Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka do Iranu

01 lut 2016 - 16:00:43

Dziewczyny. Mój wspaniały mąż znalazł w internecie jakąś ofertę wyjazdu do Iranu.. Oczywiście miałam nadzieję, że na nasz pierwszy urlop zaplanowany na kwiecień pojedziemy sobie gdzies do ciepłych krajów albo chociaż do jakiejś Chorwacji albo Bułgarii.. Ale jak już znalazł tą ofertę w niejakiej Wytwórni Wypraw to robil mi maślane oczka i nie mogłam już odmówić. Wyobraźcie sobie - dwa tygodnie ciągłego zwiedzania.. No ale cóż, czego się nie robi z miłości :-). A tak serio, pewnie będzie cudownie, pytanie tylko czy tam jest bezpiecznie? Czytałam, że teraz podobno Iran jest bardzo przychylny turystom i sama turystyka się bardzo rozwinęła, jest tam fantastycznie ale wiecie, wolę zapytać kogoś kto tam był jakoś ostatnio. Czekam na odpowiedzi :-) oczko

Wycieczka do Iranu

01 lut 2016 - 16:04:54

Mój kolega jedzie tam gdzieś też do Iranu niedlugo. Jak tam jest - nie wem. Ale nie jechałby tam, gdyby nie było tam niebezpiecznie.

Wycieczka do Iranu

02 lut 2016 - 15:46:42

Dlaczego chcesz podróżować do Iranu ?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka do Iranu

16 cze 2017 - 00:00:33

Iran? Ciekawy kierunek, choć może się zdawać dość niebezpieczny. Tym bardziej, jak się spojrzy na sytuację w regionie, czy panujący w tych stronach... klimat. Bądź, co bądź, kierunek wycieczki zacny :D

Wycieczka do Iranu

16 cze 2017 - 00:41:47

W życiu nie pojechałabym do takiego kraju z uwagi na niebezpieczeństwo.
Nigdy wprawdzie nie byłam,ale opowieści mi wystarczą-wolałabym nie ryzykować.
Najpierw są wyjazdy,potem jest dramat...najczęściej.
Nie można pojechać do Chorwacji lub innego,ciekawego kraju,nieislamskiego?

Wprawdzie o Iranie są pochlebne opinie i ludzie chwalą sobie te wycieczki,ale...ja wolałabym być przezorna.
Chyba to kwestia wiary i zaufania.
Myślę też,że ludzie są sami sobie winni,kiedy spotyka
Ich w takich miejscach coś niemiłego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 00:43 przez czarownicaao.

Wycieczka do Iranu

16 cze 2017 - 07:24:16

Kropka niestety nie wiem czy jest tam bezpiecznie, natomiast w jakim kraju teraz obecnie jest? Francji, Anglii, Niemczech, Szwecji?? Tak naprawdę w dzisiejszych czasach nigdy nie znasz "dnia ani godziny"... :-( Natomiast dobrze , że pytasz, poczytałabym też o zwyczajach (strój, kultura, jedzenie), które pomogłyby uniknąć ew. kłopotów...

Wycieczka do Iranu

16 cze 2017 - 08:25:40

Chociaż wątek stary ale może znowu być aktualny urodziny

Nie ma żadnych przeciwwskazań dla wyjazdu do Iranu. A kierunek zwiedzania piekny :). Należy pamiętać, że Irańczycy to nie Arabowie tylko Persowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 08:33 przez alicja70.

Wycieczka do Iranu

16 cze 2017 - 10:41:52

@kropka110 a ja jestem ciekawa czy byliście w tym Iranie i jak było. Ten kraj ma ogromne bogactwo cudowności które warto w życiu zobaczyć. Co do bezpieczeństwa wydaje mi się że nie jest gorzej niż w innych krajach. Wystarczy spojrzeć na Francję itp

Wycieczka do Iranu

16 cze 2017 - 10:47:18

Cytat
alicja70
Chociaż wątek stary ale może znowu być aktualny urodziny

Nie ma żadnych przeciwwskazań dla wyjazdu do Iranu. A kierunek zwiedzania piekny :). Należy pamiętać, że Irańczycy to nie Arabowie tylko Persowie.

To prawda,że Ci ludzie nie są Arabami,a Persami i prawdą jest,że niebezpiecznie (w obecnych czasach) jest wszędzie.
Myślę jednak,że kulturowo jest podobnie,jak w krajach islamskich.
Zresztą tam też jest Islam-z tego,co się orientuję.
No...ja wybrałabym inne miejsce,ale każdy ma własne prawo wyboru.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka do Iranu

24 cze 2017 - 19:29:59

Moim zdaniem ten rejon jest zbyt niebezpieczny... Nie lepiej pojechać np. do Krakowa ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 20:22 przez moderator.

Wycieczka do Iranu

12 lip 2017 - 13:17:10

Właśnie, dlaczego chcesz podróżować do Iranu? Dlaczego akurat tam?! Mało to mamy pięknych miejsc na świecie?!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka do Iranu

16 paź 2017 - 19:56:06

Po ostatnich wydarzenia w cywilizowanych krajach jak Włochy już przestaje człowiek się zastanawiać w których krajach jest bezpiecznie a w których nie. Myślę, że możesz spokojnie jechać tylko bardziej uważaj i zabezpiecz się choćby dobrym ubezpieczeniem, jakim już nie doradzę, poczytaj sobie: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/lubie-podroze/jaka-polisa-na-wakacje albo nawet zadzwoń i się indywidualnie dowiedz co w Twojej sytuacji będzie najlepszym rozwiązaniem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-17 15:22 przez kalrse.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Wycieczka do Iranu

17 lip 2019 - 11:40:11

Właśnie wróciłam ze swietnej wycieczki do Iranu. Co to były za wakacje! Jedzenie genialne, świetne wino i zabawa do rana. Poleciałam z biurem https://www.alienatours.pl/wszystkie-wyprawy/iran/iran-tour i moge ich z czystym sumieniem polecić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tossa de mar - wakacje