Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

1 minutę temu

Zapalenie pęcherza

59 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:05:37

Zawsze marzylam o garderobie...
Niestety nie mam takiej przestrzeni w moim przyszylm pokoju, by wydzielic miejsce na nia :(
Kompromisem ma byc szafa komandor, szafa wynekowa - jak zwal tak zwal...

I tu pyatnie do osob, ktore takie posiadaja.

JAk najlepiej i praktycznie zagospodarowac srodek? Moze jakies rady?
Dodam kilka zdj., zeby bylo jasne o co mi chodzi :)



Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - url.htm (59 KB)

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:10:24

marzy mi sie taka,ale mam same skosy w pokoju i truno TO wsadzic ;/
i te na wysoki polysk sa zajebi*** ^^

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:11:12

Coś takiego?



Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:14:09

Cytat
elvircia
Coś takiego?

No wlasnie w internecie jest mnostwo roznych propozycji, a ja chcialabym porady od osob, ktore takie szafy posiadaja :) Zeby wykorzystac cala przestan z razsadkiem, a nie jak narzuci producent, czy montazysta... ;/

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:15:07

marzą mi się takie szafy, ale to chyba dopiero w swoim gniazdku będę takie miała :(

w IKEA są fajne, np. ta z tej reklamy :D

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:16:18

Cytat
roksana88
Cytat
elvircia
Coś takiego?

No wlasnie w internecie jest mnostwo roznych propozycji, a ja chcialabym porady od osob, ktore takie szafy posiadaja :) Zeby wykorzystac cala przestan z razsadkiem, a nie jak narzuci producent, czy montazysta... ;/
No to właśnie ja mam coś podobnego do tego obrazka który wkleiłam, tylko że ja nie mam tych małych półek które są z prawej strony obrazka

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:16:41

ja we wakacje robię swój pokój(remont) też myślę o czymś takim;)

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:19:42

Cytat
elvircia
Cytat
roksana88
Cytat
elvircia
Coś takiego?

No wlasnie w internecie jest mnostwo roznych propozycji, a ja chcialabym porady od osob, ktore takie szafy posiadaja :) Zeby wykorzystac cala przestan z razsadkiem, a nie jak narzuci producent, czy montazysta... ;/
No to właśnie ja mam coś podobnego do tego obrazka który wkleiłam, tylko że ja nie mam tych małych półek które są z prawej strony obrazka


A masz moze jakeis spoecjalne miejsce na butki? :)
I czy masz zamontowane oswietlenie w srodku? :)

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:24:03

Też miałam podobny problem i próbowałam go rozwiązać w Komandorze. Moja przestrzeń nie była duża i dość nietypowa, bo nie dość, że chciałam zrobić sobie garderobę, to w dodatku do ukrycia były skrzynki z licznikami oraz drzwi wejściowe w pobliżu i trzeba było uważać na to, aby się dobrze otwierały. W Komandorze najpierw powiedzieli, że się nie da tego zrobić, potem zaczęli tak cudowac, że za mały kawałek szafy chcieli w wersji podstawowej conajmniej 4 tysiące zł., a w ógole nawymyślali tak, że byłby to jakiś dziwaczny twór. Pewnego razu przeszłam się po mieście i zobaczyłam małe biuro, drobnego przedsiębiorcy i szyld "zabudowy wnętrz". Pan przyjechał, bez probmemu zamontował, wszystko ukrył co chciałam, do tego miał takie ceny, że zdecydowałam się jeszcze na pawlacz, wszystko trwało może góra 2h, zostało ładnie posprzątane i za szafe wnękową, pawlacz(który jest często droższy od szafy, bo trudniejszy w montażu) oraz dodatki (metalowe obicia) zapłaciłam 1200 zł.
Więc może poszukaj prostszych rozwiązań u mniej "przereklamowanych" przedsiębiorców, bo często płaci się za "firmę", a nie koniecznie za jakość usług...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 12:25 przez Sumaya.

