Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:38:54

Mam pytanie do was? Wy byście wybrały?
I co gdybyście miały małą łazienkę, ale wystarczającą do wstawienia prysznico-wanny 140x85 z hydromasażem (koszt ok.2000).
Może wypowiecie się na temat prysznico-wanny ponieważ ten pomysł podoba mi się najbardziej, masz 2w1, coprawda pewnie skraca łazienkę,ale chyba głównie chodzi o wygodę.

Ma ktoś prysznico-wannę?? Możecie wrzucić foty??





Wiecie co zdecydowaliśmy się na kabinę, ale gdy już pojechaliśmy ją kupić to nam się odechciało, tandeta straszna, można się klaustrofobii nabawić. Kupiliśmy normalną wannę i zasłonę z plexi, która będzie montowana do ściany i rozkładana gdy ktoś chce wziąść prysznic :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 09:32 przez ankaaaaaaaaaaa.

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:40:34

<moderacja - słownictwo> w kosmos, nie mam ale chciałabym miec ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 22:16 przez moderator.

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:40:35

Ja postawiłabym raczej na oszczędność - czyli prysznic. Ale gdyby było mnie stać na luksusy, to pewnie wybrałabym prysznico-wannę, fajnie jest się tak wyciągnąć wieczorem w wannie pełnej gorącej wody... mmmm.... :)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:40:38

Ja mam prysznic, ale prysznico-wanna to wg mnie dobre rozwiazanie;)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:41:45

Może wypowiedzą się osoby, które mają takie cudo?? Może zdjęcia łazienki?? Z góry dzieki :)

niezweryfikowana
Posty: 493
Ostrzeżenia: 2/5

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:41:46

Ja mam małą łazienkę i mam tylko prysznic, z hydromasażem więc jest dobrze ;D
Moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie dla małych łazienek.

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:41:49

wersja 3.mialam wanne potem sam prysznic ale i to i to sie przyda-latem szybki prysznic,w zimie olejek itp w wannie.czasem cos duzego umyc czy wyprac ,psa wykąpac;] dzieci tez.......

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:43:43

wanna, wanna i tylko wanna ;) mam to i to i z prysznica korzystam raz na 50 kapieli

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:46:34

fajne rozwiazanie, mi sie podoba.. mozna tez kupic zwykla wanne, zamontowac uchwyt na sluchawke na scianie i zaslonke.. i jak ktos chce szybki prysznic to wchodzi do wanny i zaslania zaslonke i juz ;)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:46:43

ja ma osobno wanne taką narożną z hydromasazem i osobno prysznic ;) i oczywiscie prysznic głownie w sezonie letnim, wanna zimą :D:DD: sądzę ze to odpowiedni i fajny pomysł ;)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:48:09

Czyli większość z was popiera mój pomysł :)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:48:17

mam dużą łazienkę właśnie robię remont wszyscy mi radzą żebym zrobiła i wannę i prysznic ale ja nie lubię prysznica, nawet jak mam się na szybko wykapać to w wannie pod deszczownicą
a Twój pomysł świetny, nie widziałam jeszcze czegoś takiego i dwa tysiące to malutko jak ceny kabina zaczynają się już od tysiąca

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:49:18

W praktikerze i w briko widziałam, na allegro też ceny podobne. Ciekawa jestem jak z użytkowaniem

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:50:19

faajne :D ja bym bez wanny nie mogla zyc, natomiast moj chlopak woli prysznic i wtedy to jest dobre rozwiazanie dla obojga :)

Prysznic?Wanna? Czy prysznico wanna.

22 sie 2011 - 21:52:57

Ja mam w domu dwie łazienki. W jednej mam wannę a w drugiej prysznic. I szczerze? Jakbym mogła to bym i w łazience pierwszej i w drugiej zamontowała prysznico-wannę. Kiedy się śpieszysz szybki prysznic, a wieczorem kąpiel w wannie. ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poddasze-mieszkania