Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

remont pokoju

16 lip 2011 - 16:54:19

Witam.
Planuję na dniach remont pokoju w bloku, więc jest nie duży 2m szerokości i 6 długości.
Chcę jakieś żywe kolory, żeby było kolorowo, ale wszystko fajnie dobrane.
Myślę o połączeniu 2 kolorów różu i fioletu, tylko nie wiem jak połączyć te kolory, by fajnie wyszło.
Myślałam, by zrobić różowe sciany i np. fioletowe łóżko, albo dwie ściany rozowe i dwie fioletowe.
Ewentualnie pokombinowac z dodatkami. A wy macie jakieś pomysły, może jakieś zdjęcia ?

remont pokoju

16 lip 2011 - 16:58:45

W takim malutkim pokoju blokowym fiolet może wyjść niespecjalnie - pomniejszy powierzchnię jeszcze bardziej...
Wg mnie, jeśli szukasz żywości i kolorowości (;P) to poszukaj połączeń kontrastowych, przy czym szukaj jasnych barw.
Chyba Dulux Fashion mają kilka propozycji - poszukaj na ich stronie

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:08:37

może 1-2 ściany różowe, a reszta w jakimś neutralnym kolorze np kość słoniowa, a dodatki fioletowe: właśnie łóżko, zasłony, podkładki na stół itp; ewentualnie tapeta różowa z fioletem, albo fioletowy wzorek z szablonu na różowej ścianie

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:16:18

Ja też planuję remont,
tyle że pokój mam jeszcze mniejszy niż Ty, bo 2x4m..
Ale raczej nie zdecyduję się na jasne kolory, trudno, najwyżej będzie jeszcze mniejszy, niezbyt mi to przeszkadza ;D
Ja planuję ciemny fiolet (z dodatkiem czerwieni) - trzy ściany, ścianę z oknem chcę zrobić jasną, jeszcze nie wiem dokładnie jaką :P
A w miejscu gdzie będzie łóżko chcę sobie zrobić poziome pasy tapety w czerwone róże..
Jeśli chodzi o jasne kolory to stawiam na meble - białe albo coś w tym stylu ;D
Myślę, że będzie git ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-16 17:25 przez S092.

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:19:27

O jjaaaasna dupa :O Jaki Ty musisz mieć długi pokój, a wąski! Mój ma chyba ok 2,5x4,5 i wydaje mi się długi :O Na Twoim miejscu to postawiłabym na jasne kolory ścian i np. ciemne meble i łóżko bo i tak Twój pokój rozmiarami nie powala więc nie zmniejsz go sobie optycznie jeszcze :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:20:40

haanula dobrze Ci mówi !
Też właśnie bym tak zrobiła jedną na różowo ,druga w jaśniejszym kolorze i na te w jaśniejszym kolorze jakiś szablon na ściane w fiolecie.
Są bardzo fajne naklejki z różnymi motywami i wygląda to dla Mnie przynajmniej super.
I dodatki w fiolecie :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:22:45

a to pokój czy korytarz? o.O

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:24:01

Ja mam akurat połączone 3 kolory: biały, francuska lilia (błękitny) i śliwka węgierka (fiolet). Mam dwie ściany na błękit, dwie na fiolet a sufit na biało ;)) fajnie to wygląda ;P

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:25:18

lepiej zrób trzy ściany fioletowe, ścianę w oknem na różowo do tego jakaś fajna naklejka i no różowy żyrandol lub narzuta na łóżko ;)

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:26:13

Ja planuję remont już wiem jak chcę mieć - czerwienie i czernie...;p;p Ma być ogień i moc...:D Co do jasnych kolorów to mama mojego chłopaka ma ładnie : pistacje z żóltym i pomarańczowym.

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:27:30

Na pewno nie robilabym rózu jesli ma byc zywy kolor ... wedlug mnie zywy kolor to np. zieleń , zółć , pomarańcz
A poza tym w takim malym pokoiku to zrob cos co go optycznie powiekszy np. tapeta w kolorowe pionowe paski ale poszperaj jeszcze w internecie

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:27:36

ja mam dwie ściany jasnego różu i dwie fioletu:)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:29:54

Jak lubisz fiolet to moze cos takiego :)



remont pokoju

16 lip 2011 - 17:30:01

Pomysl haanula wydaje sie byc najlepszy rozowy z koscia sloniowa a ciemne zn. filetowe dodatki. Suuuuuuuuuuuper by wygladalo :)

remont pokoju

16 lip 2011 - 17:32:14

mmtwsc - pierwsze zdj. Super!
Kolory bardzo mi się podobają! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję współlokatorki do mieszkania w Sosnowcu