Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

18 paź 2009 - 16:21:41

Witajcie
Chcemy z mężem wyskoczyć na weekend, ale nie mamy koncepcji. Przeglądaliśmy oferty hoteli na mazurach, ale ceny są powalające.
Nie chcemy jechać za daleko, aby połowy weekendu nie spędzić w samochodzie, czyli nie oddalając się więcej niż 200km od Warszawy.
Chcemy odsapnąć od szarej rzeczywistości i codziennej bieganiny, no i oczywiście od dzieciaczków a przy okazji chcemy fajnie się zabawić.
Czekam kochani na propozycje.
up
Pomóżcie
Nie macie żadnych propozycji???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-18 22:44 przez Aquazela.

Bardzo dużo ofert tego typu znalazłam ostatnio na portalu www.romantycznyweekend.eu, mają tylko takie oferty i duży wybór, warto zajrzeć:)

hmm, aa moze do jakiejs malej miejscowosci ? takiej spokojnej, cichej ? napewno sa domki do wynajecia za niewielka sume ;d Pobylibyscie sami, zrelaksowali sie, pospacerowali, wyciszyli sie ;)

Podbijam wątek. Powiedzcie czy znacie jakies fajne miejscowosci? Ja z kolei mieszkam w Łodzi i chcemy wyskoczyc gdzies na 2 dni. Zastanawiam sie nad Kazimierzem. Czy ktoras z Was zna moze jakis fajny i niedrogi pensjonat w Kazimierzu Dolnym? Chodzi mi o to, by nolcleg kosztowal MAX 50ZL. Nie potrzebujemy luksusow, wystarczy lozko, tv, lazienka, jakis dostep do lodowki i czajnik bezprzewodowy. No ale zeby bylo czysto i chludnie. :)

na mazurach jest tanio ok 35 zl za noc;) wiem bo mieszkam

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Całkiem dobrym miejscem jest hotel Primavera, mieści się w Jastrzębiej Górze. Morze polskie w zimowym krajobrazie wygląda niesamowicie. Ostatnio widziałam, że można wygrać taki weekend w konkursie - http://www.facebook.com/PrimaveraSpa. Ostatnio przeglądałam ich ofertę i zamarzył mi się masaż czekoladowa rozkosz albo cynamonowe pobudzenie :)

zweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 2/5

Ja ostatnio znalazłam miejsce, które świetnie nadaje się do odpoczynku od trosk, hałasu (m.in. dzieci:)) i pośpiechu. Na Pojezierzu Brodnickim jest taki hotel, nazywa się Głęboczek, gdzie można spędzić takich kilka spokojnych dni. Na zdjęciach tego miejsca (na stronie internetowej hotelu) można zobaczyć jak urokliwe i ustronne jest to miejsce. Podobno mają też tam świetną kuchnię, do której należy m.in. szeroki wybór win z innych krajów Europy. Bardzo mnie kusi, żeby się tam wybrać w styczniu:).

calle - sprawdzałam to miejsce i rzeczywiście to wszystko wygląda jak z bajki wyciągnięte ;) No a jeszcze jeśli jest tam spokojnie to zdecydowanie można wypocząć :)

Polecam stronkę POLSKIE SZLAKI , tam jest wiele interesujących ofert od użytkowników,tysiące zdjęć,ja sama również dodaję tam swoje wycieczki,ale akurat z okolic Wa-wy nic nie mam.Na pewno coś tam znajdziesz ciekawego,polecam i życzę udanego wypoczynku :)

Cytat
imalovable
Podbijam wątek. Powiedzcie czy znacie jakies fajne miejscowosci? Ja z kolei mieszkam w Łodzi i chcemy wyskoczyc gdzies na 2 dni. Zastanawiam sie nad Kazimierzem. Czy ktoras z Was zna moze jakis fajny i niedrogi pensjonat w Kazimierzu Dolnym? Chodzi mi o to, by nolcleg kosztowal MAX 50ZL. Nie potrzebujemy luksusow, wystarczy lozko, tv, lazienka, jakis dostep do lodowki i czajnik bezprzewodowy. No ale zeby bylo czysto i chludnie. :)


Ja mam sprawdzony nocleg, jak ktoś zainteresowany niech pisze, chętnie dam namiary :)

A ja dzisiaj znalazłam świetną ofertę na weekend majowy za 380 zł/osoba, z wyżywieniem i w ogóle full opcją :-) Polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali, bo jeszcze, z tego co się orientuję są wolne miejsca (przynajmniej tak wynika ze strony internetowej).

https://geovita.pl/obiekt/last_minute/pokaz/559_8

A może na łódki pod Warszawę? Ja się tam wybieram, mój facet ma patent sternika, więc wypożyczamy tylko łódkę - koszt 12zł/24, nocowanie przy brzegu - nieodpłatnie. :)

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

03 paź 2011 - 11:11:01

A mnie sie wydaje, ze najlepiej jest pojechac nad morze. Tam mozna fajnie spedzic czas - rowery, spacery po plazy. Do tego jakis fajny hotelik, gdzie mozna wypoczac i weekend z pewnoscia bedzie udany. Polecam na przyklad Jastrzebia Gore. Maja tam fajne spa - Primavera.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

19 paź 2011 - 19:05:15

podbijam wątek!!
jestem z łodzi, i zależy mi na fajnym weekendzie we dwoje , najlepiej gdzieś nie daleko od łodzi. są urodziny mojego narzeczonego i chciałabym zafundować nam wyjazd.. :) co polecacie???:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TANIE LINIE LOTNICZE