Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAKACJE 2016 GDZIE

10 maj 2016 - 14:38:17

Ja od 2 lat po tym jak obejrzałam zdjęcia z podróży poślubnej przyjaciółki planowałam wyjechać do Hiszpanii. I udało mi się namówić chłopaka, w biurze Grześkowicz już zarezerwowaliśmy wycieczkę (te same z którego przyjaciółka jechała). Już teraz nakręcona jestem ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

WAKACJE 2016 GDZIE

16 maj 2016 - 09:43:21

Zawsze wybierałam wakacje za granicą, ale w tym roku ze względów bezpieczeństwa jedziemy na Mazury. Już raz tam byliśmy (w Mikołajkach) i wracamy znowu. Jeszcze nie wiemy jaką miejscowość wybierzemy (przeglądaliśmy różne na nocujznami), ale na pewno zdecydujemy się na domek. Myślę, że taki wyjazd też jest dobry, zwłaszcza dla młodych ludzi. Mazury są przepiękne, kto nie był, ten niech koniecznie się wybierze!

WAKACJE 2016 GDZIE

17 maj 2016 - 11:14:45

może Włochy? tam zawsze jest coś do zobaczenia, do odkrycia, byłam rok temu, spodobała mi się szczególnie Sardynia, tutaj na tej stronie jest krótki opis tego miejsca http://podroze.gazeta.pl/galerie/56,142744,19888591,wlochy,,1.html myślę że nie można się rozczarować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-17 11:15 przez malika22.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

WAKACJE 2016 GDZIE

24 maj 2016 - 13:00:33

Ja bardzo lubię Muszynę, świetnie miejsce do wypoczynku, zwłaszcza, jeśli lubicie sporty, SPA, pływanie. Okolica jest czysta, z bujną roślinnością, można tam znaleźć kilka ciekawych zakątków przyrodniczych (słyszałyście o takim zjawisku jak mofeta? ;)).
Fanom kolarstwa polecam wypożyczenie rowerów na miejscu i objechanie Muszyńskiej Turystycznej Pętli Rowerowej, niezapomniane widoki. :D

WAKACJE 2016 GDZIE

09 cze 2016 - 16:32:10

Najlepiej jechać nad zatokę . Tam jest tanio i mniej ludzi .

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

WAKACJE 2016 GDZIE

15 cze 2016 - 15:16:38

My zdecydowalismy się w tym roku na Polskę. Zostajemy bo za granicą dzieją się różne rzeczy i nie mam ochoty na dalekie podróże. Poza tym dawno juz nie byliśmy nad morzem tak wiec wypadałoby zobaczyć wreszcie Gdańsk, w ktorym nigdy nie bylam ( do tej pory odwiedzaliśmy zazwyczaj zachodnie wybrzeze).
Poza tym planujemy jak co roku wybrać się na kilka dni na Roztocze - najpiękniejsze rejon Polski w jakim kiedykolwiek bylam. Poniżej zdjęcie.

Jesli nie macie pomysłu to możecie również zajrzeć sobie na ten blog: szerokiej-drogi.pl
Sporo fajnych wpisów o ciekawych miejscach w Polsce.


niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

WAKACJE 2016 GDZIE

20 cze 2016 - 22:14:21

My też jedziemy w Polskę, do Zakopanego, konkretnie na Olczę, bo ją uwielbiam - jest cicha, zielona, pozbawiona tłumów turystów, którzy ciągną do centrum. Mamy tam ulubiony od lat ośrodek Tulipan. Wszystko toczy się tam wolniej niż w centrum miasta i za to lubię te rejony. A jednocześnie jak nam się zamarzy wypad do knajpy czy klubu to dojazd jest dobry.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

WAKACJE 2016 GDZIE

22 cze 2016 - 00:19:38

A ja byłam ostatnio w Malborku przejazdem, na szybko zwiedziliśmy zamek, poszliśmy na obiad do Karczmy Zamczysko, podają bardzo dobre żeberka :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

WAKACJE 2016 GDZIE

23 cze 2016 - 23:58:26

A jakie miejsce polecacie na Podkarpaciu? Nie chce daleko jeździć ;/ Na proste, przyjemne kilka dni wypoczynku (nad wodą) wraz z rodzinką?? Może znacie ośrodek Jałowce koło Dębicy ?? Bo jest raptem 60 km od nas, a nigdy tam nie byliśmy ;/ a w ciemno to tak słabo jechać ;/

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

WAKACJE 2016 GDZIE

28 cze 2016 - 14:58:17

A wybiera się któraś z Was do Tunezji? Albo może była któraś z Was już kiedyś? Jaki region jest warty uwagi?

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

WAKACJE 2016 GDZIE

29 cze 2016 - 17:00:33

N iestety nie mam wolnego w te wakacje ;(, dlatego myślałam nad weekendem w Blue Diamond, koleżanka twierdzi, że w tym SPA można sobie super odpocząć. Cóż przekonam się już w lipcu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-06 10:31 przez Midzuki.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

WAKACJE 2016 GDZIE

01 lip 2016 - 09:46:00

Cytat
lejla90
Zawsze wybierałam wakacje za granicą, ale w tym roku ze względów bezpieczeństwa jedziemy na Mazury. Już raz tam byliśmy (w Mikołajkach) i wracamy znowu. Jeszcze nie wiemy jaką miejscowość wybierzemy (przeglądaliśmy różne na nocujznami), ale na pewno zdecydujemy się na domek. Myślę, że taki wyjazd też jest dobry, zwłaszcza dla młodych ludzi. Mazury są przepiękne, kto nie był, ten niech koniecznie się wybierze!



Ooo jaaa! Też korzystałam z nocujznami.pl Trafiliśmy świetny domek. Na Mazury jeżdżę prawie co rok i w Mikołajkach byłam i polecam. Ostatnio byłam w Rynie i tam mieszkaliśmy w takim świetnym domku, blisko jeziora. Kąpaliśmy się nawet w nocy, bo było tak blisko, ciepło i w ogóle świetna atmosfera.
W tym roku paczką znajomych jedziemy w sierpniu do Łeby i też szukamy czegoś na nocujznami. Myślę, że znów wybierzemy domek, bo przy dużej grupie osób jest to najwygodniejsze rozwiązanie.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

WAKACJE 2016 GDZIE

04 lip 2016 - 16:49:39

Polecam Jastarnię i cały półwysep helski ale tylko tuż przed sezonem :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

WAKACJE 2016 GDZIE

06 lip 2016 - 23:50:45

Jałowce koło Dębicy są naprawdę spoko, zaskakująco czysto i bezpiecznie jak na takie miejsca, zazwyczaj to jakaś tragedia a tutaj można naprawdę miło spędzić kilka dni z rodzinka :)

WAKACJE 2016 GDZIE

08 lip 2016 - 09:20:27

Polecam wakacje w Centrum wypoczynku Odys koło Żywca

http://www.hotelodys.pl/lato-wczasy-niskie-ceny-2016.html



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazd Stres