Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rodzinne wakacje

10 cze 2015 - 07:39:24

Witam mam pytanie czy ktoś z was był we wrześniu nad morzem.Mam pytanie gdzie byście polecali na wakacje z dzieciakami.Jakie ceny,ile kasy wziąść ,na okres 1 tygodnia .Niestety mąż dopiero wrzesień ma urlopowy wiec szykujemy się w tym czasie na wyjazd.Proszę o rady i opinie.Dziękuję

Pomoże ktoś co do wakacji

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-11 20:56 przez olga1973.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

20 wrz 2015 - 17:33:21

Ja polecam wszystkim wczasy za granicą, przynajmniej dzieci poszaleją i nie będą siedziały w pokoju bo np. deszcz pada. My też zawsze jeździliśmy rodzinnie nad polskie morze, ale od 4 lat to się zmieniło, ponieważ nam się spodobało. Uwierzcie, że polskie wakacje i zagraniczne wychodzą cenowo podobnie. Wystarczy tylko dobrze poszukać i włala... :)
Teraz to była Turcja last minute
i powiem szczerze, że to najlepsze wakacje od 4 lat jakie przeżyliśmy z mężem i dzieciakami. Coś cudownego :) Polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-02 11:01 przez moderator.

Rodzinne wakacje

20 wrz 2015 - 18:07:02

Jednak wolę polskie morze .
Tego roku byliśmy w Rusinowie, znacie? ładne miejsce, spokojne, pełne uroku. Wynajęliśmy domek w Bajkowym Zakątku. Nawet plac zabawi jest, basen, dla rodziców siłownia na powietrzu czy korty. Super. www.adam.jaroslawiec.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 18:09 przez dancia82.

Rodzinne wakacje

20 wrz 2015 - 18:09:37

też tak uważam za granicę z dziećmi .
Ale z drugiej strony obecnie strach jechać z dzieciakami za granicę.
Pomysl a może w góry , rajdy rowerowe coś w tym stylu lub zwiedzanie terenów jeśli lubicie chodzić.

Rodzinne wakacje

20 wrz 2015 - 18:10:58

dokładnie, a do Turcji to już wogóle:)

Rodzinne wakacje

21 wrz 2015 - 12:21:29

We wrzesniu jest juz zimno, tymbardziej kolo morza, wiec cieple ciuszki. Sa pokoje do wynajecia gdzie na zewnatrz maja zjezdzalnie itp dla dzieci. Moim zdaniem polskie morze jest przereklamowane. Bylam w sumie 3 razy w roznym miejscach. Wladyslawowo, Gdansk, Sopot, Hel, Chalupy, Chlapowo. Sadze, ze predko teraz nie pojade. Jest drogo to raz, wszedzie to samo gofry, lody, zapiekanki, kebaby, wiekszosc nie smaczna i nie warta swojej ceny. W miejscach gdzie serwuja co innego, przykladowo 35 zl sniadanie z herbatka, obiad 40 zl, kolacja 30 zl. Na dwie osoby. Oczywiscie zadnych ryb, bo sa zwykle mrozone i niejednokrotnie stare! Woda byla zimna nawet na poczatku sierpnia, z kapania nici, nogi nie dalo sie zamoczyc, jedynie opalanie na plazy, mimo parawanow piasek sie sypal do oczu, do chipsow, do piwa, po posmarowaniu sie olejkiem bylam zaraz cala obepiona piachem, bo ciagle podwiewalo koc. Slonce, za chwile chmury, godzina 18 i bluza i dlugie spodnie, bo tak wieje, ze zimno... Godzina 20 i w bluzie juz zimno. Na Hel 3 godziny korku, wlasciwie czesciowo sztucznego, bo ludzie potrafili jechac w odleglosci 500 metrow od drugiego samochodu i przy tym zwiedzac... Przez trzy dni ww tym roku wydalismy 1000 zl, dwie osoby, bez paliwa i zadnych frykasow. Na Helu jest co zwiedzac, ale samochod stawiasz na parkingu oczywiscie slono platnym i naginasz na piechote przez las z dziecmi ni emaly kawalek drogi albo placic za taki maly samochodzik, ktory Was wozi i mozecie sobie zwiedzac. Wypuszcza was i daje tyle i tyle czasu na zobaczenie. Latarnia morska np. kosztuje bodajze 4 zl od osoby. Wchodzisz tam po bardzo stromych schodach, patrzysz na lasy i morze z gory. Jest tam okrutnie duszno. Tania opcja jest zabranie grilla, spanie w namiocie, ale teraz to nie przejdzie. Albo hotel z kuchnia, gdzie bedziecie gotowac. Nie wiem na co stawicie, na to, zeby cos zobaczyc czy poprostu odpoczac, ale musicie wiec wziac naprawde sporo kasy, sam nocleg, jedzenie w barach + przekaski. Wyjdzie Was tyle co wycieczka zagraniczna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-21 12:35 przez ChuuupaChups.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Rodzinne wakacje

