządzam swoją sypialnię, ale bardziej w stylu shabby chic (też bardzo kobiecy, romantyczny). Ściany pomalowałam na tajemniczy ogród (ciepły fiolet) i koronkowy róż. Inspiruję się ulicami Paryża, Francją. Meble będą białe, łóżko z Ikei Leirvik (stalowe), do tego okrągła duża moskitiera. Zamówiłam właśnie kinkiety ogrodowe, wyglądają jak takie paryskie latarenki, oczywiście białe z matową szybką. Na koniec już tylko drobne elementy jak czarno białe zdjęcia w ramkach. Zasłony już mam w motyw kwiatowy, długie, angielskie. Dopełnieniem byłaby toaletka z Ikei Hemnes, ale jak na razie mogę sobie pozwolić tylko na duże, żeliwne lustro. Jak już wszystko skończę i dopracuje, to na pewno wstawię zdjęcia :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:46:22

drewnianą podłogę ciężko utrzymać w dobrym stanie
a i tych drobiazgów za dużo przy ścieraniu kurzy szału bym chyba dostała
podsumowując ładne ale bardzo niepraktyczne

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:46:36

ślicznie!
uwielbiam taki styl! podoba mi się też styl włoski, bardzo podobny, szczególnie jeśli chodzi o kolory. ale najpiękniejsze w tym wszystkim są meble.

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:47:47

Cytat
anecia94a
uwielbiam ten styl. Sama teraz urządzam swoją sypialnię, ale bardziej w stylu shabby chic (też bardzo kobiecy, romantyczny). Ściany pomalowałam na tajemniczy ogród (ciepły fiolet) i koronkowy róż. Inspiruję się ulicami Paryża, Francją. Meble będą białe, łóżko z Ikei Leirvik (stalowe), do tego okrągła duża moskitiera. Zamówiłam właśnie kinkiety ogrodowe, wyglądają jak takie paryskie latarenki, oczywiście białe z matową szybką. Na koniec już tylko drobne elementy jak czarno białe zdjęcia w ramkach. Zasłony już mam w motyw kwiatowy, długie, angielskie. Dopełnieniem byłaby toaletka z Ikei Hemnes, ale jak na razie mogę sobie pozwolić tylko na duże, żeliwne lustro. Jak już wszystko skończę i dopracuje, to na pewno wstawię zdjęcia :)

no licze na te zdjecia, bo brzmi bajecznie :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:49:46

super,
polecam sklep lovely home ;)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:52:35

Kocham ten styl :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:52:53

mnie się nie podoba lobię minimalizm poza tym wygląda trochę niechlujnie takie niedomalowane meble...wiem wiem ze to tak właśnie ma być ;] ale niektóre elementy shabby chic bardzo mi się podobają i wstawię u siebie w domu ;]

styl prowansalski

03 paź 2011 - 21:56:12

swietny jest tez powoli urzadam mieszkanko w tym stylu ale wiekszosc mebli robi mi znajomy bo wychodzi taniej a meble takie same jak w sklepach tylko ze tansze:)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 22:10:56

świetnie, bardzo mi się podoba, ja mam dom bardziej w stylu wiejskim-sielskim, trochę retro ale ten jest pierwszy w kolejce jeśli kiedyś będę coś zmieniać :)
cudo, ja czułabym się tam komfortowo, bezpiecznie i mogłabym się odprężyć :)

styl prowansalski

03 paź 2011 - 22:13:08

A ja wole bardziej nowoczesne wnętrza ;) ale fakt, bardzo przytulnie

styl prowansalski

03 paź 2011 - 22:14:59

na zdjęciach fajnie to wygląda, ale wydaje się być mało praktyczny
za dużo wszystkiego,
mieszkanie w tym stylu będzie zimne, wolę przytulne kąty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Darowizna-podatek