Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:53:04

Ten "połysk" to chyba szkło lakierowane stosowane na froncie ogólnie nazywane Lacobelem . ;))

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:55:49

to wszystko zależy jakie ubrania u Ciebie przeważają. ja bym zrobiła specjalne półki na buty, bo mam ich ogrom, dużo miejsca do wieszania ubrań, bo mam mnóstwo sukienek, a dużo mniej ciuchów do składania, więc półek bym zrobiła dużo mniej

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:59:32

mam i polecam !! na szerokości jednych drzwi mam rury na wieszaki , jedną przy samym syficie, drugą tak w połowie wysokości, na szerokości drugich drzwi , które są jednym wielkim lustrem mam półki na bluzki, za szerokości 3 drzwi mam do połowy półki a od połowy szuflady :)) nie wiem czy w miarę jasno napisałam :) kiedyś w jakimś wątku dodawałam zdjęcia :) jak odszukam to dodam :)\

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 13:02:36

u mnie szafa w srodku jest podzielona na dwie czesci, w jednej jest caly rzad półek na buty (głównie moje) :))) a druga część,to: na samej górze są trzy półki, na rzeczy rzadziej używane, żeby nie było trzeba często po nie sięgać na taborecie czy drabince, a pod spodem na wysokości mojego zasięgu jest drążek na kurtki i inną garderobę, wiszącą na wieszakach. Oprócz tego na samym dole mieszczą się jeszcze takie rzeczy jak odkurzacz, deska do prasowania, trzepaczka, jakieś torby z "odłożonymi na później" rzeczami i wiele innych pierdołek. Jedem bardzo zadowolona, zdolny Pan bardzo funkcjonalnie mi to wykonał, bo on podsunął mi wiele praktycznych pomysłow, ale długi czas martwiłam się, że nigdy nie będę miała miejsca na schowanie tych wszystkich rzeczy i trzeba będzie wiele wynieść do piwnicy, a do tego te wstętne skrzynki zawsze będą straszyć. Ale na szczęście udało się :-D

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 13:03:26

Cytat
marylamatylda
Pracuję w konkurencyjnej firmie a mianowicie INDECO i jeśli chodzi o ceny warto rozejrzeć się po różnych punktach . Wiadomo ,że w cene doliczane są różne koszta , jak praca innych osób , montaż i opłata za samą firmę , bo tak naprawdę materiał jest taki sam co u zwykłego stolarza.... Jedynie elementy mechaniczne czyli prowadnice są lepszej jakości niż te ogolnie dostępne.
a co do wykorzystania środka to np zamiast tradycyjnego drążka na ubrania wiszące , jeżeli szafa ma być dość wysoka można zamontować pantograf, który umożliwia wygodniejsze zawieszanie ubrań , przez taki drążek który się ściąga na dół i wygodnie sobie wieszasz. Można zrobić specjalne podziały na np deskę do prasowania odkurzacz , "szafeczki" na obuwie itd ;)





oooo, tez pracuje w Indeco/

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 13:05:52

ja mam w sypialni taką ogromną, sama z narzeczonym robiliśmy, moja jest długa na 5m na całość ściany, od sufitu do podłogi, głębokość 70cm. po prawej stronie mam same półki potem mam 3,5 metrową rurkę na wieszaki, u samej góry mam półki i po prawej stronie mam też półki, jest dosyć głęboka, ale np koce, ubrania zimowe, czy letnie można dać na tył a potrzebne rzeczy na przód, koszt mnie wyniósł niecałe 1000zł a na zamówienie musiałabym dać ok 8tys mi powiedzieli

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 13:07:04

Cytat
glusia85
ja mam w sypialni taką ogromną, sama z narzeczonym robiliśmy, moja jest długa na 5m na całość ściany, od sufitu do podłogi, głębokość 70cm. po prawej stronie mam same półki potem mam 3,5 metrową rurkę na wieszaki, u samej góry mam półki i po prawej stronie mam też półki, jest dosyć głęboka, ale np koce, ubrania zimowe, czy letnie można dać na tył a potrzebne rzeczy na przód, koszt mnie wyniósł niecałe 1000zł a na zamówienie musiałabym dać ok 8tys mi powiedzieli


wow, mi zaśpiewali 1000zł za metr, a mam prawie 4 metry. Oszukali mnie ;)

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 13:37:19

Cytat
Gabi_k2
Mam szafę firmy komandor, robioną na zamówienie pod własne 'widzi mi się' :)
Z tym, że w mojej szafie przesuwne są lustra (nie ma połysku) Mam nadzieję, że mnie rozumiesz :P Z prawej strony mam miejsce na wieszaki i tak 80 cm od dołu, oddzielone jest deską, (na dół mogę dać jakieś pudełka etc). Przez całą górę przebiega półeczka (od prawej do lewej). Natomiast lewa część, to półeczki od góry do dołu). Szafa nie jest jakaś duża, bo niestety kształt pokoju mi na to nie pozwolił :)

A! I do szafy (ten sam odcień) przylegają regały od najwyższego, do najniższego-na książki itp. (trudno jest mi to jakoś jaśniej opisać) :P


Rozumiem, rozumiem, mam dobra wyobraznie przestrzenna - niedoszla projektantka wnetrz w koncu :)
u mnie regal przy szafie odpada, bo od sciany do sciany bedzie szafa, tzn. ma byc :)

Cytat
en144
ja mam taką, podzieloną na 4 segmenty, półki przy samym suficie powinnas przeznaczyć na jakieś malo potrzebne rzeczy (kołdry śpiwory torby podróżne i takie tam)
ja mam jeden wysoki drążek na płąszcze i sukienki, dwa niskie na spódnice i marynarki oraz półki a w czwartym segmencie 5 szuflad i półki


wysoki i niski drazek to swietny pomysl - dopisuje do do listy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 13:38 przez roksana88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cyfrowe gówn#