Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

3 minuty temu

dieta organizacja

17 minut temu

przestrzeganie diety

34 minut temu

zalety diety pudełkowej

49 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

18 paź 2009 - 16:21:41

Witajcie
Chcemy z mężem wyskoczyć na weekend, ale nie mamy koncepcji. Przeglądaliśmy oferty hoteli na mazurach, ale ceny są powalające.
Nie chcemy jechać za daleko, aby połowy weekendu nie spędzić w samochodzie, czyli nie oddalając się więcej niż 200km od Warszawy.
Chcemy odsapnąć od szarej rzeczywistości i codziennej bieganiny, no i oczywiście od dzieciaczków a przy okazji chcemy fajnie się zabawić.
Czekam kochani na propozycje.
up
Pomóżcie
Nie macie żadnych propozycji???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-18 22:44 przez Aquazela.

Bardzo dużo ofert tego typu znalazłam ostatnio na portalu www.romantycznyweekend.eu, mają tylko takie oferty i duży wybór, warto zajrzeć:)

hmm, aa moze do jakiejs malej miejscowosci ? takiej spokojnej, cichej ? napewno sa domki do wynajecia za niewielka sume ;d Pobylibyscie sami, zrelaksowali sie, pospacerowali, wyciszyli sie ;)

Podbijam wątek. Powiedzcie czy znacie jakies fajne miejscowosci? Ja z kolei mieszkam w Łodzi i chcemy wyskoczyc gdzies na 2 dni. Zastanawiam sie nad Kazimierzem. Czy ktoras z Was zna moze jakis fajny i niedrogi pensjonat w Kazimierzu Dolnym? Chodzi mi o to, by nolcleg kosztowal MAX 50ZL. Nie potrzebujemy luksusow, wystarczy lozko, tv, lazienka, jakis dostep do lodowki i czajnik bezprzewodowy. No ale zeby bylo czysto i chludnie. :)

na mazurach jest tanio ok 35 zl za noc;) wiem bo mieszkam

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Całkiem dobrym miejscem jest hotel Primavera, mieści się w Jastrzębiej Górze. Morze polskie w zimowym krajobrazie wygląda niesamowicie. Ostatnio widziałam, że można wygrać taki weekend w konkursie - http://www.facebook.com/PrimaveraSpa. Ostatnio przeglądałam ich ofertę i zamarzył mi się masaż czekoladowa rozkosz albo cynamonowe pobudzenie :)

zweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 2/5

Ja ostatnio znalazłam miejsce, które świetnie nadaje się do odpoczynku od trosk, hałasu (m.in. dzieci:)) i pośpiechu. Na Pojezierzu Brodnickim jest taki hotel, nazywa się Głęboczek, gdzie można spędzić takich kilka spokojnych dni. Na zdjęciach tego miejsca (na stronie internetowej hotelu) można zobaczyć jak urokliwe i ustronne jest to miejsce. Podobno mają też tam świetną kuchnię, do której należy m.in. szeroki wybór win z innych krajów Europy. Bardzo mnie kusi, żeby się tam wybrać w styczniu:).

calle - sprawdzałam to miejsce i rzeczywiście to wszystko wygląda jak z bajki wyciągnięte ;) No a jeszcze jeśli jest tam spokojnie to zdecydowanie można wypocząć :)

Polecam stronkę POLSKIE SZLAKI , tam jest wiele interesujących ofert od użytkowników,tysiące zdjęć,ja sama również dodaję tam swoje wycieczki,ale akurat z okolic Wa-wy nic nie mam.Na pewno coś tam znajdziesz ciekawego,polecam i życzę udanego wypoczynku :)

Cytat
imalovable
Podbijam wątek. Powiedzcie czy znacie jakies fajne miejscowosci? Ja z kolei mieszkam w Łodzi i chcemy wyskoczyc gdzies na 2 dni. Zastanawiam sie nad Kazimierzem. Czy ktoras z Was zna moze jakis fajny i niedrogi pensjonat w Kazimierzu Dolnym? Chodzi mi o to, by nolcleg kosztowal MAX 50ZL. Nie potrzebujemy luksusow, wystarczy lozko, tv, lazienka, jakis dostep do lodowki i czajnik bezprzewodowy. No ale zeby bylo czysto i chludnie. :)


Ja mam sprawdzony nocleg, jak ktoś zainteresowany niech pisze, chętnie dam namiary :)

A ja dzisiaj znalazłam świetną ofertę na weekend majowy za 380 zł/osoba, z wyżywieniem i w ogóle full opcją :-) Polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali, bo jeszcze, z tego co się orientuję są wolne miejsca (przynajmniej tak wynika ze strony internetowej).

https://geovita.pl/obiekt/last_minute/pokaz/559_8

A może na łódki pod Warszawę? Ja się tam wybieram, mój facet ma patent sternika, więc wypożyczamy tylko łódkę - koszt 12zł/24, nocowanie przy brzegu - nieodpłatnie. :)

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

03 paź 2011 - 11:11:01

A mnie sie wydaje, ze najlepiej jest pojechac nad morze. Tam mozna fajnie spedzic czas - rowery, spacery po plazy. Do tego jakis fajny hotelik, gdzie mozna wypoczac i weekend z pewnoscia bedzie udany. Polecam na przyklad Jastrzebia Gore. Maja tam fajne spa - Primavera.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

19 paź 2011 - 19:05:15

podbijam wątek!!
jestem z łodzi, i zależy mi na fajnym weekendzie we dwoje , najlepiej gdzieś nie daleko od łodzi. są urodziny mojego narzeczonego i chciałabym zafundować nam wyjazd.. :) co polecacie???:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TANIE LINIE LOTNICZE