Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 416
Ostrzeżenia: 1/5

Maszyna do szycia - bębenek

02 mar 2011 - 19:23:24

Hej :)
Mam w domu dosyć starą maszynę do szycia firmy Łucznik (z 15 lat już ma, ale ciągle jest dobra i działa :D) i taki problem: gdzieś się zapodział od niej bębenek. W związku z tym moje pytanie: czy jeśli go nie odnajdę, będę musiała szukać do konkretnego modelu tej maszyny, czy firma ta produkuje takie same bębenki do wszystkich rodzajów maszyn?
Próbowałam znaleźć coś o tym, ale niestety niczego się nie dowiedziałam, tytle tylko, że tego modelu co ja mam już nie produkują.
Proszę o pomoc

Maszyna do szycia - bębenek

02 mar 2011 - 19:25:55

wydaje mi się, że są standardowe. Przynajmniej w mojej nowej bebenek niczym się nie różni to tego w starej

Maszyna do szycia - bębenek

02 mar 2011 - 19:26:52

Niestety nic na ten temat nie wiem, także nie pomogę ale bębenki są dostępne na all :)

Maszyna do szycia - bębenek

02 mar 2011 - 19:27:40

Nie wiem , ale też mam z łucznika.

Maszyna do szycia - bębenek

02 mar 2011 - 19:28:43

kurde nie mam pojęcia, tez mam lucznika w domu, wydaje mi się, że gdzieś powinno Ci sie udać kupić bębenek do tej ,aszyny, bo np. gdy ja oddawałam swoją maszynę do naprawy i były do wymiany jakieś części, to zawsze bez problemu mi je wymieniano, to dość popularna firma maszyn do szycia i napewno
uda Ci się kupić ten bebenek, a może nawet wszystkie modele maja taki sam... nie wiem naprawdę

niezweryfikowana
Posty: 416
Ostrzeżenia: 1/5

Maszyna do szycia - bębenek

02 mar 2011 - 19:29:30

Dzięki za odp. :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Maszyna do szycia - bębenek

04 mar 2011 - 10:12:21

obawiam się, że lepiej szukać po modelu. miałam dwa łuczniki - 884 i 402 i miały różne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzory na róg na ścianie