Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Czarter jachtu Mazury

11 mar 2016 - 11:01:06

Witam. Czy ktoś z Was żegluje moze? Doradzilibyście w jakiej firmie na Mazurach warto jest wyczarterować taki jacht? Szukam czegoś na lipiec.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Czarter jachtu Mazury

11 mar 2016 - 12:43:52

Ja żegluje. W sieci masz wiele stron, na których można wynajmowac sobie jachty. Sama wyczarterowałam w zeszłym roku jacht właśnie przez tą stronę.

Jest to moje hobby od wielu, wielu lat. Rok temu pamiętam jak mój chłopak był niechętny spróbowaniu. Nigdy nie żeglował i bał się ,że sobie nie poradzi. Postanowiłam go jednak namówić i obecnie twierdzi,że były to jego najlepsze wakacje do tej pory tak wiec warto jest spróbować. Szczególnie, że nie jest to duży koszt.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-25 11:19 przez moderator.

Czarter jachtu Mazury

28 kwi 2016 - 19:55:33

Ja czarteruje w Wilkasach dokładnie stąd - czarterymazury.com.pl . Mają naprawde zadbane, sprawne działające bez zarzitu żaglówki. Ekipa która tam pracuje zawsze służy pomocą poradą, dla stałych klientów mają rabaty :). Zerknij sobie na ich stronke.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Czarter jachtu Mazury

02 sie 2016 - 21:50:30

Było przerabiane masę razy faktycznie jeśli chodzi o Czarter Jachtów to obecnie na żegluje mają największy wybór i tym trzeba się kierować, brak patentu nie jest problemem bo na niektóre jednostki nie jest już wymagan, opcja naprawdę fajna jak ktoś lubi sobie poinmprezować w różnych zakątkach, szczególnie na mazurach da się poszaleć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-25 11:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Czarter jachtu Mazury

19 gru 2016 - 16:53:47

Jeśli szukacie idealnego jachtu na mazury to osobiście polecam portal <moderacja-spam> na którym wynająłam idealny jacht na Mazury. Możliwości wypożyczenia/ wynajmu / czarteru jachtów w całej Polsce w atrakcyjnych miejscowościach. Fajna przygoda z wynajęciem jachtu i nie drogo na tym portalu można coś wynająć. Nie warto też kupować własnego jachtu bo duże koszty przechowywania poza sezonem, nie korzystamy cały czas a w wypożyczalni mamy wybór co chcemy ! Do wyboru jachty żaglowe i jachty motorowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Czarter jachtu Mazury

02 sty 2017 - 11:41:56

Ja polecam czarter w Korsarzu w Ryniu. Nie dość, że Jezioro Ryńskie jest super to jeszcze w Korsarzu mają świetne jachty i to w przystępnych cenach :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Czarter jachtu Mazury

01 lut 2017 - 17:33:33

Cytat
jutanka
Ja polecam czarter w Korsarzu w Ryniu. Nie dość, że Jezioro Ryńskie jest super to jeszcze w Korsarzu mają świetne jachty i to w przystępnych cenach :)

Zgadzam się w 100% Korsarz to świetne miejsce na wynajem łodzi a sam Ryń to cudowne miejsce na odpoczynek!

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Czarter jachtu Mazury

04 sty 2018 - 12:04:59

Od 3/4 lat razem z narzeczonym jeździmy na Mazury pożeglować. Świetna zabawa! Zawsze korzystamy z jednej wypożyczalni Evita Jacht. Formalnościami zajmuje się narzeczony, ale z tego co mi wiadomo cen nie mają wygórowanych, a jachty takie jak w ofercie.

Czarter jachtu Mazury

04 sty 2018 - 13:06:29

naprawdę myślicie, że ktoś się nabierze na ten spam?

zweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Czarter jachtu Mazury

02 lut 2018 - 14:20:47

my z chłopakiem i jego znajomymi byliśmy w zeszłym roku w Giżycku (swoją drogą widoczki piękniejsze niż w Mikołajkach i duuużo większy spokój) i dopiero na miejscu dowiedzieliśmy się że w Pięknej Górze mają czarter jachtów, popatrz sobie na ich stronkę: <moderacja> my byliśmy bardzo zadowoleni i naprawdę wypoczęliśmy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-10 23:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Czarter jachtu Mazury

28 cze 2018 - 15:40:02

Sprawdźcie sobie w PUNT aczkolwiek nie wiem jak oni działają na terenie Polski my w zeszłym roku braliśmy od nich dość ciekawy jacht bo <moderacja> i pływaliśmy blisko 3 tygodnie po wybrzeżach i portach Włoch 4 dni spędziliśmy też w Chorwacji, naprawdę świetna sprawa. Wybór jednostek mają spory w różnych portach wiec z tym nie będzie problemu. A jak ktoś nie ma uprawnień to zachęcam Was zróbcie sobie bo można spędzić wakacje życia na takiej jednostce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-03 22:35 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynajem samochodu w Warszawie