Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na wakacje 2016

13 kwi 2016 - 15:00:08

Cześć kochane ! Nadszedł czas, żeby już poważnie zastanowić się nad miejscem spędzenia tegorocznych wakacji i zarezerwowaniem miejsc. Chciałabym abyście poleciły mi jakieś interesujące miejsca, może nawet jakieś sprawdzone, zaufane hotele. Wybieram się na urlop dopiero w drugiej połowie września (ze względu na pracę) także to też ma pewne znaczenie...

P.s. a Wy macie już jakieś wakacyjne plany? :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

14 kwi 2016 - 14:07:12

Mi się marzy wyjazd do Włoch serce Myślałam, żeby pojechac tam pod koniec sierpnia, ale boję się, że będzie jeszcze sporo ludzi. W wrześniu z kolei morze zawieźć pogoda. <moderacja>reklama
Jeżeli chodzi o polecenie Tobie jakiegoś miejsca to zależy jak lubisz spędzać wolny czas.. Ja uwielbiam plaże, morze i mnóstwo słońca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-14 14:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

18 kwi 2016 - 01:26:18

Ja co roku wyjeżdżam nad nasze polskie morze. Nie wyobrażam sobie wakacji bez szumu fal i śpiewu mew. Zazwyczaj wybieram Trójmiasto, Ustkę albo Łebę. W tym roku też Łeba. Jeśli również planujecie wypad akurat tam, to polecam tę bazę noclegową: <moderacja, spam> . Można tam znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty noclegów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 18:15 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

18 kwi 2016 - 09:07:43

w tym roku zdecydowanie cenowo wygrywa Bułgaria. Dodatkowy plus to bezpieczniej niż w innych krajach (mam na myśli ataki terrorystyczne).

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

Pomysł na wakacje 2016

19 kwi 2016 - 14:55:19

Muszę powiedzieć, że warto zwiedzić Malbork, zamek robi fantastyczne wrażenie i można się sporo dowiedzieć :) Na obiad polecam Karczmę Zamczysko, schodzi się z drewnianego mostu i kieruje na prawo po schodach, mają bardzo dobre jedzenie i miejsce z widokiem na zamek :) Jak dla mnie bajecznie :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

20 kwi 2016 - 11:37:31

a ja mam jeszcze inny pomysł, coś bardzo oryginalnego :) chciałabym w te wakacje skorzystać z jednej z tych atrakcji, uważanych za ryzykowne - coś tak dla odmiany, dla emocji :) co prawda nie wiem jeszcze co to będzie, ale może wizyta w najzimniejszym zakątku świata? co uważacie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-24 18:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Pomysł na wakacje 2016

21 kwi 2016 - 13:38:36

Zależy, gdzie generalnie lubisz jeździć :) My staramy się jeździć tam, gdzie jest w miarę spokojnie (choć o to w sumie najtrudniej w sezonie wakacyjnym) i jest duuużo zieleni. Na razie planujemy wyjazd majówkowy, może jakaś agroturystyka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zaczynam też kombinować, co spakować na taki wyjazd, w tym roku (córka 2 latka, ruchliwa i energiczna) chyba trzeba będzie kupić opaskę dla niej na rękę, żeby się nie zgubiła, i pewnie jakiś spray na kleszcze, bo podobno plaga jest...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-24 18:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

26 kwi 2016 - 10:32:56

Ja mogę śmiało polecić nocujnami.pl i tam sobie wpiszcie jakiś region Polski. My w tym roku wybieramy się na mazury, bo wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byliśmy. :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

28 kwi 2016 - 14:08:18

Noclegu możesz poszukać na bookapart albo na booking. Mają szeroką ofertę i da się znaleźć coś ciekawego. Co do miejsca to może Włochy..? Chociaż we wrześniu może tam być trochę chłodno.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

28 kwi 2016 - 21:28:03

Ja muszę przyznać, że mam już zaplanowane wakacje. Najpierw odwiedzimy rodzinkę w górach, a potem jedziemy w kierunku morza, a dokładniej to do Łeby. Lubię mieć wszystko szybciej zaplanowane i pokoje zarezerwowałam w zeszłym tygodniu w domu wczasowym Maxim http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/69,2542,dom-wczasowy-maxim Już tam byliśmy i spodobało nam się. Ładne, przytulne i czyste pokoje, obsługa na wysokim poziomie. Do dyspozycji basen, jacuzzi , sauna itd.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

09 maj 2016 - 16:41:44

mój urlop też będzie dopiero jesienią, ale planuję lecieć w ciepłe kraje (środkowa Afryka) albo na Wyspy Kanaryjskie. już się nie mogę doczekać!

Pomysł na wakacje 2016

09 maj 2016 - 17:23:48

Ja wyjazd mam w czerwcu do Turcji, miejscowość Didim :)
Wyhaczyliśmy wypasiony hotel, all invlusive.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Pomysł na wakacje 2016

12 maj 2016 - 15:27:47

Ja planuję wyjechać do Śrdokowej Afryki dokładnie Uganda, albo na Zanzibar do Tanzanii. Polecam zwolennikom aktywnego wypoczynku :)

Pomysł na wakacje 2016

17 maj 2016 - 16:39:22

U mnie od pomysłów na wakacje peka głowa i to właściwie przez cały rok:) Jest tyle miejsc, które chciałabym zobaczyć, że by czasu mi mogło zabraknąć na pracę:)W tym roku pomyślałam o: http://www.swiatwypoczynku.pl/kierunki-podrozy/15/hiszpania/ bo jest to do osiagnięcia jeśli chodzi o koszty. Doś dużo kierunków w tym roku odpadło bo stały się zwyczajnie mało bezpieczne więc możliwośći są trochę mniejsze.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

18 maj 2016 - 20:10:23

Lubimy gorące klimaty , plaża , morze , wypoczynek ,
Pozwiedzaliśmy Egipt , Turcję , Hiszpanię
w tym roku już nie ryzykujemy z krajami arabskimi
oraz zaczęły przerażać mnie nawet loty samolotami ;(
W tym roku wybraliśmy Bułgarię , Słoneczny Brzeg -autokarem

Ale jak kto lubi ;)

Urlop w Polsce dla mnie odpada-
mogę zwiedzać Polskę w weekendy

Podczas urlopu wakacyjnego chcę mieć słońce słońce i słońce ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PILNE - jak najtaniej do Niemiec?