Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje 2016 Chorwacja

20 sty 2016 - 08:38:41

czy któraś z dziewczyn może mi polecić jakieś dobre biuro podróży i nie za drogie. Pierwszy raz będe z tego korzystać i jeszcze nigdy nie byłam na wakacjach za granicą. Planuje wyjazd do Chorwacji, gdzie można dobrze wypocząć, jakie hotele są dobre i w miarę tanie, jakieś atrakcje dla dzieci itp. dziękuje bardzo za pomoc ;)

wakacje 2016 Chorwacja

20 sty 2016 - 08:45:02

Ja tam nie ufam biurom podróży :P lepiej wycieczkę ogarnąć samemu (DIY) na pewno wyjdzie taniej, a to co zaoszczędzisz, możesz wydać np. na wynajęcie samochodu i zwiedzanie dodatkowych miejsc :)

wakacje 2016 Chorwacja

27 kwi 2016 - 16:40:14

A co sądzicie o zwiedzaniu polskich miast ? Byliśmy w Malborku ostatnio, zwiedziliśmy zamek poszliśmy na obiad. Jedliśmy w Karczmie Zamczysko, warto tam wstąpić będąc w Malborku, mają genialne obiady, nawet dzieci zjadły wszystko :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje 2016 Chorwacja

28 kwi 2016 - 13:42:08

Ja też nie jestem fanką podróży z biurem. Lepiej samemu sobie wszystko zorganizować. Zwłaszcza, że teraz jest łatwo wyszukać tanie loty. A noclegu szukaj po serwisach internetowych jak booking czy BookApart :) Jak sama zaplanujesz to wyjdzie Ci taniej.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje 2016 Chorwacja

27 wrz 2016 - 15:17:26

Za dwa tygodnie jadę z mężem pierwszy raz do Chorwacji. Własnym autem, nocleg mamy wykupiony w biurze Planujemy Wakacje. Jakieś cenne rady co pozwiedzać?Wybieramy się w okolice Makarskiej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie na ferie?