Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja polecam Słowacje blisko ceny w mairę widok na góry i kąpiele w gorących basenach, my z męzem miło wspominamy tamten pobyt....:)

W Mrągowie jest cuuuuudo http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3424-mercure-mrongovia-resort-spa/index.shtml z boskim spaaa. Dostałam taki prezent w zeszłym roku ale JA CHCE JESZCZE RAZ :))) no a do tego nad jeziorkiem więc Panowie też mają co robić jak ich Panie są na zabiegach :P

rewelacyjne spa mają też na pojezierzu brodnickim, w głęboczku można nawet winoterapii zakosztować, a to chyba taka niecodzienna atrakcja :)

Zdecydowanie Wenecja - klimat nie z tej ziemi, zwłaszcza dla zakochanych :)

a gdzieś na pomorzu oprócz półwyspu Helskiego Władka , Jastrzębiej?

Mówią, "cudze chwalicie a swojego nie znacie" ;)Chciałam serdecznie zaprosić do naszego ośrodka który ma specjalnie przygotowane pokoje dla zakochanych np.pokój o nazwie miłość.

Zapraszam do obejrzenia filmiku z naszym ośrodkiem, wiele można pisać, jednak najlepiej to po prostu zobaczyć:)


]

Natalia
Lubinowe.pl

a... ja polecam Szczyrk, naprawdę bardzo fajne miejsce, mnóstwo atrakcji i miejsc do zwiedzania, do tego wszystkiego piękne trasy na spacer, rower czy narty :) ja w zeszłym roku byłam z mężem i synkiem w Pensjonacie Mandzijówka i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić http://www.mandzijowka.com.pl/index.php

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

16 paź 2012 - 13:12:00

W ostatnim roku zrobiłem mojej lubej niespodzianki poprzez milutkie dwa weekendy w romantycznych hotelach. Najpierw byliśmy w Hotelu Wentzl w Krakowie(Hotel Wentzl Kraków). Byliśmy zauroczeni lokalizacją tego hotelu. W dodatku pokoje wspaniałe, czyściutkie, obsługa miła:) Następnie pomyślałem, że można pojechać w jakieś spokojne miejsce i wybrałem Łubinowe Wzgórze(Łubinowe Wzgórze ), o którym już była mowa dwa posty wyżej. To było to czego potrzebowaliśmy:) Blisko przyrody, spokojnie, daleko od hałasu i stresu. Dziewczyna była wniebowzięta:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 12:52 przez ngrzegorzpl.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

ja się mogę zgodzić z rybką - plum, co do Pojezierza Brodnickiego i do tego, że Głęboczek jest bardzo fajnym miejscem na romantyczny wyjazd. Jak będziecie mieli okazję to sobie zobaczcie, na fejsie zdjęcia, miejsce jak z bajki.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Unity Line ma fajne weekendowe oferty, dla pieszych, zmotoryzowanych, nowożeńców itp.

do Kazimierza DOlnego!

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

na pewno jak się chce gdzieś wyjechać biura podróży są pomocne. Ale można też działać na własną rękę, z tego co tu widzę macie mnóstwo propozycji, gdzie można miło spędzić czas. Ja od siebie mogę dorzucić jeszcze Kraków i Hotel Niebieski. Moim zdaniem magiczne i bardzo romantyczne miejsce.

A może po prostu Polska i mniej znane regiony? Podkarpacie jest bardzo ładne i kryje w sobie wiele tajemnic. Mają tam bardzo dużo ciekawych miejsc. Sama niedawno tam byłam, zatrzymałam się w Dworze Ostoya w Jasionce obok Rzeszowa i muszę przyznać, że miejsce to idealnie nadaje się na romantyczny wypad we dwoje.

zależy kto co lubi. ja wolę naturę, przyrodę inni miasto - imprezy, zwiedzanie centrum itp... :) jednak wątek założony był w 2009 r. wiec sądze że autorka dawno po udanym weekendzie jest;)

nad morzem! o tej porze roku też może być magicznie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKUNINKA-JEZIORO BIAŁE TANI DOMEK LETNISKOWY