Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farbujące spodnie!

02 mar 2011 - 19:02:09

Cześć, znacie sposoby na jeansowe spodnie które farbują moje nogi są granatowe, bielizna też:( a kosztowały dużo...

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:28:58

Jeśli na metce nie ma podanej informacji o farbowaniu odzieży i ciała, możesz takie spodnie reklamować i sprzedawca ma obowiązek wymienić je lub zwrócić Ci pieniądze. Jeśli nie chcesz ich jednak oddawać, to zawsze możesz użyć domowego sposobu i wyprać spodnie w occie (dodaj szklankę octu bezpośrednio do bębna pralki albo zrób to piorąc ręcznie). Potem nie powinny już farbować.

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:32:16

Mam ten sam problem. I kupiłam spodnie z BERSHKI. Oddać raczej nie można bo były skracane nogawki więc wątpię czy nadają się do reklamacji. Farbują na granatowo i to wszystko, nogi, bieliznę ubrania, a nawet fotel na którym siedziałam! Muszę wypróbować ten ocet, a nie zrobi on jakichś plam?

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:34:32

tez tak mialam, ktos poradzil mi zeby wyplukac je w occie (wiem, brzmi dziwnie, ale na prawde dziala), podziałało, już nie farbują, potem trzeba je normalnie wyprac - nie czuc zapachu, nie ma sie o co martwic ;)

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:35:50

Miesiąc temu kupilam spodnie granatowy jeans w Vero Moda, i tak mi starsznie malowaly, zaczynajac od jasnych bluzek po bielizne, białe skarpetki a nawet nogi. Słyszałam ze wyprane w occie przestaja malowac, jednak pralam ze 3 razy i nic, po pewnym czasie sam przestaly malowac;) naszczescie i bluzki i bielizna dała sie odprać z niebieskiego koloru!

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:37:39

mi farbowały levisy - na szczęście po pierwszym praniu jest już ok

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:38:05

Mi po occie nadal farbują :(

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:42:25

jeśli po occie dalej farbują spróbuj płukanę w mocno osolonej wodzie. Wsyp mega dużo soli i przepłucz, troche potrzymaj w tej wodzie. Powinno pomóc, ja tak zrobiłam ze swoimi spodniami i pomogło, a sposób poleciła mi moja krawcowa

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 12:42:31

Cytat

Muszę wypróbować ten ocet, a nie zrobi on jakichś plam?

Nie będzie plam, na pewno - to sposób znany chyba od wieków (przynajmniej od czasów, w których wynaleziono ocet) :)

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

Farbujące spodnie!

11 mar 2011 - 13:05:28

ja tez mam z bershki i farbuje

Farbujące spodnie!

10 sty 2013 - 15:59:08

kupiłam ostatnio spodnie w Tally Weijl i strasznie farbują;/ tzn. pisało, że przed pierwszym noszeniem wyprać, zrobiłam to recznie, puściły kolor ubrałam je raz na impreze i później mi zafarbowały całe nogi;/


co robić ???

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:12:30

wypierz je w occie - zatrzyma kolor

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:14:12

Wypierz w occie.

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:17:18

Ocet jest najlepszy.

Farbujące spodnie!

22 sty 2013 - 11:17:49

Mi kiedys farbowaly spodnie, ale upralam je 2 razy w wysokiej temperaturze i przestaly farbowac:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maszyna do szycia - bębenek