Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

28 cze 2016 - 11:46:48

znajomi polecają Kefalonię, jeżdżą co roku i są zadowoleni

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

12 lip 2016 - 15:17:23

Jak dla mnie cała Grecja jest wspaniała!

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

07 sie 2016 - 22:31:58

Ja bardzo polecam kretę i plazę Vai bajeczne miejsce

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

07 sie 2016 - 22:58:19

bezpośrednio sa loty, ja lecciałam z katowic z biura TUI linia smallplanet ale kolezanka leci z krakowa tez bezposrednio :) ale ogolnie wybór był z katowic,warszawy,krakowa,wrocławia,gdańska ...

Cytat
EsKa101
Dziewczyny a na Zakynthos z jakiego biura lub lotniska ? Czy wyjazd do aten a pózniej promem ? Czy jest tam jakiś bezpośredni ? Tym razem padło na mnie ze mam wycieczkę organizować i obzduralam Grecję i właśnie Zakynthos . Wiem ze Rynair leci bezpośrednio ale na Korfu

bezpośrednio sa loty, ja lecciałam z katowic z biura TUI linia smallplanet ale kolezanka leci z krakowa tez bezposrednio :) ale ogolnie wybór był z katowic,warszawy,krakowa,wrocławia,gdańska ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-07 23:00 przez Magnato.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

25 sie 2016 - 11:41:29

Rok temu byliśmy na Krecie, hotel Imperial Belvedere. Naprawdę coś pięknego, w świetnym standardzie, z doskonałymi warunkami dla dzieci, dobrym jedzeniem i mega basenami. Na dokładkę jeszcze - super animacje. Na Travelplanet w ramach lasta kosztował 2,5 od osoby dorosłej. Widzę, że teraz jest droższy, ale mimo wszystko moim zdaniem zdecydowanie warty swojej ceny.

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

25 sie 2016 - 11:45:34

Maja siostra wróciła ostatio z Krety i jest bardzo zadowolona bardzo poleca ;)

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

25 sie 2016 - 12:44:54

W maju byłam na Korfu i było super.
Teraz pewnie jest jeszcze lepiej, bo sezon letni w pełni :)
Za 7 dni płaciliśmy ok. 1000 zł/os. (przeloty, jedzenie, spanie samochód + paliwo)

Spaliśmy w Aronda Apartments (Dassia), fajne miejsce, mili właściciele - polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

26 sie 2016 - 11:51:44

Ale w maju nie masz jeszcze gwarantowanej pogody. Tzn. w sumie pewnie będzie ciepło, ale woda w morzu już nie do końca, podobnie zresztą jak woda w basenach. Zresztą w tym okresie na Travelplanet wisiały hotele z pakietem all za 1200 zł, więc można wyjechać wtedy na naprawdę bardzo dobrych warunkach ;-)

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

26 sie 2016 - 12:09:35

Kazda grecka wyspa ma cos ciekawego do zaoferowania.Skiathos,Korfu,Kreta,Lefkada sa godne polecenia.Ja nie wykupuje wycieczek z biura podrozy.Wszystko organizuje sama i zawsze staram sie zobaczyc jak najwiecej,przemieszczam sie,czy to komunikacja miejska czy wypozyczam auto,wtedy jest najciekawiej.Mozna dotrzec do miejsc gdzie widac czasem tylko miejscowych.Pozdrawiam :) :)

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

26 sie 2016 - 22:06:46

:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 13:53 przez Emirates777.

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

01 wrz 2016 - 14:32:13

Polecam Wam bloga o podróżach http://mojpunktwidzeniablog.com/ widziałam tam fajne relacje z podróży (nie tylko Grecję;) ) porady i meeega foty. Z tego co pamietam była tam relacja z Kos i z Krety (na dniach). Można sobie porównać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-01 14:33 przez szafi879.

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

04 paź 2016 - 15:50:35

Jak dla mnie wygrywa Kreta. Rodos jest kamienisty, na Kos uchodźcy. Jeszcze Mykonos jesli lubisz imprezy - to taka druga Ibiza....

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

05 paź 2016 - 11:34:27

Kilka miejscówek jest super. Zaliczyliśmy 2 razy Kretę, jeden raz Rodos, a kolejnym celem jest Zakhyntos lub Corfu. Już nie możemy się doczekać. A która najciekawsza? Na pewno Kreta jest znacznie większa i można tam o wiele więcej zobaczyć. Ładne hotele są do ogarnięcia na poziomie 2k+, czyli przyzwoicie. W ubiegłym roku świetnym Imperial Belvedere wyczailiśmy na Travelplanet za 2,4k. I były to naprawdę wspaniałe wakacje.

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 8/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

21 lut 2017 - 11:13:46

ZAKYNTHOS!!! jechałam z biurem podróży 7 islands - przewodnicy są cały czas na wyspie, jeżdżą na wycieczki i podpowiadają gdzie dobrze zjeść :) Najlepsze wakacje życia :)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Wakacje Grecja,ktora wyspa?

21 lut 2017 - 12:06:35

kos

na zakhuntos we wrzesniu lało cały pobyt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 12:07 przez Monissia21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrocław nocleg