Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Góry poza sezonem ( w listopadzie)

02 lis 2015 - 11:26:25

Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś fajne miejsce w górach (obojętnie jakich)? Myślimy nad wypadem nad Soline ale poza sezonem nie ma tam bardzo co robić. :( Szlaków jako takich w okolicy chyba też nie ma. Chodzi też o to żeby nie było za drogo.
Pomożecie?

Góry poza sezonem ( w listopadzie)

19 lis 2015 - 13:16:00

Beskidy! Odkąd znalazłam sobie tam chłopaka popadłam też w miłość do tamtejszego krajobrazu! :) Jest naprawdę tanio w większości miejsc, typowe miejscowości do samego, aktywnego wypoczynku. Właściwie też wszędzie blisko: Zakopane (ok. 1h), Krk (40min), Wieliczka (30min) ;)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Góry poza sezonem ( w listopadzie)

16 cze 2017 - 00:03:22

Proponuję Kotlinę Kłodzką. Przepiękne krajobrazy, mnóstwo zamków do zwiedzenia, a jak się znudzi to niedaleko mamy naszych południowych sąsiadów. Zawsze można wpaść z wizytą :D

Góry poza sezonem ( w listopadzie)

16 cze 2017 - 00:19:10

Ja uwielbiam Beskid Wschodni (Nowy Sącz,Stary Sącz,Piwniczna,Krynica Zdrój,Limanowa).Widok niezwykły-ja zakochałam się w tych miejscach
i chętnie do nich wracam,ale co do cen nie umiem Ci powiedzieć,jak się kształtują.Musisz zerknąć w Googlach.
Jestem z okolic Olsztyna,a więc te miejsca to dla mnie prawdziwa odskocznia.
@_supay ma rację.super

P.S.:Wątek widzę bardzo na czasie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 00:21 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Góry poza sezonem ( w listopadzie)

15 wrz 2017 - 14:21:36

Bardzo pięknie jest w górach o tej porze roku. My z rodzinką zawsze jedziemy w październiku w okolicy dnia nauczyciela. W tamtym roku byliśmy w Karpaczu. bardzo nam się podobało i obiekt w jakim spaliśmy była fantastyczny. Takie wyjazdy zbliżają. A noclegi w Karpaczu znalazłam na bardzo fajnej stronie https://zaplanujwczasy.pl

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Góry poza sezonem ( w listopadzie)

22 paź 2018 - 10:10:10

Pisałam już kilka razy na tym forum, że góry są piękne o każdej porze roku, jesienią również. Ja ze swojej strony mogę polecić Beskid Sądecki, a dokładniej Muszynę, w której jestem zakochana. Wiele ciekawych tras górskich, możliwość spacerowania szlakiem architektury łemkowskiej, piękne miejsca do zdjęć. Ja zatrzymuję się w <moderacja> - często znajduję promocyjne oferty i śpię w 4 gwiazdkowym hotelu za niewielkie pieniadze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:33 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prośba w wypełnieniu ankiety dotyczącej podróży