Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bezpieczne wakacje- gdzie?

06 cze 2017 - 11:25:32

Zamachy terrorystyczne stały się tak częste, że strach w niektóre miejsca jechać. Moja lista wakacyjnych miejsc wartych uwagi maleje. Turcja, Egipt, Tunezja dla mnie odpadają. Jakie polecacie miejsca fajne i bezpieczne za granicą aby pogoda dopisała?

Bezpieczne wakacje- gdzie?

12 lip 2017 - 13:18:22

To jest bardzo dobre pytanie. Dodatkowo można obawiać się, że zamachy będą jeszcze częstsze. Zostaje chyba Polska.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Bezpieczne wakacje- gdzie?

25 lip 2017 - 13:37:15

Najbezpieczniejsze wakacje to wakacje w Polsce. Pogoda bywa różna,ale latem zwykle jest ciepło. Nie bedziesz przynajmniej musiała sie stresować,że natrafisz na jakiś zamach terrorystyczny ;)
Pięknie jest w Bieszczadach, jeśli chcesz wypocząć na plaży to polecam piaszczyste plaże w Łebie albo w Ustce ( piekny jest również Dziwnów).

Za granicą to chyba wyspy kanaryjskie albo Madera.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 14:51 przez moderator.

Bezpieczne wakacje- gdzie?

25 lip 2017 - 15:07:15

hiszpania, portugalia, francja i włochy , bułgaria, i cały basen morza czarnego oraz chorwacja

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Bezpieczne wakacje- gdzie?

27 lip 2017 - 19:30:14

Polskie morze jest sprawdzone i bezpieczne ;). Warto jednak wybrać nocleg w odpowiednim miejscu. Mogę polecić domki w Łebie. Byliśmy tam rodziną na wakacjach, bardzo komfortowe warunki, spokojna, zielona okolica – nic, tylko wypoczywać!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 14:52 przez moderator.

Bezpieczne wakacje- gdzie?

16 sie 2017 - 14:13:38

Bezpieczeństwo bezpieczeństwiem ale najważniejsze jest ubezpieczenie, bez niego nie ruszam się nigdzie na wakacje czy nawet krótkie wypady, na wakacyjnej polisie zawsze coś dla siebie znajdę a przynajmniej mam poczucie że zrobiłam wszystko co było zależne ode mnie byśmy byli bezpieczni ;)

Bezpieczne wakacje- gdzie?

16 sie 2017 - 17:46:09

Kaszuby są jednocześnie piękne i bezpieczne :) Nie da się chyba temu zaprzeczyć :D Ja w tym roku mam się zamiar wybrać tutaj domki.kaszuby.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-17 21:04 przez boca1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacyjna wymiana domów/mieszkań