24 wrz 2015 - 12:13:35

My jesienią nie jeździmy nad morze. Jak już to w góry lub po prostu zwiedzamy miasta. Niedawno trafiłam na hotel warszawa lotnisko - <moderacja> i chyba zrobię tam rezerwację W listopadzie chcę wybrać się z rodziną do stolicy pozwiedzać. Mamy też zaplanowany lot do Włoch z Okęcia więc nie byłoby problemu z dojazdem na lotnisko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-24 13:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Rodzinne wakacje

30 wrz 2015 - 13:48:01

Moim zdaniem morze jest atrakcyjne przez cały rok. Osobiście polecam Wejherowo – miasto stanowi dobrą bazę wypadkową bezpośrednio nad Bałtyk, a jest znacznie tańsze od nadmorskich kurortów. www.wejherowo.pl

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje

26 lis 2015 - 22:32:37

Jezdzce na mazury :) ja uwielbiam te okolice, jest cudnie. Jezdze do www.mazurska-arkadia.pl :) Bardzo duzo atrakcji, sliczne apartamenty mają. Jak cała rodzinką to akurat :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje

24 lut 2016 - 09:03:12

Rodzinne wakacje nad morzem to chyba najlepsza opcja. Nawet jak jest chłodno to zawsze można coś znaleźć do roboty. Plaża, morze, mnóstwo jodu, muzea, fokarium, wesołe miasteczko - to wszystko jest np. we Władysławowie. Nie ma tak też problemu z noclegiem dla rodziny bp. tutaj <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-24 13:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

24 lut 2016 - 12:59:29

Moim zdaniem we wrześniu to lepiej jednak pojechać za granicę. Fajne są na przykład Bałkany w tym okresie, my zawsze jeździmy w tym okresie, właśnie za granice i zawsze mamy pogodę i wracamy zadowoleni. Nie ma przynajmniej upałów, tylko jest najprzyjemniejsza pogoda, czyli w okoli 25 stopni. Podrzucam Ci namiar na fajne biuro podróży <moderacja> oni mają dobre ceny i są bardzo rzetelni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-24 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Rodzinne wakacje

25 maj 2016 - 21:25:19

Może w Gdańsku ? Jest plaża i morze, ale też można pozwiedzać :) Po drodze Proponuję zajechać do Malborka zwiedzić zamek i zjeść damę dworu w Karczmie Zamczysko :)

Rodzinne wakacje

07 lip 2016 - 10:14:39

Mnie osobiście zaciekawiły Włochy i Grecja. :) Jeżeli mowa o polskim morzu to warto wybrać Władysławowo, Chałupy. Ja chce w końcu polecieć za granicę! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-02 11:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje

01 sie 2016 - 20:32:18

Osobiście jestem fanką mniejszych miejscowości, ale we wrześniu będą pewnie opustoszałe, więc jeżeli wybieracie się z dzieciakami, to raczej odpada. Ciekawie może być w Trójmieście albo w Kołobrzegu. Tylko pytanie, czy skorzystacie tam w pełni z urlopu. Chociaż lato w tym roku tak kapryśne, że może na dobre przyjdzie dopiero we wrześniu. Jednak jeżeli jesteście otwarci na propozycje, może góry? Na rodzinne wakacje polecam Karkonosze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-02 11:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje

03 sie 2016 - 07:59:14

Ja osobiście wolę góry. Mniej ludzi i bardziej kameralnie. :) Jestem fanką hotelu Klimek w Muszynie. Super atmosfera, fajne atrakcje, byłam kilka razy i na wakacje i na ferie.Jest co robić. Szczególnie podobało mi się spa :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mazury - pod namiotem