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:36:15

Cytat
Sumaya
Też miałam podobny problem i próbowałam go rozwiązać w Komandorze. Moja przestrzeń nie była duża i dość nietypowa, bo nie dość, że chciałam zrobić sobie garderobę, to w dodatku do ukrycia były skrzynki z licznikami oraz drzwi wejściowe w pobliżu i trzeba było uważać na to, aby się dobrze otwierały. W Komandorze najpierw powiedzieli, że się nie da tego zrobić, potem zaczęli tak cudowac, że za mały kawałek szafy chcieli w wersji podstawowej conajmniej 4 tysiące zł., a w ógole nawymyślali tak, że byłby to jakiś dziwaczny twór. Pewnego razu przeszłam się po mieście i zobaczyłam małe biuro, drobnego przedsiębiorcy i szyld "zabudowy wnętrz". Pan przyjechał, bez probmemu zamontował, wszystko ukrył co chciałam, do tego miał takie ceny, że zdecydowałam się jeszcze na pawlacz, wszystko trwało może góra 2h, zostało ładnie posprzątane i za szafe wnękową, pawlacz(który jest często droższy od szafy, bo trudniejszy w montażu) oraz dodatki (metalowe obicia) zapłaciłam 1200 zł.
Więc może poszukaj prostszych rozwiązań u mniej "przereklamowanych" przedsiębiorców, bo często płaci się za "firmę", a nie koniecznie za jakość usług...

Mam to szczescie, ze szafe zrobi mi moj chrzestny, a jesli nie spodoba sie moj pomysl to w mojej miejscowosci jest stolarz, ktory zajmuje sie takimi rzeczami :)
bede miec pewnosc,ze wszystko bedzie dokladnie zrobione, jelsi chodzi o wymiary, bo nie mam zaufania do "gotowcow"...
Teraz moim problemem jest zagospodarowanie wnetrza szafy, by bylo praktyczne :)
Na cale szczescie nie musze zakrywac jakis elewacji, licznikow itp. Cala przestrzen moge wykorzystac na ciuchy, buty, dodatki...

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:41:13

Pracuję w konkurencyjnej firmie a mianowicie INDECO i jeśli chodzi o ceny warto rozejrzeć się po różnych punktach . Wiadomo ,że w cene doliczane są różne koszta , jak praca innych osób , montaż i opłata za samą firmę , bo tak naprawdę materiał jest taki sam co u zwykłego stolarza.... Jedynie elementy mechaniczne czyli prowadnice są lepszej jakości niż te ogolnie dostępne.
a co do wykorzystania środka to np zamiast tradycyjnego drążka na ubrania wiszące , jeżeli szafa ma być dość wysoka można zamontować pantograf, który umożliwia wygodniejsze zawieszanie ubrań , przez taki drążek który się ściąga na dół i wygodnie sobie wieszasz. Można zrobić specjalne podziały na np deskę do prasowania odkurzacz , "szafeczki" na obuwie itd ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 12:47 przez marylamatylda.

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:42:16

ja mam taką szafę, na prawie 4 metry, podzielona na 4 segmenty, w jednej mam biurko i półki na książki, trzecią zajmują od góry do dołu zwyłe półki(trzymam tam i ubrania i książki), trzecia ma drążek dość wysoko i 4 szuflady), a czwarta też ma drążek na wysokości o 160(bo jestem niska i nie mam długich ubrań) a na górze też półeczki. Oczywiście na samej górze jest pawlacz przez całą długość

A tak w ogóle jeśli trafisz na dobrych fachowców, to doradzą Ci, jak to zrobić i rozmieścić wszystko, jeśli będziesz chciała zdjęcie mojej szafy, to służę pomocą :)

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:43:30

dziewczyny zapraszam na stronę www.kuchnie-projekt.eu
jeżeli szukacie szaf przesuwnych, garderoby lub kuchni ( wszystko pod wymiar) zapraszam serdecznie

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:49:32

Mam szafę firmy komandor, robioną na zamówienie pod własne 'widzi mi się' :)
Z tym, że w mojej szafie przesuwne są lustra (nie ma połysku) Mam nadzieję, że mnie rozumiesz :P Z prawej strony mam miejsce na wieszaki i tak 80 cm od dołu, oddzielone jest deską, (na dół mogę dać jakieś pudełka etc). Przez całą górę przebiega półeczka (od prawej do lewej). Natomiast lewa część, to półeczki od góry do dołu). Szafa nie jest jakaś duża, bo niestety kształt pokoju mi na to nie pozwolił :)

A! I do szafy (ten sam odcień) przylegają regały od najwyższego, do najniższego-na książki itp. (trudno jest mi to jakoś jaśniej opisać) :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 12:53 przez Gabi_k2.

Szafa komandor?

28 lut 2011 - 12:50:10

ja mam taką, podzieloną na 4 segmenty, półki przy samym suficie powinnas przeznaczyć na jakieś malo potrzebne rzeczy (kołdry śpiwory torby podróżne i takie tam)
ja mam jeden wysoki drążek na płąszcze i sukienki, dwa niskie na spódnice i marynarki oraz półki a w czwartym segmencie 5 szuflad i półki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cyfrowe gówn#