Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:36:11

pomozcie prosze bo potrzebuje jakies 3-4 tys a mam jako zdolnosc kredytowa tylko rente 600 zl, w powaznych bankach to za malo, bo mam syna jeszcze na utrzymaniu, ja dorabiam sobie w domu ale nie jest to praca na umowe o prace wiec to jakby sie nie liczy ale splacac mamm z czego, wiecie jakie banki udzielaja pozyczek dla osob bez zdolnosci kredytowej????

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:38:25

Może w skoku pytałaś?

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:40:44

hmmm,cięzko takie sumy raczej Ci nigdzie nie dadzą....

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:42:12

skok , provident to najszybciej ,tylko jest bardzo duzy procent . sprobuj w agencji eurobanku.

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:46:45

WSZYSTKO TYLKO NIE PROVIDENT-nie pchaj się w to pod żadnym pozorem-wezmiesz 3 tys do splaty masz 6.PORAZKA.
Pochodz lub popatrz na necie-niektore banki nie wymagaja zaswiadczenia o dochodach sprawdz geting bank, bz wbk, gy money bank itp.
na bank cos znajdziesz to nie jest 10.000 tylko mala kwota-do 5tys. spokojnie jakis bank ci da.

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:46:51

Właśnie ja pytałam o kredyt w skoku i mają najmniejszy procent ;)

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:47:03

z providenta na pewno nie chche , im trzeba co tydzien splacac i ogolnie duzy procent maja

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:48:31

W zależności czy renta jest na czas okreslony ??
Mozesz równiez przedstawic dochody z umowy zlecenie ale sądze ze jesli posiadasz rente to praca "w domu " jest na czarno.
Jak dla mnie jedynie mozesz sie starac w providencie ale nie polecam

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:51:21

ja np brałam z mbanku,tylko co miesiąc muszą być jakieś wpływy na konto
założyłam tam konto ,i za 4 msce sami mi dali propozycje kredytu 2tys ,no to sobie wzięłam ( mój pierwszy kredyt ;)) spłaciłam,tzn oni sami sobie z konta ściągają i później dostałam propozycję kredytu do 20 tys ,ale nie skorzystałam ,zostawiam to sobie na czarną godzinę ;)

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 09:54:36

tak rente do 2011 do pazdziernika ale pozniej dalej podjme nauke wiec mi ja przedluza, a praca w domu jest na czarno

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 10:00:52

wlasnie Mbank , po kilku mcach sami dają nie wnikają skąd ma sie wpływy na konto , ważne że są i sami zabierają pieniażki , ale niestety jest duży procent :/

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 10:02:23

provident pozyczy kazdemu, ale ściąga bojońskie sumy. WBK daje studentom karty kredytowe do 1500 zł

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 10:19:41

Cytat
anka87874
ja np brałam z mbanku,tylko co miesiąc muszą być jakieś wpływy na konto
założyłam tam konto ,i za 4 msce sami mi dali propozycje kredytu 2tys ,no to sobie wzięłam ( mój pierwszy kredyt ;)) spłaciłam,tzn oni sami sobie z konta ściągają i później dostałam propozycję kredytu do 20 tys ,ale nie skorzystałam ,zostawiam to sobie na czarną godzinę ;)


a czy pracujesz?? czy po prostu sama wpłacasz??

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 10:29:46

Juz byla tu taka jedna na forum co wziela pozyczke w PROVIDENCIE i ponoc nienajlepiej na tym wyszla... Mozesz pojsc np do OPEN FINANCE albo innej takiej instytucji, oni za darmo ci wszystko wylicza w jakim banku ile dostaniesz

w jakim banku dostane pozyczke??

11 sty 2011 - 10:38:31

Cytat
amstaffka
Cytat
anka87874
ja np brałam z mbanku,tylko co miesiąc muszą być jakieś wpływy na konto
założyłam tam konto ,i za 4 msce sami mi dali propozycje kredytu 2tys ,no to sobie wzięłam ( mój pierwszy kredyt ;)) spłaciłam,tzn oni sami sobie z konta ściągają i później dostałam propozycję kredytu do 20 tys ,ale nie skorzystałam ,zostawiam to sobie na czarną godzinę ;)


a czy pracujesz?? czy po prostu sama wpłacasz??

wtedy pracowałam,tzn byłam na stażu więc kwota jaka mi wpływała na konto to było coś koło 600zł chyba ,nie pamiętam bo dawno to było ale coś koło tego
właśnie pamiętam że byłam strasznie zdziwiona że dostałam ofertę kredytu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

internet w telefonie