Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na wakacje 2016

20 maj 2016 - 15:31:59

Długo zastanawialiśmy się z mężem gdzie w tym roku spędzić wakacje. Z racji tego, że na wakacje za granicą nie możemy sobie jeszcze pozwolić szukaliśmy czegoś w Polsce. W końcu siostra poleciła nam żebyśmy wybrali się na Kaszuby. Ona była w ubiegłym roku i zachwycała się tym regionem. W ten sposób zarezerwowaliśmy pokoje w Zajeździe Ostrzyckim - http://www.cwsostrzyce.com/ Czyli tam gdzie wakacje spędzała moja siostra. Z tego co mówiła okolica jest piękna, dużo jezior, lasów, natura powala. Atrakcji sporo i dla dorosłych i dla dzieci, więc nudzić się nie będziemy.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Pomysł na wakacje 2016

26 maj 2016 - 13:42:33

Myślę, że Malbork, Gdańsk i całe pomorze jest miejscem wartym zwiedzenia. Możesz ustalić sobie wycieczki jednodniowe po mniejszych lub większych miastach :) W Malborku byłam i polecam zjeść obiad w Karczmie Zamczysko, solidnie i smacznie karmią :)

Pomysł na wakacje 2016

13 cze 2016 - 22:52:36

Cytat
OliwkaJ
Mi się marzy wyjazd do Włoch serce Myślałam, żeby pojechac tam pod koniec sierpnia, ale boję się, że będzie jeszcze sporo ludzi. W wrześniu z kolei morze zawieźć pogoda. <moderacja>reklama
Jeżeli chodzi o polecenie Tobie jakiegoś miejsca to zależy jak lubisz spędzać wolny czas.. Ja uwielbiam plaże, morze i mnóstwo słońca.

Mi się również w tym roku marzy Italia :). Planujemy uderzyć w Rimini i przy okazji zwiedzimy San Marino i Wenecję bo blisko z Rimini w te miejsca no i plaża-morze :D to co kochamy. Tylko szukamy noclegu godnego polecenia więc jeśli ktoś z Was tam był to poprosiłabym o jakieś namiary. A co do wyjazdu do Włoch w sierpniu to odradzam bo po pierwsze sierpień to najgorętszy miesiąc tam a po drugie w sierpniu Włosi wypoczywają, jadą na urlop i miasta pustoszeją ;) podobno też sporo sklepów zamkniętych jest właśnie z powodu urlopów :) podobno w sierpniu na potęgę Włosi wyjeżdżają :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-13 22:53 przez dominisia883.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 4/5

Pomysł na wakacje 2016

04 lip 2016 - 10:20:51

Ja jakoś tak już tradycyjnie się wybieram do Mielna do unitrala - mega, mega spoko ocpja, bo to nad polskim morzem, w dobrej cenie i to mega spoko alternatywa, bo wiadomo jak jest z pogodą nad polskim morzem - jak jest brzydko do z plaży uciekamy do spa ;)

Pomysł na wakacje 2016

08 lip 2016 - 09:25:02

Last Minute nad Jeziorem Żywieckim.

Polecam wakacje w Centrum Wypoczynku Odys koło Żywca.

Ładna okolica.

http://www.hotelodys.pl/lato-wczasy-niskie-ceny-2016.html



Pomysł na wakacje 2016

12 lip 2016 - 15:16:26

U mnie wygląda to podobnie jak u koleżanke wyżej planuje już następne po tym jak wrócę z wakacji:)W tym roku postanowiłam zaoszczędzić i nie jechac w okresie wakacyjnym jak wszyscy na wakacje tylko w okresie kiedy u nas jest zimno. Postanowiłam spędzić swoje marzenia i pojechać na Dominikanę:) Nie chcę sie pchać w okresie leptnim bo z tego co czytałam o pogodzie: http://www.um24.pl/dominikana/poradnik/pogoda-i-klimat/ łagodniejsze są miesiące zimowe, od grudnia do marca. To właśnie wtedy najbardziej polecane są wyjazdy do Republiki Dominikany.W miesiącach letnich mogą występować huragany. A zreszta wszyscy będą już po a ja ciągle będe miała ta najprzyjemniejszą część roku przed sobą:)

Pomysł na wakacje 2016

15 lip 2016 - 11:43:10

Ja co roku jeździłam za granicę nad morze, a w tym roku chcemy pojechać nad jezioro w Polsce. Polecacie jakieś miejsce gdzie jest ładnie i nie ma masy turystów?

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

Pomysł na wakacje 2016

15 lip 2016 - 17:38:44

Zajrzyjcie sobie tutaj: http://villabohema.pl. Jest to piękny i kameralny 3-gwiazdkowy hotel w którym znajdziecie pyszną restaurację, SPA, basen i jaccuzzi. Oprócz tego - dla zakochanych - można zamówić do pokoju płatki róż, bukiety kwiatów, szampana i truskawki :) Oprócz tego Villa oferuje dodatkowe atrakcje takie jak zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem, rejsy po Wiśle czy nawet przejażdżkę jeepami po wąwozach. Świetne miejsce na urlop :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

20 lip 2016 - 11:36:47

Ja niestety nie mam w tym roku wakacji, ale każdy czasem potrzebuje regeneracji sił, więc wybieram się do SPA, dużo dobrego czytałam o Blue Diamond, więc mam zamiar sprawdzić to na własnej skórze :D

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

26 lip 2016 - 01:06:22

Szczerze mówiąc nie mam pomysłu. Pewnie znowu zdecyduję coś na spontanie. :D

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Pomysł na wakacje 2016

03 sie 2016 - 08:24:15

Też wolę spontaniczne decyzje. Ale w tym roku postawiłam na swój pewnik. Rok temu trafiliśmy na fajny pakiet z zabiegami i innymi atrakcjami w hotelu Klimek. Był to najlepszy urlop jaki dotąd spędziłam w górach. Do tej pory wybierałam morze, natomiast od zeszłego roku preferuję góry :)

Pomysł na wakacje 2016

08 sie 2016 - 12:05:22

Ja szczególnie miło wspominam tydzień w Muszynie. Zakwaterowaliśmy się w hotelu Klimek, który dodatkowo oferował Aquapark, SPA baseny. Także dużo fajnych atrakcji. Jedzenie też dobre, także pewnie wpadniemy tam jeszcze z rodzinką :P

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

11 sie 2016 - 22:50:30

A ja z przyjaciółką jadę sobie wypoczywać do pałacyku łąkomin koło gorzowa wlkp. Chciałyśmy jechać gdzieś gdzie jest spa, a tamtejsze podobno świetne. No i sama okolica kusi swoim urokiem. Już tylko odliczam dni do wyjazdu :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Pomysł na wakacje 2016

17 sie 2016 - 10:51:29

Zastanawiam się, czy nie byłoby warto zwiedzić "od deski do deski" Warszawy. Wiecznie się przez nią przejeżdża, załatwia interesy, ale żeby tak zatrzymać się na dłużej, nigdy nie ma czasu. Myślę, że warto znaleźć jakiś niedrogi i estetyczny hostel lub <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 13:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

Pomysł na wakacje 2016

24 sie 2016 - 11:04:27

A ja znalazłam w tym roku coś takiego<moderacja-spam> Jak porównacie sobie koszty to wychodzi na to, że wyczarterowanie jachtu na tydzień czasu jest podobne cenowo do hotelu. Po co w takim razie kisić się w 4 ścianach? Pomyślcie tylko, tydzień czasu na jachcie, może być super :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 13:42 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje Grecja,ktora wyspa?