Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hotel Piramida w Tychach - wesele

12 sty 2016 - 12:06:09

Czy ktoś z Was był na weselu w tym hotelu? Zastanawiam się nad zrobieniem tam swojego w 2017 w wakacje :) i szukam osób które robiły tam już swoją imprezę lub były na czyjejś.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Hotel Piramida w Tychach - wesele

14 sty 2016 - 09:32:37

Byłam tam we wrześniu na weselu na 100 osób. Przyznam, że jedno z lepszych wesel ever. Piękna sala i dużo miejsca do tańczenia. Obsługa miła a jedzenie wyśmienite! Duży wybór - było i mięso i ryby - ciągle kelnerzy coś donosili. Jest tam też taki "ogród" gdzie można odpocząć sobie na papierosie i się przewietrzyć. Nie wiem jak tam cenowo, ale mi się bardzo podobało:)

Hotel Piramida w Tychach - wesele

14 sty 2016 - 10:40:25

Nie byłam, ale na stronie ich fajnie to wygląda i ceny też dobre - podobno od 169 zł. U nas talerzyk najtaniej to 200 zł, a przy 100 osobach nawet 10 zł taniej to jest oszczędność. Dekoracje też mają fajne na zdjęciach - ja nie lubię balonów, a tam widzę że ich nie ma. :)

Hotel Piramida w Tychach - wesele

26 sty 2016 - 20:51:58

Byłam w Piramidzie na weselu kuzynki w święta - co prawda śniegu nie było, więc może bajkowego klimatu nie było, ale w hotelu dekoracje zrobiły swoje. Było pięknie a jedzenie pyyycha;)ładnyy pokój dostaliśmy z wanną, więc już w ogóle super. Generalnie dobrze się bawiliśmy:)

Hotel Piramida w Tychach - wesele

29 sty 2016 - 10:11:36

Znam ten hotel! Bardzo ładne miejsce i super obsługa. Jeżeli macie taka możliwość zostanie dzień po weselu i skorzystajcie z hotelowego spa - przyda wam się zasłużony relaks

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Hotel Piramida w Tychach - wesele

25 mar 2016 - 11:17:46

Ja dzwoniłam tam o termin na ten rok, ale w "naszym" miesiącu już wsyztsko było zjaęte, a bardzo żałuje, bo w mojej okolicy to chyba najfajniejsze miejsce na wesele...

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Hotel Piramida w Tychach - wesele

21 lis 2016 - 22:33:31

Bardzo przyjemne miejsce, ja miałam okazje być tam 2 razy na weselu i za każdym razem podobało mi sie tak samo :) Wystrój super, umiejscowienie tez fajne bo niedaleko jeziorka, dojazd dogodny moim zdaniem. Ale jedzenie... obłęd, pyszne! I ślicznie podane. Do tego obsługa bardzo mila, starali się wszyscy zeby wszystko było zapiete na ostatni guzik :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakacje 2016 Chorwacja