Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Ja również postawiłabym nad morze - jest tam moim zdaniem przepięknie o każdej porze roku. Zimową porą zdecydowałabym się na większą miejscowość. W Trójmieście jest ciekawie.
W Sopocie mogę polecić świetne apartamenty (spędziłam tam weekend w tym roku z narzeczonym).
Zobaczcie sobie jakie piękne mieszkanko - znajduje się w spokojnej dzielnicy i zapewnia wszystkie wygody - takie jak na przykład usługi concierge, wino w pokoju, smaczne śniadania.


ja polecam Poznań :) piękne miasto , dużo miejsc do obejrzenia , a i nie obejdzie się bez Term Maltańskich . Byłam tam tydzień temu w weekend z chłopakiem . Spacery po starówce , a termy to super sprawa . Szczególnie polecam świat saun gdzie można się naprawdę odprężyć i zrelaksować . Ale to zależy co kto lubi . Oczywiście baseny jacuzzi zjeżdzalnie i gorące źródełka itp :) mamy sprawdzony apartament na fajnej ulicy , blisko Starego Browaru i rynku :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-27 19:04 przez Aneeczka01.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

mam podobnie, że dobrze się czuję nad naszym polskim morzem, nieważne czy to duże miasto, czy może jakaś mała miejscowość, a ostatnio odkrywałam uroki Gdańska, tam można się zatrzymać w pięknym hotelu Dwór Oliwski, mają specjalną ofertę dla par, więc myślę, że idealnie pasuje do romantycznego wyjazdu.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

a ja na Kraków. Dla mnie to miasto ma taki klimat, którego nie da się opisać tylko trzeba poczuć, szczególnie na Kazimierzu. Można się zatrzymać np tutaj http://www.rthotels.com.pl/hotele/rt-regent.html skąd wszędzie jest blisko. Można pozwiedzać, można po prostu się przejść ulicami, można się też wybrać na dobry obiad, a miejsc, gdzie można dobrze zjeść nie brakuje.

Mi mąż zafundował weekend w ... zamku. I to nie tylko takim z nazwy, ale w prawdziwym. Pokoje wyglądają jak komnaty. Jeśli ktoś lubi takie stare, ciężkie meble to naprawdę polecam wypad w to miejsce, to jest niedaleko Wrocławia, w Dobroszycach - Zamek Dobra. Restaurację także mają dobrą, wieczorem można zjeść pyszną kolację w atmosferze półmroku.

Polecam hotel Centrum Molo niedaleko Warszawy, bardzo fajne miejsce na weekendowy wypad.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Zazwyczaj spedzam wakacje w gronie przyjaciol, rodziny. Wyjezdzamy nad morze, jezioro. Czasami na biwaki. Najmilej chyba wspominam pobyt z Moim w Heide Parku i na biwaku nad samym jeziorem ;3 jezdzenie quadami, smiganie motorowka.. ]:-> W te wakacje slyszalam o takich cichych planach, zeby pojechac do Francji, do Disneylandu ;D

Jesteśmy dość aktywnymi osobami, aktualnie przygotowujemy się do wspinaczki wysokogórskiej w Dolomitach. W tym roku pewnie nam się nie uda na to wyrwać ale w przyszłym na pewno się postaramy. Przegladałam sobie ofertę M Canoe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-08 11:08 przez edamorka.

Polecam Hotel Royal z basenem oraz strefą SPA dr Ireny Eris w samym centrum Białegostoku.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-18 09:30 przez magdalenaNx1.

A my ostatnio byliśmy pod namiotem, nad jeziorem na Kaszubach, no w życiu nie było mi bardziej cudownie i romantycznie niż tak we dwoje w nie do końca dozwolonym miejscu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanio do Paryża