Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

05 paź 2015 - 17:41:04

czesc dziewczyny chce wybrac sie z chłopakiem na wspolny weekend w listopadzie :) tylko zastanawiamy sie nad miejscem mieszkamy w Bieszczadach nie chcemy zeby to byla bardzo daleko nie chcemy spedzic pol dnia w samochodzie :)zeby nie bylo tez jakos bardzo drogo chodzimy jeszcze do szkoly lecz nie udało nam sie na wakacjach pojechac wiec jedziemy w listopadzie w moje urodziny :) może coś polecicie chcemy zeby było romantycznie zeby bylo na co popatrzec wiecie dziewczyny mamy zapamietac ten weekend :) moze w poblizu jakis basen czy cos podobnego czekamy na wasze propozycje

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

12 paź 2015 - 07:06:12

Proponuje również wybrać się w góry. Z tym,żę do Białki Tatrzańskiej. Jest to piękna miejscowość, noclegi nie sa tam drogie, tak samo jedzenie. Widoki boskie. Moim zdaniem jest tam lepiej niż w Zakopanem. Macie dośc blisko :)
Kupicie sobie karnet do tamtejszych term i naprawdę wpoczniecie. Jest to duży kompleks basenów oraz saun gdzie mozna przyjemnie spędzić czas. W tym rkou chcemy sie tam wybrać rodzinnie w grudniu.
Zobacz sobie zdjęcie:


Weekend we dwoje :) tylko gdzie

13 paź 2015 - 11:01:55

Bardzo ładne miejsce!
Ja powoli przekonuję się do gór, chociaż na pierwszym miejscu cały czas jest morze

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

27 lis 2015 - 14:06:05

A może Kraków albo Wrocław? Bardzo ładne miasta, a można znaleźć też na takim bookapart czy bookingu dobre i niedrogie noclegi. :)

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

29 lis 2015 - 14:26:26

a nie mysleliscie o jakims zakupie na portalu grupowym? na wyjatkowyprezent macie super mozliwosc wyboru wyjazdu wlasnie dla dwojga z dodatkowymi atrakcjami.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

30 lis 2015 - 08:00:23

Zerknijcie sobie tutaj - na stronie jest obecnie kilka artykułów na temat tego jakie są obecnie łądne miejscowośći górskie. Gdzie warto jest wybrać się na weekend. Jestem zdania,że grupon jest dobrym pomysłem ale jednak wypadałoby wcześniej samemu poczytać sobie o danym obiekcie.

Czasami dana promocja wydaje się fajna ale tak naprawdę taka nie jest i jest to jedynie pozorne...
Pozdrawiam.

[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-02 09:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

19 gru 2015 - 17:49:03

Przecież tego typu miejsc jest cała masa, wystarczy poszukać poczytać troszkę na forach. Masę rzeczy ludzie polecają. Tym bardziej, że wiele hoteli teraz w okresie świątecznym ma promocje, można spędzić świetne święta czy sylwester bez tego całego przygotowywania się, skupiając się tylko na bliskich. Nie wiem czy ktoś jest z Wielkopolski, ale w Powidzu jest świetny hotel Moran jest kilka ciekawych promocji chociażby Zima w Moranie -<moderacja-spam> z Warszawy bardzo dobry dojazd.
Kombinujcie, opcji jest sporo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 19:01 przez moderator.

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

09 sty 2016 - 18:10:11

Cytat
Gloer
Przecież tego typu miejsc jest cała masa, wystarczy poszukać poczytać troszkę na forach.
No więc właśnie w takim celu powstają tematy jak ten :) Dyskutujmy :)
Znacie taki hotel Zamek Dubiecko? Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie na jego stronę (wyguglacie bez problemu). Położony niedaleko Przemyśla, jest miejscem urodzenia Ignacego Krasickiego. Już choćby to świadczy o wyjątkowości tego miejsca i daje pewne wskazówki co do wystroju. Jeśli więc chcecie spędzić weekend w eleganckim miejscu, takim z duszą - to będzie strzał w 10! Na miejscu jest masa atrakcji programowych (płatnych oczywiście), zatem według mnie ten hotel spełni nawet wysokie wymagania osób z natury wybrednych ;)

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

24 lut 2016 - 08:35:17

My wypoczywaliśmy rok temu w Sopocie. Teraz chcemy się tam wyhbrać ponownie .Tym razem na weekend majowy ( musimy to jeszcze uzgodnić ze znajomymi bo jedziemy grupą...). Sopot to naprawdę fajne miejsce, wypoczywałam tam wiele razy oraz nigdy mi się nie znudzi. Uchodzi za drogi kurort ale jeśli dobrze rozejrzycie się za noclegami to uda się Wam zarezerwować coś taniej. Na przykład możecie poszukać w dobrej cenie mieszkania do wynajęcia. Cały apartament można wynająć w cenie pokoju w hotelu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-02 11:03 przez moderator.

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

24 lut 2016 - 09:16:17

no basen np termy super sprawa, całodniowy wypad. Ja osobiście romantyczny wekend proponuje w zakopanym

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 4/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

08 lip 2016 - 11:14:37

pałącyk łąkomin, zdecydowanie. Rewelacja po prostu. Byliśmy tam kilka dni i bardzo wypoczęliśmy. Super zabiegi i super klimat

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

12 lip 2016 - 13:56:58

W górach jest świetnie ! Można sobie zorganizować czas o każdej porze roku. Proponuję jednak wybrać jakąś większą miejscowość tak aby się nie nudzić jak na przykład trafi sie Wam brzydka pogoda i jak będzie padać ( a to w górach się zdarza). Świetnie jest w Zakopanem. Nawet jak jest kiepsko na dworze to mozna wybrać się do jakiejś fajnej góralskiej knajpki czy też do aquaparku.

Na nocleg polecam Willę Ryś. Bardzo dobry standard, wiele razy już tam wypoczywaliśmy i za każdym razem byliśmy zadowoleni ze standardu. Jest przyjemnie, niedrogo i blisko centrum.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

21 lip 2016 - 11:16:50

ja tam bym się wybrała gdzies bardziej za granice gdzie jest pewna pogoda , np do Rzymu , są tanie loty z bydgoszczy , regularnie się odbywające w poniedziałki i czwartki , cena biletu 189 zł i w tej cenie macie bagaż do 15 kg więc sie opłaca. ja niestety nie mogę skorzystać bo mieszkam za daleko :(

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

26 lip 2016 - 01:06:52

Ostatnio byliśmy w Wiśle. Kameralna, spokojna i pięknie położona. :)

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

08 sie 2016 - 12:09:25

Weekend we dwoje romantycznie można spędzić w górach. Pojedzcie gdzieś gdzie nie ma tłumów ;) Będzie cicho i przyjemnie. Fajnie jak hotel oferuje jakieś dodatkowe atrakcje typu Spa czy choćby basen. W Muszynie jest pięknie i spokojnie. To z autopsji mogę polecić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwestrowe podróże