Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

tabernakula sklep

10 minut temu

zakupy internetowe

35 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

28 cze 2016 - 11:46:48

znajomi polecają Kefalonię, jeżdżą co roku i są zadowoleni

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

12 lip 2016 - 15:17:23

Jak dla mnie cała Grecja jest wspaniała!

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

07 sie 2016 - 22:31:58

Ja bardzo polecam kretę i plazę Vai bajeczne miejsce

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

07 sie 2016 - 22:58:19

bezpośrednio sa loty, ja lecciałam z katowic z biura TUI linia smallplanet ale kolezanka leci z krakowa tez bezposrednio :) ale ogolnie wybór był z katowic,warszawy,krakowa,wrocławia,gdańska ...

Cytat
EsKa101
Dziewczyny a na Zakynthos z jakiego biura lub lotniska ? Czy wyjazd do aten a pózniej promem ? Czy jest tam jakiś bezpośredni ? Tym razem padło na mnie ze mam wycieczkę organizować i obzduralam Grecję i właśnie Zakynthos . Wiem ze Rynair leci bezpośrednio ale na Korfu

bezpośrednio sa loty, ja lecciałam z katowic z biura TUI linia smallplanet ale kolezanka leci z krakowa tez bezposrednio :) ale ogolnie wybór był z katowic,warszawy,krakowa,wrocławia,gdańska ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-07 23:00 przez Magnato.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

25 sie 2016 - 11:41:29

Rok temu byliśmy na Krecie, hotel Imperial Belvedere. Naprawdę coś pięknego, w świetnym standardzie, z doskonałymi warunkami dla dzieci, dobrym jedzeniem i mega basenami. Na dokładkę jeszcze - super animacje. Na Travelplanet w ramach lasta kosztował 2,5 od osoby dorosłej. Widzę, że teraz jest droższy, ale mimo wszystko moim zdaniem zdecydowanie warty swojej ceny.

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

25 sie 2016 - 11:45:34

Maja siostra wróciła ostatio z Krety i jest bardzo zadowolona bardzo poleca ;)

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

25 sie 2016 - 12:44:54

W maju byłam na Korfu i było super.
Teraz pewnie jest jeszcze lepiej, bo sezon letni w pełni :)
Za 7 dni płaciliśmy ok. 1000 zł/os. (przeloty, jedzenie, spanie samochód + paliwo)

Spaliśmy w Aronda Apartments (Dassia), fajne miejsce, mili właściciele - polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

26 sie 2016 - 11:51:44

Ale w maju nie masz jeszcze gwarantowanej pogody. Tzn. w sumie pewnie będzie ciepło, ale woda w morzu już nie do końca, podobnie zresztą jak woda w basenach. Zresztą w tym okresie na Travelplanet wisiały hotele z pakietem all za 1200 zł, więc można wyjechać wtedy na naprawdę bardzo dobrych warunkach ;-)

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

26 sie 2016 - 12:09:35

Kazda grecka wyspa ma cos ciekawego do zaoferowania.Skiathos,Korfu,Kreta,Lefkada sa godne polecenia.Ja nie wykupuje wycieczek z biura podrozy.Wszystko organizuje sama i zawsze staram sie zobaczyc jak najwiecej,przemieszczam sie,czy to komunikacja miejska czy wypozyczam auto,wtedy jest najciekawiej.Mozna dotrzec do miejsc gdzie widac czasem tylko miejscowych.Pozdrawiam :) :)

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

26 sie 2016 - 22:06:46

:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 13:53 przez Emirates777.

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

01 wrz 2016 - 14:32:13

Polecam Wam bloga o podróżach http://mojpunktwidzeniablog.com/ widziałam tam fajne relacje z podróży (nie tylko Grecję;) ) porady i meeega foty. Z tego co pamietam była tam relacja z Kos i z Krety (na dniach). Można sobie porównać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-01 14:33 przez szafi879.

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

04 paź 2016 - 15:50:35

Jak dla mnie wygrywa Kreta. Rodos jest kamienisty, na Kos uchodźcy. Jeszcze Mykonos jesli lubisz imprezy - to taka druga Ibiza....

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

05 paź 2016 - 11:34:27

Kilka miejscówek jest super. Zaliczyliśmy 2 razy Kretę, jeden raz Rodos, a kolejnym celem jest Zakhyntos lub Corfu. Już nie możemy się doczekać. A która najciekawsza? Na pewno Kreta jest znacznie większa i można tam o wiele więcej zobaczyć. Ładne hotele są do ogarnięcia na poziomie 2k+, czyli przyzwoicie. W ubiegłym roku świetnym Imperial Belvedere wyczailiśmy na Travelplanet za 2,4k. I były to naprawdę wspaniałe wakacje.

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 8/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

21 lut 2017 - 11:13:46

ZAKYNTHOS!!! jechałam z biurem podróży 7 islands - przewodnicy są cały czas na wyspie, jeżdżą na wycieczki i podpowiadają gdzie dobrze zjeść :) Najlepsze wakacje życia :)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

21 lut 2017 - 12:06:35

kos

na zakhuntos we wrzesniu lało cały pobyt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 12:07 przez Monissia21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrocław nocleg