Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

01 lip 2011 - 23:19:40

Wczoraj zakładałam dokładnie taki sam wątek, próbowałam go odświeżyć, niestety nie pojawił się w pasku, więc proszę o wyrozumiałość^^
Hej dziewczyny^^
Odnawiam pokój w domu mojego chłopaka (5mx4,8m). Miałam dokładny zarys tego jak chcę żeby wyglądał, ale... Odwidziało mi się,
Pomalowaliśmy dzisiaj ściany farbą dekoral "magiczny fiolet" (wygląda to dokładnie tak jak kolor ścian na zdjęciu :

I tutaj moja prośba:
Mogłybyście wklejać mi linki do stron i blogów (zarówno polskich jak i zagranicznych) o tej tematyce?
A może macie własne ciekawe pomysły?
Jestem otwarta na sugestie :)
Z góry dziękuję za pomoc:))!

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

04 lip 2011 - 12:00:18

Hej... widzę szukasz pomysłu na ciekawe wnętrze... Osobiście polecam zastosowanie naklejek dekoracyjnych na ściany... w internecie jest tego mnóstwo a i ceny dość przystępne... Myślę że może to trochę urozmaicić wnętrze i dodać ciekawy efekt :):) sama to u siebie zastosowałam i efekt jest ciekawy :)

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

25 lip 2011 - 09:48:36

Jeśli jeszcze potrzebujesz jakiś pomysłów to zajrzyj na tę stronkę i zajrzyj do galerii z realizacji. Myślę, ze wiele ciekawych pomysłów przyjedzie Ci do głowy po obejrzeniu tych zdjęć.

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

25 lip 2011 - 09:55:34

ja na ścianie mam dulux - tajemniczy ogród :) podobny do tego ale ciemniejszy :) ale nie dekoruje niczym(chociaż miałam zamiar) bo zrobilismy sufit i jedna ściane w kolorze "babie lato". Stwierdziłam, że ożywię pokój dodatkami :)

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

26 lip 2011 - 12:37:01

Na stronie biura projektowego n-design.pl na pewno znajdziesz sporo inspiracji. Jest tam bardzo obszerna galeria ich prac, a muszę powiedzieć, że większość jest po prostu genialna, także jestem przekonana, że znajdziesz tam coś, co Ci się spodoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 12:37 przez musica.

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

01 sie 2011 - 14:35:04

Jeśli szukasz inspirujących dodatków do pokoju to może coś fajnego znajdziesz na stronce wiano.eu? Są tam rzeczy związane z folklorem ale właśnie takie, które przydadzą się we wnętrzu, np. poduszki i poszewki, obrusy czy ręcznie robione serwety (to są zwłaszcza moje ulubione ;))

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

19 sie 2011 - 16:10:16

Mnóstwo inspiracji możesz znaleźć w pismach branżowych o designie. Jako, że profesjonalne, prezentują najlepszych, a na blogach trzeba się naszukać, żeby znaleźć coś ciekawego. Mogę Ci polecić stronę Świata Rezydencji Wnętrz i Ogrodów, szczególnie działy design i wnętrza.

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

23 cze 2023 - 08:54:07

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące gzymsów sufitowych https://e-interior.pl/sztukateria/gzymsy-listwy-sufitowe/. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym elementem dekoracyjnym? Chciałbym wiedzieć, jakie są zalety stosowania gzymsów sufitowych oraz jaką rolę pełnią w aranżacji wnętrza. Czekam na Wasze odpowiedzi i ewentualne wskazówki!

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

23 paź 2023 - 15:57:56

Jeśli szukasz narzut lnianych, które dodadzą Twojemu wnętrzu uroku i lekkości, to warto zwrócić uwagę na tę stronę https://domartystyczny.pl/narzuty-lniane-cienkie Moim zdaniem, lniane narzuty to piękny dodatek do wystroju wnętrza, który wprowadza naturalny i artystyczny akcent. Lniane tkaniny są znane z swojej trwałości i przyjazności dla skóry, co sprawia, że są idealnym wyborem.

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

27 lis 2023 - 09:08:51

Z tego co widzę na zdjęciu, to jest to większe pomieszczenie. Według mnie, dla podkreślenia przytulności i klimatyczności w sypialni, warto zdecydować się na ciepły lub po prostu ozdobny dywan. Być może dywan o wymiarach 300x400, taki jak: https://dywanywitek.pl/dywany-300x400 będzie pasował do tego pokoju. A jeśli wolisz mniejszy lub w innym kształcie, to w sklepie Dywany Witek bez najmniejszego problemu znajdziesz coś dla siebie.

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

08 lut 2024 - 11:38:30

Warto również w temacie związanym z aranżacją skorzystać z bardzo przydatnych wskazówek dotyczących m.in. tego co na komodę do przedpokoju Zostały one przygotowane przez sklep meblowy Meble4u który w tej kwestii posiada ogromne doświadczenie. Jest to również miejsce oferujące swoim klientom rewelacyjne meble. Oferta odzwierciedla najnowsze trendy w branży meblowej a asortyment obejmuje szeroką gamę nowoczesnych i klasycznych mebli o bogatym wzornictwie i różnorodnych kolorach wykończenia. Ich zaleta są również konkurencyjne ceny.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Dekoracja wnętrz= nowy pokój

19 lut 2024 - 15:09:18

Dla tych, którzy szukają nie tylko trwałości, ale i niepowtarzalnego wyglądu w swoich projektach domowych czy komercyjnych, Centrum Granitu Gdańsk może oferować interesujące rozwiązania. Chociaż wybór odpowiedniego rodzaju granitu może wydawać się wyzwaniem, profesjonalne doradztwo dostępne w Centrum Granitu może pomóc w podjęciu najlepszej decyzji, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brudząca pralka :(